Strona 804 z 896
Pokaż wyniki od 8,031 do 8,040 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Tak nawilzam skure czesto urzywam kremu nivea soft nawet jak zmienilam na balsam z innej firmy to mnie skura swedzi a wole ten. U mnie alergia raczej odpada. Proszki uzywam te same od zawsze plyny tez. Ale za to mam pecha bo mnie komary uwielbiaja gryzdz moze brzuch jest latwym kaskiem dla nich. Skury raczej az tak napietej nie mam bo rozstapoe zandych nie mam z tej ciazy jeden ale to ponizej brzucha. Za to slady rozstepow z poprzedniej ciazy pełno.

Poczatkowo zucialm pomysl na Szymona nawet mu sie podobalo potem mi cos odwalilo z nienacka i mowie Tymon ale jemu sie nie podoba i slucha opin innych i malo komu sie podoba a chlopaki w pracy mu powiedzieli ze to takie wyszukane imie. Dzisiaj jego bratowa mowi ze kojarzy jej sie z plynem do naczym z biedronki. To juz wogole walnela. A jego mina na to masakra... Raz zaproponowal Mateusza co sie dziwie bo mialam dobrego przyjaciela o tym imieniu o ktorego byl chorobliwie zazdrosny do tego stopnia ze zwiazek nam sie psol i zerwalam z nim kontakt ostatecznie. MI to imie srednio sie podoba. Jak mowie zeby cos zaproponowal to on nie wie. Chyba zostaniemy przy Szymonie bo nie chce potem cale zycie sluchac. A jeszcze jego rodzina gada ze skoro ja pierwszemu dziecku wybralam imie to on powiniem wybrac drugiemu. A z Miloszem to bylo tak ze cale zycie mi sie to imie podobalo i raz mu to zaproponowalam i od razu sie zgodzil. Moze mial jakies male ale, ale szybko sie przyzwyczail i pol ciazy gadalismy Milosz i juz tak zostalo. A jeszcze jak mi powiedzial ze to takie wyszukane imie to mu powiedzialam zeby dal na imie Jan Zygmunt czy cos z tych starych imion. MI sie srednio podobaja te stare imiona.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    A laktator kupuje avent reczny czy sie sprawdzi nie wiem.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja brałam pod uwagę Piotr. Drugie miało być po moim sp. Tacie. Mój mąż coś próbował wymyślać z imionami ale nie dało rady. Z imion dla chłopców podoba mi się Szymon Piotr Maciek Ignas a taki duży duży sentent mam do imienia Kuba hehe

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja mam synka Jana i uwielbiam to imię,a teraz dla małego wybraliśmy Piotr na 100% i wiem,że decyzji nie zmienimy.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    A co do laktatora to mam w domu Medela Harmony ręczny,i wcale go nie używałam bo tak mnie bolało przy odciąganiu w dodatku prawie nic nie leciało a mleka miałam bardzo dużo.Teraz zastanawiam się nad elektrycznym Medela Avent Lub ten Lovi Prolactis i sama nie wiem na który się zdecydować.Jakie macie butelki kupione ja stawiam na avent ale dostałam nową medela z tym smoczkiem Calma i jestem ciekawa czy faktycznie jest taki super jak go opisują.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Ja,odpukać, nie mam nawet pół rozstępu.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    A laktator kupiłam ręczny z Avent

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Ja juz małam zamawiać ale mąż mówi żebym się wstrzymała. W razie potrzeby kupie w aptece. Bo ja coś Lubie kupić a potem albo nie używać albo użyć dwa razy i schować. A tu w sumie koszt tego laktatora to prawie 180 zl z córką niby miałam ręczny ale go nie używałam i obyło się bez. Myślałam nad używanym ale nie jestem przekonana.... tak szukałam szukałam ze aż końcu kupiłam sobie perfumy z Avonu hehe Luck złote nie wiem czy znacie ale kiedyś się w tym zapachu zakochałam

Jeśli chodzi o butelki mam dwie małe avent i tomme a smoczek z nuka i póki co nie planuje kupna innych butelek.

Ja wzięłam butelki szklane Lovi. Chciałam wziąć z Aventa, ale w sklepie porównałam wagę i butelki lovi są lżejsze.

O mnie
    02.07.2017
    Szklanych butelek używalam z canpolu ale to już dużo później.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów