Strona 823 z 898
Pokaż wyniki od 8,221 do 8,230 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Hej mamuski
    No kochane widzę ze już czas na lipcóweczki

MAMI kochana serdeczne gratulacje :*:*:* super,że już dzidzie masz w swych ramionkach.Powiedz mi proszę,coś teraz zmieniło sie przy tych cesarkach,co ze sobą brałaś,a czego nie miałaś np,a chcieli? Po ilu godz cię pionizowali?

DILAJLA FAJNIE,ŻE JEDNAK BĘDZIESZ RODZIĆ SN,JA BYM DUŻO ODDAŁA ZA TAKI PORÓD...BĘDZIE DOBRZE !

A ja kochane jutro już jadę do szpitala na cc ;( cholernie sie boje bo w moim przypadku to już 3 cc serce pęka jak mam te moje córcie zostawic w domciu
    Oby wszystko poszło dobrze,a co najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa
    Trzymajcie kciuki i ja także za was kochane mocno sciskam powodzenia dla każdej z was z osobna!!!

Ide się dalej pakować,ale nie wiem co to jeszcze będzie potrzebne.

Pozdrawiam.

2. dzieckozakupy.pl
    Unas też upał dziś nie wytrzymuje już tych upałów a ma być gorzej gorąco na szczęście siostra z angli przyjechała z swoim synkiem to moja cora ma zajęcie a ja mogę w domu posiedzieć i porobić coś wczoraj z mężem złożyliśmy łóżeczko nawet pościel włączyłam wszystko gotowe aby dzidziusia jeszcze brak moja cora puki co lalkę położyła i czeka na prawdziwą dzidzie

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Hej mamuski
    No kochane widzę ze już czas na lipcóweczki

MAMI kochana serdeczne gratulacje :*:*:* super,że już dzidzie masz w swych ramionkach.Powiedz mi proszę,coś teraz zmieniło sie przy tych cesarkach,co ze sobą brałaś,a czego nie miałaś np,a chcieli? Po ilu godz cię pionizowali?

DILAJLA FAJNIE,ŻE JEDNAK BĘDZIESZ RODZIĆ SN,JA BYM DUŻO ODDAŁA ZA TAKI PORÓD...BĘDZIE DOBRZE !

A ja kochane jutro już jadę do szpitala na cc ;( cholernie sie boje bo w moim przypadku to już 3 cc serce pęka jak mam te moje córcie zostawic w domciu
    Oby wszystko poszło dobrze,a co najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa
    Trzymajcie kciuki i ja także za was kochane mocno sciskam powodzenia dla każdej z was z osobna!!!

Ide się dalej pakować,ale nie wiem co to jeszcze będzie potrzebne.

Pozdrawiam.
    Dziekuje ja mialam pierwszy raz cc i naprawde dla mnie to koszmar. O 22.22 no to powiedzmy od 22 mialam cc. O 7 juz mnie posadzili a o 10 postawili czyli po 12h. Wspominam to okropnie bol mdlosci. Jestem w domu juz ale nadal nie czuje sie dobrze do tego te zastrzyki musze robic brrr. Ja nie wiem jak ktos moze chwalic cc fakt samo cc jest super ale to co potem to juz nie. Ja do szpitala wzielam podstawe czyli podpaski podklady koszule itp.nic takiego innego. Octenisept mialam to psykalam czesto rane. Trzymam kciuki za jutro. Ja sie ciesze ze mam to za soba ale mam problem z karmieniem tzn mleko mam ale mala nie chce cyca.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Nikol a nie myslalas zeby rodzic sn? Mozna nawet po 4 cc probowac rodzic sn. Tylko trzeba znalezdz lekarza i szpital ktory jest zwolennikiem takich porodow. Ja chcialam sn ale przeraza mnie fakt ze dziecko jest wieksze od poprzedniego wg usg. Powodzenia i oby wszystko bylo dobrze. Daj znac.jak bedziesz mogla jak sie czujecie.

Mami co za zastrzyki bierzesz?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Można próbować sn po cc pod warunkiem że jest zachowany odpowiedni czas pomiędzy poradami. Ja mam koleżankę fanatyczke religijna dla której cc to nie poród. Teraz rodziła 4 raz. Dzieci rok po roku. Uparla się teraz na sn znalazła lekarza znalazła szpital i nic z tego. Dziewczyna jest zalamana. Teraz chce odczekać i 5 rodzić sn

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dilajla niestety nie zgodze sie z tym. Sa kobiety ktore od razu po cc zaszly w ciaze i lekaz zezwolil na vbac. To wszystko zalezy od lekarza i od tego jak przebiega ciaza. Jezeli nie masz zsdnych powiklan ciazowych mozesz rodzic sn. Malo kest takich lekarzy ale sa. A no i jeszcze patrza na blizne po cc ale to tez nie kazdy lekarz. Polecam na fc grupe MATURALNIE PO CESARCE grupa wsparcia. Sa tam przerozne historie ale wszystko mozliwe.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Byłam na ktg. Wszystko jest ksiazkowe. Szyjka się delikatnie skrocila i to tyle jeśli chodzi o postęp porodowy wychodząc spotkałam mojego gina. Powiedział ze w czwartek go nie ma i mam przyjechać we wtorek na obserwacje. Zrobią mi usg i badania jak będzie ok to czekamy. A ja mam dzisiaj jakiś stan depresyjny i chce mi się płakać. Liczyłam ze coś się ruszy a tu nic.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Byłam na ktg. Wszystko jest ksiazkowe. Szyjka się delikatnie skrocila i to tyle jeśli chodzi o postęp porodowy wychodząc spotkałam mojego gina. Powiedział ze w czwartek go nie ma i mam przyjechać we wtorek na obserwacje. Zrobią mi usg i badania jak będzie ok to czekamy. A ja mam dzisiaj jakiś stan depresyjny i chce mi się płakać. Liczyłam ze coś się ruszy a tu nic.
    Oj to możemy sobie ręke podać,ja już nie ogarniam,mam tak dość,chciałabym żeby coś się ruszyło,a tu cisza.

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Nikol powodzenia jutro!

Dilajla, Candies trzymam kciuki, żeby dzieciaczki za długo nie czekały na wyjście z brzuszków

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Hopka spięłaś się i spakowałaś torbę?

Dilajla jak było na urodzinach?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów