Strona 842 z 897
Pokaż wyniki od 8,411 do 8,420 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dilajla mi strasznie puchly dopiero od 3 dni mam prawie swoje nogi patyki chude.

Gosia powodzenia.

Ja kawe pilam i pije doradca laktacyjny mowil ze spokojnie 2 male z mlekiem mozna.
    Co do diety ja nie mam zadnej jem co leci. Truskawki w 3 dobie jadlam. W szpitalu tylko w 1 dzien mialam rosolek a potem to juz ogorki pomidory spagetti no normalne jedzenie.

Aha i moge powiedziec ze sie udalo Lilka juz je z cyca odciągam tylko nadprodukcje teraz 300ml sciagam w 10 min takze mleka mam duzo. Ale bede sciagala i mrozila na zapas. I chce na pewno codziennie choc 20ml podawac butla zeby umiala jakbym gdzies wyszla. Dzis bylam w sklepie pierwszy raz ale ulga bez brzucha. A za tydzien idziemy na wesele co prawda ja tylko na obiad a maz na slub pujdzie z chlopakami wczesniej.
    Waga leci. Gdyby nie duze cyce i malutki juz brzuszek nie widac ze rodzilam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Czasami jak zle stane to mnie boli kregoslup i biodro. Jak leze na wznak to tez boli.
    Dilajla nie poddawaj sie proboj przystawiac Oliwke i laktatorem tez bym sprobowala cos. Po cc mowia ze od razu pokarmu nie ma. A moze z nerwow ci sie zatrzymala laktacja?

Bylam na ktg skurcze wogole sie nie pisza. 4 ide na cc juz na 100 % nie moge sie doczekac. Mlody niby wazy 3800

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Tzn? Dlaczego uważasz, że nie masz pokarmu? Jeśli zależy Ci na KP to nie daj sobie wmówić takich rzeczy. Po cesarce trochę trzeba żeby się laktacja rozkręciła-najlepiej poszukaj dobrego doradcy laktacyjnego, jeżeli oczywiście chciałabyś kontynuować kp.
    Zgadzam się i popieram.

Dziewczyny wczoraj mialam skurcze co 8min ale nie jakies bardzo bolesne, dzisiaj caly czas mam ból juz mocny w podbrzuszu co jakiś czas mocniejszy i w pochwie. Dopiero 37,2 tc myslicie żeby jechac sprawdzic ?

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Hej mamusie jak bedzie dobrze do jutro do domu choc mala coraz bardziej zolta i mi tez tu dobrze boje sie powrotu do domu.
    Dilajla ja w pierwszym dniu mialam pare kropelek siary a od drugiego dnia mala wisiala mi chyba 10godz na cycu i obowiazkowo z 3-4 litry wody.A dzis juz czuc po cycach ze pokarm jest.Obrzeki fajnie schodza.
    Jak mam wstac z tego lozka to masakra nie mam ppjecia jak to uczynic aby jak najmniej napinac brzuch.

PATI oby wytrzymac do tejdaty wtedy czlowiek spokojny a nie na wariackich papierach.
    W szpitalu powiedzieli mi 2 dni przed porodem ze mala ma 2900 a urlodzila sie 3520.To jest roznica

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Wczoraj miałam tragiczny dzień ale już nie będę wdawać się w szczegóły. Najadlam się strachu. Miałam bardzo wysokie cisnienie i ogólnie dzień jeden z gorszych. Mała była cała noc w cieplarce na dogrzewaniu i obserwacje a ja cala noc pod kroplowkami... dziś jet dużo lepiej. 1,5 godz ssala wiec mam nadzieje ze coś jej tam leciało. Na pewno się nie poddam. My jesteśmy żółte od wczoraj ale kazali nam leżeć buzia do okna.

Na jutro jak będzie wszystko w porządku jest planowady wypis do domu. Mogliśmy wyjść dzisiaj ale mamy zostać dobe na obserwacji.

Ja muszę iść do lekarza i kontrolować ciśnienie.

Rana u mnie zagojona i chodź wczoraj było dużo gorzej dziś jest dużo lepiej. Nigdy w życiu nie zdecydowała bym się świadomie na cc ale musze przyznać ze doszłam do siebei szybciej niż po porodzie sn.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny wczoraj mialam skurcze co 8min ale nie jakies bardzo bolesne, dzisiaj caly czas mam ból juz mocny w podbrzuszu co jakiś czas mocniejszy i w pochwie. Dopiero 37,2 tc myslicie żeby jechac sprawdzic ?
    Lepiej pojedz skontrolować zawsze to spokojniejsza będziesz

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Właśnie dostałam zjebe od położnej ze mam dziecko w samym pampersie..... na sali jest masakra ze mnie się leje nie wiem e co ja ubrać chyba w kozuch
    Pamiętam jak przy pierwszym dostałam zjeby, bo u mnie na szafce stał sok marchewkowy.. Wtedy byłam młoda i wystraszona, to się nic nie odezwałam. Ale teraz jak się będą czepiać bez potrzeby, to poznają moc mojej niewyparzonej gęby

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Tysiatysia to u mnie wczoraj podobnie, męczyły mnie skurcze co kilka minut ale krótkie, z kłuciem w kroczu i promieniowaniem do biodra i prawej nogi, nastraszyłam M że będę rodzić, poszłam pod prysznic i po godzinie mi przeszło. Ale jak Tobie nie mija, lub jeśli się nasila to może jedź sprawdzić, zawsze to lepiej jechać o jeden raz za dużo niż coś przegapić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów