Strona 853 z 898
Pokaż wyniki od 8,521 do 8,530 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Gosia powodzenia.

Nikol dzięki. Fajnie, że jesteście już w domu

Pati możesz już normalnie jeść i pić? Spróbuj pić naprawdę duże ilości wody, femaltiker, zjeść coś bardziej treściwego, przykladaj małego do piersi i walcz o laktację, jeśli Ci na niej zależy. Zobacz czy mały cokolwiek przelyka, czy dobrze łapie sutka, czasem zdarzają się problemy z wędzidełkiem pod tym kątem. Do tego odpuścić bo stres może wszystko zablokować. Chociaż to ostatnie jest najtrudniejsze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Wody staram sie duzo pic jem normalnie. Przelykac bie przelyka nic i jeszcze mam sutki poranione.

Cześć dziewczyny przepraszam że się wtrącam ale chciałam zapytać bo może któraś z Was będzie zainteresowana. trzy lata temu urodziłam córkę na początku jesieni i został mi po niej kombinezonik zimowy nowy nie używany. Kupiłam go latem w 5-10-15 i okazał się za duży na zimę. Może któraś z Was byłaby chętna? mogę wysłać zdjęcie. Jest nowy nieużywany ani razu. Jak coś to piszcie. Cenowo się napewno dogadamy. teraz termin mam na początek grudnia wiec tym razem też go nie wykorzystam wiec moze ktos inny skorzysta

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny a ja jestem zła mam nawał pokarmu a laktator jeszcze nie przyszedł. Zabije tego kuriera bo sprzedawca w pon rano go wysłał. Dziewczyny nie poddawajcie się. Ja piłam 4 litry wody dziennie. Teraz jak zaczynam karmić tzn chce mi się bardzo pić. Skutki poranione miałam w 1 ciąży teraz pilnuje jak chwyta wkładam dużo brodawki. Jak ciumka to wyciągam i próbuje jeszcze raz. Może wam kapturki pomogą?
    Wczoraj byłyśmy na 1 spacerze. Jutro idziemy do pediatry na 1 wizytę. Kurcze nie wiem czy się nie powtarzam.

Waga u mnie całkiem niezła 3 kg zostały do wagi sprzed ciąży. Normalnie cud nad Wisłą. Nawet nie wygladam tak strasznie jak poprzednio.

Gosia i SyZetka powodzenia dajcie znać jak na froncie

U mnie słabo z apetytem i pragnieniem.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja to się potrafiłam w nocy obudzic i zjeść 4 bułeczki maślane duży jogurt jabłko i banana. Jak prosie jakieś... teraz jak sobie przypomnę to aż mi wstyd... cień nie zmartwiaj się. To pisze ja która na 4 dni pobytu 2 przeplukalata.

O mnie
    Pati może spytaj pediatry na oddziale o sprawdzenie tego wędzidełka?
    Jeśli maluch łapie pierś to nie wspomagaj się kapturkami. Przy małej ilości mleka mogą one jeszcze zaburzyć laktację.
    Na poranione brodawki polecam maść Maltan. Fajne jest w niej to, że nie trzeba jej zmywać do każdego karmienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Dilajla ładnie Ci waga zeszła. Przy intensywnym karmieniu wilczy apetyt to rzecz normalna Tylko, żeby było komu dostarczać Ci tych wszystkich posiłków :P
    Dzięki, szew ściągają popołudniu. Pożyjemy, zobaczymy Wolałabym jednak żeby mały poczekał jeszcze parę dni . Nie sądzę by od razu po ściągnięciu szwu nagle miała się szyjka rozlecieć, a wody odejść. Tym bardziej, że nie uświadczyłam skurczów przepowiadających. No, ale nigdy nic nie wiadomo.

Cień Ty nie masz apetytu czy Twój maluch?

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Syzetka życzę bezproblemowego ściągania szwu i powodzenia, gdyby czasem coś zaczęło się dziać.
    Gosia i jak po próbie z oxy, ruszyło coś?
    Pati, wiem, że już pisałam, ale polecam wizytę doradcy laktacyjnego.
    U mnie nic nowego, we wtorek miałam wizytę, od ostatniej nic się nie zmieniło,dzidzia rośnie i ma się dobrze w brzuchu, tylko skurcze łydek wróciły, bo mi gin kazał magnez odstawić. Z pokorą czekam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Pati może spytaj pediatry na oddziale o sprawdzenie tego wędzidełka?
    Jeśli maluch łapie pierś to nie wspomagaj się kapturkami. Przy małej ilości mleka mogą one jeszcze zaburzyć laktację.
    Na poranione brodawki polecam maść Maltan. Fajne jest w niej to, że nie trzeba jej zmywać do każdego karmienia.
    Ja niw kupie napewno kapturkow jwszcze gorzej mi bylo z tymi kapturkami niz bez jak milosza uczylam sie karmic.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów