Strona 811 z 896
Pokaż wyniki od 8,101 do 8,110 z 8955

Lipcówki 2017

Owszem masz rację zgadzam się z tobą

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny głupie pytanie może ale macie hemoroidy w ciąży i jak sobie z nimi radzicie mi wyszły dopiero teraz ale są uciążliwe a leki które mogą stosować kobiety w ciąży nic nie pomagają

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dilajla to nie zazdroszcze tego...

Ilona ja sie nie zgodzę. Ja sie maluje delikatnie naturalnie na codzien. I twierdze ze jestem atrakcyjna osoba nie mam ze sobą problemu. Lubie o siebie dbać isc do kosmetyczki czy fryzjera. Tak samo jak uwielbiam porzadne perfumy ktore dla mnie sa jak druga skóra. Ty sie czujesz dobrze tak a inna tak. I moim zdaniem nic nikomu do tego czy sie maluje na codzien czy nie. Moje ciało moja kasa mój czas....

Ok masz rację każdy lubi co innego ja też się maluję ale nie na codzień i podziwiam cię że masz czas na makijaż każdego dnia nie chciałam nikogo urazić ani nic takiego ja do fryzjera nie chodzę bo jestem fryzjerka z zawodu jak pracowałam to jakoś bardziej dałam o siebie ale teraz w ciąży jakoś nie mam ochoty

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    U mnie z perfumami jest tak ze musi mi podejść zapach. Czasami są wody za 20 zł czasami za 120 i potrafię się psikac i psikac i psikac... Mój mąż kiedyś stwierdził że szkoda ze nie robią takich wód w baniakach 5 litrowych bo to byłaby odpowiednią ilość dla mnie na dłużej niż 2 tygodnie. Nawet jak idę spać to się psikam. A w pracy u niego gdzie pracują sami faceci praktycznie kiedyś się śmiali ze mnie jeszcze nie widać a już czuć

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilona15157 Zobacz posta
    Dziewczyny głupie pytanie może ale macie hemoroidy w ciąży i jak sobie z nimi radzicie mi wyszły dopiero teraz ale są uciążliwe a leki które mogą stosować kobiety w ciąży nic nie pomagają
    Ja mam ten problem. Przede wszystkim bardzo dbam o dietę i nawodnienie żeby nie dopuścić do zatwardzenia. Bardzo ważne jest by nie przeć wogóle na toalecie, przyjąć odpowiednią pozycję (np schodek pod nogi, żeby ustawić jak największe możliwe zgięcie w stawach biodrowych) i maksymalnie się rozluźnić. Przy nasileniu stosuje maść procto-glyvenol. Do szpitala mam zabrać posterisan h (na recepte) i położna mi zaaplikuje zaraz po porodzie.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    U was też taki upał? Pojechałam rano z córką po prezent na dzień ojca i więcej się z domu nie ruszam do wieczora.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Umie wczoraj był upał dziś chłodniej bo aby 22stopnie i wiatr więc da się wytrzymać

Junior Member
    mishka

O mnie
    czekam na Ciebie Skarbie <3
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?

Junior Member
    Atepe

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mishka Zobacz posta
    Dziewczyny, a w ogóle myślałyście albo chodzicie do szkoły rodzenia? w mojej małej mieścinie nie ma nawet szkoły, a bardz mi zależy na dokształcaniu się, bo to wiecie, moja pierwsza ciąża. Koleżanka na forum polecała Prenalen zamiast tej zwyklej stacjonarnej, sie zapisałam i jest okej miałyście podobną sytuacje?
    w sumie to sama tam jestem hehe wszystko lepsze niz usiaść na pupie i sie nie uczyć, także popieram!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów