Strona 84 z 154
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Gratulacje udanych wizyt
    Mi na jednym kalkulatorze wychodzi 6.3,na innym 6.5 a termin ten sam
    Ja to nawet nie liczę jak minie 33 tydz odetchnę a potem byle dalej.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja wróciłam od gina 7 t. 3 d. serduszko widziałam. Póki co wszystko jest ok następna wizyta za 4 tygodnie. Mogę wrócić do pracy, więc na jakiś czas jeszcze wrócę.
    Gratuluję serduszka

Aha. Bo ja tez czekam z niecierpliwoscia na wizyte w czwartek.

22gosia85 jeśli możesz to napisz dlaczego ten test napsul Ci nerw oczywiście jeśli to nie jest zbyt delikatny temat.ja w poprzedniej ciąży poprzestalam na usg ale teraz gin prowadzący zalecił cały test bo zblizam się do 35 urodzin.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    22gosia85 jeśli możesz to napisz dlaczego ten test napsul Ci nerw oczywiście jeśli to nie jest zbyt delikatny temat.ja w poprzedniej ciąży poprzestalam na usg ale teraz gin prowadzący zalecił cały test bo zblizam się do 35 urodzin.
    Bo wyszlo podwyższone ryzyko Zespolu Edwardsa ( w usg wszystko bylo super... a test z krwi namieszal) Zespol Edwardsa to wlasciwie wyrok smierci dla dziecka... zalecali Amniopunkcje i terminacje ciazy. Nie zgodzilam sie bo mam swoje przekonania... 2 tygodnie z zycia wyciete. Wiedzialam ze moje dziecko jest zdrowe, amniopunkcja niesie ze soba ryzyko poronienia, uszkodzenia dziecka i wewnatrzmacicznych zakażeń. .. a ja i tak chorego dziecka nie usunelabym.. i moj synek zdrowy jak ryba jest ale tego co przeszlam nie zycze nikomu!!!!!!

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    Dilajla gratuluję i nie daj się tym wirusom.
    Ja nie mogę pojąć tego liczenia tygodni ciąży według lekarzy.masz 7 tyg i 3 dni a z @ wychodzi 8 tyg i 3 dni czy ja to źle licze? Ja miałam @ 25.09 to w którym tygodniu jestem? bo według mnie 8 tyg i 2 dni według gina 7 tyg i 2 dni liczył od @.nie pojmuję.
    8 td i 6 dzien moim zdaniem. czyli pewnie mialas owulacje pozniej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    A mnie dziś tak boli głowa aż pulsuje .
    Nie wiem czemu jakby mnie jakaś choroba brała.są jakieś leki by brać w ciąży na przeziębienie ? Cholineks można brać na gardło cokolwiek bo mnie rozkłada.
    Boję się choroby bo nim poronilam byłam chora 1,5 tyg i dłużej nie umiałam wyjść z przeziębienia ...i poronilam potem...
    A wizyta w czwartek dopytam ale ktoś wie co można brać w ciąży na przeziębienie

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    22gosia85 wspolczuje ci przezyc. ciąza to powienien byc szczesliwe 9 miesiecy...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    22gosia85 wspolczuje ci przezyc. ciąza to powienien byc szczesliwe 9 miesiecy...
    Powinien... tu sie z Toba zgadzam niestety tylko 1 byla :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów