Strona 856 z 898
Pokaż wyniki od 8,551 do 8,560 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cień nie wiedziałam, że oxy mogą podać na wzmocnienie skurczy partych
    Super, że masz mleczko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Dziewczyny które urodziły pozmieniajcie sobie suwaczki to będziemy wiedzieć ile Wasze maluchy już mają.
    Każda mogłaby dodać suwaczek z info o dzieciątku, albo suwaczek ciążowy Albo info o terminie porodu w swojej stopce pod awatarem Byłoby łatwiej ;-)

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dilajla dlatego pisalam bo nie chcialo mi sie cofac stron a ostatnio mam straszne problemy z pamiecia. Pytam sie po kilka razyo to samo wogol eglowa mnie boli chyba ze zmeczenia to wszystko. U nas wypisauja do domu po 2 dobach jak jest wszystko dobrze i chwala bo bym chyba na zadanie wyszla.
    Lajla u nas jakos powoli idzie rozkrecanie mleko sie pojawilo ja narazie w jednej piersi co mam sobie posmarowac cyce to maluch sie odzywa i zapominam ale juz widze ze wracaja mi do normy cyce i maly coraz lepiej lapie takze jestem dobrej mysli.Z tymi kapturkamiw sumiemasz racje na takie poranione to sie przydadza ale musze sie najpierw tak nauczyc karmic
    Cienwiatru mi jakby podali oxy to chyba bym zemdlala z bolu ;p mnie te skurcze wykanczaly.
    Ilona organizm sie oczyszcza przez biegunke i wymioty tez moga temu towazyszyc nie pamietam juz gdzie o tym czytalam.

Może i macie rację ale puki co skurczy jakoś nie mam aby brzuch twardy cały czas i kregosłup mnie boli

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Juz po wizycie. Wszystko jest w porządku. Ale nie mogłam patrzeć jak ja tarmosi... ciemiaczko do obserwacji. I gdzieś z tyłu głowy jest strach.

Dziewczyny co na łupież mogę zastosować? Juz mi się płakać chce. Pewnie po porodzie hormony buzuja. Ale przynajmniej moich długich włosach wygląda to koszmarnie

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Hchmurka co u Ciebie?

Pati mam pytanie skoro wypisali Cię do domu w 2 dobie to czy robili małemu badanie przesiewowe? U nas się je robi w 3 dobie

U mnie ok, nadal sie turlam tp mam.na 11 lipca,ale.wolalabym juz dzis.. upaly mnie wykanczaja i moj maly osesek wyczowa zmiany i nie opiszcza mnie na krok byl taki samodzielny.. a teraz...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    No ja juz po wizycie jutro mam się zgłosić na ktg i usg do szpitala i powiedzą co dalej narazie bez zmian dalej rozwarcie na 2cm i nic poza tym czekam co będzie ciekawe ile teraz przenoszę te ciążę

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Któraś miała problemy z rwą kulszową?

No i teraz ja mam załamkę. Wyjdziemy dopiero w niedzielę. :/
    Maleństwo ma żółtaczkę. Dostanie kroplówki i będzie naświetlana.
    W dodatku mam ją od piersi odstawić póki co

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów