Strona 831 z 898
Pokaż wyniki od 8,301 do 8,310 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Dilajla powodzenia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj mam wizyte i tez sie dowiem kiedy bede tulic swoje malenstwo

Nie powinni straszyc cc. Wiadomo ze powinni powiedziec o komplikacjach itp. Mi jak przyniesli zgode do podpisania to nawet nie wiedzialam co podpisuje okazalo sie po wszystkim juz ze podpislaam ze sie nie zgadzam i przyniesli mi 2 raz do podpisu.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    O mozliwych komplikacjach musza powiedziec... a cc to powazna operacja jest... ale z drugiej strony jesli i tak musza zrobic bo nie ma innego wyjscia to tylko zestresuja pacjentke.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za szybkie porody Mi malutka dali stosunkowo szybko bo kilka h po cc juz ja mialam. Ale problem zrobil sie jak zaczeli ja brac na badania to czasem jej po kilka h nie bylo i dostawala mm. I tym sposobem moja cwaniura nie chce cyca. Ale odciagam co 3 h zaczynalam od 60ml teraz ciagniemy od 120 do 150 mala zjada od 60-80ml. Moze dzis pojade kupie kapturki i bedziemy jednak wytrwale walczyc o piers. Inaczej wiem ze po.wakacjach nie dam rady jej karmic caly czas swoim mlekiem zywczajnie czasu nie bede miala tyle. Jednak to.odciaganie to minimum 30min a co 3h to robi nam.dziennie kilka godzin ktore uciekaja. A malutka trzeba jeszcze nakarmic wiec licze ze pokonamy kryzys i zalapie.
    Ogolnie szara codziennosc juz weszlam w rytm dnia z noworodkiem. Jak spi to sprzatam gotuje albo odpoczywam jak mam porobione. Zle nie jest fajnie sobie radzimy.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Wiadomo ze musza powiadomic o komplikacjach itd. Ale po co od razu straszyc? Przy porodzie sn tez moga byc rozne komplikacje ale o tym to juz sie nie mowi bo przeciez cc to zlo. A lekarze maja w dupie pacjentki przy porodzie sn spia sobie albo kawke pija zamiast zajac sie pacjentka oni wola zrobic cc choc dla dziecka lepiej jak sie urodzi sn. Tyle przypadkow juz slyszlam ze namawiaja na cc... Nawet moja doktor cala ciaze mnie namawiala na cc a o porodzie sn srednio sie zapatrywala. Zdecydowalam sie na cc ale tylko dlatego ze dziecko przepowiada sie byc duze a sam fakt pekniecia macicy mnie przeraza.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Az tyle czasu schodzi z odciaganiem mleka? Myslalam ze z 15 min i juz. Fajnie ze juz wyrobiliscie swoj rytm. Moim zdaniem to szybko

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Oksytocyne musieli przerwac za duże spadki tętna. Mam skurcze i rozwarcie ale czekam na decyzje lekarza czy przebijamy pęcherz czy robimy cc póki co wszystko idzie znosnie jeśli chodzi o bol

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Oksytocyne musieli przerwac za duże spadki tętna. Mam skurcze i rozwarcie ale czekam na decyzje lekarza czy przebijamy pęcherz czy robimy cc póki co wszystko idzie znosnie jeśli chodzi o bol
    Trzymamy kciuki

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Mami ważne że jednak pije Twoje mleczko.
    Ciekawa jestem jak będzie u mnie z karmieniem. Córa ssala tylko 6 tygodni i w miedzy czasie była dokarmianie mm a syn 9 miesięcy i przez ten czas ani razu mm.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Pati ja nie twierdze ze cc to zlo... tylko bardzo powazna operacja... to nie jest zabieg jak np usuniecie znamienia tylko powazna operacja ktora niesie za soba szereg mozliwosci... porod sn tez ale TEORETYCZNIE jest "prostrzy "pod wzgledem procedur... wiec moze dlatego tak podchodza. Czestym powiklaniem po cc jest przerosnieta endometrioza w bliznie po cc... choc to chyba pikus w porownaniu z innymi rzeczami... ja nie wiem bo nie mialam cc...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów