Strona 8 z 154
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1535

Lipcówki 2017

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Zrobiłam sobie nudle knorr bo wydawało mi się, że to przełknę ale nie umiem. Pół zjadłam i więcej nie dam rady.

Czytam o tych witaminach i widzę, że one nie mają za dużo witamin. Pamiętam, że z synem to brałam jakiś kompet B, wapno itd
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 02-11-16 o 10:24

2. dzieckozakupy.pl
    Iza Witaj i Gratuluje
    Ja narazie zadnych witamin po za kwasem foliowym nie biore .
    Morfologie mam dobra ☺

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez chmurka84 Zobacz posta
    Iza Witaj i Gratuluje
    Ja narazie zadnych witamin po za kwasem foliowym nie biore .
    Morfologie mam dobra ☺

Ja tez tylko kwas i magnez i czekam na wizytę 9.11.

A moj maly szkrab zobaczył teczkę z jego ciąży na której jest kobieta z brzuszkiem i mówi mama w buchu dzidzi. Mowie mu tylko cicho

Trzymajcie kciukasy aby ta niespodzianka okazala sie mala kobietka.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    A mi zimno puscilam samo podlogowe aby nie przesadzic.

He he jak dobrze ze kurtki jeszcze nie kupiłam zimowej mam taka z 3 sezony i chciałam cos nowego. A tu raczej trzeba bedzie kupic cos większego do marca kawal czasu. Maz mówi zaczelo sie he he.

Spodnie wypatrzylam w hm to trzeba wnet kupic mam same mocno dopasowane z wysokim stanem.
    Mam tysiąc myśli na sekundę.
    Boje się maja jak to będzie syn ma komunie mamy kilka wesel na które chciałam iść a tu raczej lipa.
    Na komunie syna chciałam kupic jakas ladna sukienkę.

Kuźwa nuci mnie nigdy mdlosci nie miałam jako tako a teraz cos mnie nuci juz. Wczoraj na obiedzie bylam u rodziców mieli roladki w których byl ser każdy sie zachwycal a mnie odrzucil ten ser smierdzial mi starym butem ha ha.

Ja spodnie z h und m polecam. Sa super.

Mnie od miesa odrzucilo, tzn jesc moge ale zapach mnie odrzucil.

Pogoncie mnie do sprzatania, od rana siedzę i nic nie robie. Mam tydzien chorobowego, dzieci maja ferie...
    Chyba chce do pracy

Ja mam od 3 lat anemie.
    Ciekawe jak bedzie teraz w ciazy.
    Chciałabym juz byc po wizycie

No ja też zostawiam zawsze ubranka po dzieciach.
    Ostatnio edytowane przez kattarzyn2 ; 09-11-16 o 16:38

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Ja za chwilkę po dzieci do szkoły. A pod wieczór jazda na trening. Odebrać paczke z fili gls. Zamowilam dodatki do kuchni. Za 4 tyg montują nam meble w kuchni i juz mam pelna ekscytacje do tej pory byla stara kuchenka i dwie rozwalające sie szafy ale daliśmy rady
    woleliśmy poczekać a miec to co chcemy.

A ja to nadal nie wierze. Ciekawa jestem czy za tydz bedzie na usg cos widac juz. Nie pamiętam w ktorym tyg poprzednio serducho sie pojawialo.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja tez tylko kwas i magnez i czekam na wizytę 9.11.

A moj maly szkrab zobaczył teczkę z jego ciąży na której jest kobieta z brzuszkiem i mówi mama w buchu dzidzi. Mowie mu tylko cicho

Trzymajcie kciukasy aby ta niespodzianka okazala sie mala kobietka.
    Wy to juz wszystkie w przygotiwaniach ja sie chce jeszcze wstrzymac z 3-4 jakos terudno mi to wszystko przelknac

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A ja czekam na wynik jak na szpilkach a mąż się tylko ze mnie śmieje. Mogli by się zlitować hihi. Oj tak usłyszeć serduszko to coś pięknego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów