Strona 798 z 898
Pokaż wyniki od 7,971 do 7,980 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja miałam 2 ciaze książkowe spokojne. A dwie ostatnie koszmar. Ciagły stres o dziecko o to żeby nie urodzić za wcześnie... Teraz mamy prawie poczatek 38 tg i jakos stres nadal ehh.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Koncówka ciazy o tak najgorsza jak dla mnie. Ta ciaza gorsza od poprzedniej. Moze dlatego ze teraz musze sie zajac dzieckiem a w 1 ciazy jak nie mialam sily to szlam spac i nie przejmowalam sie ze musze ugotowac czy cos zrobic. Kregoslup rady juz nie daje.

Syzetka a ty wszystkie porody mialas naturalne? Ile twoje pociechy wazyly przy urodzeniu? Mi sie machneli prawie na kg. Teraz tez sie tego boje. MAsz racje z tym ze próbujesz urodzic sn a potem sie konczy cc juz lepiej moim zdaniem od razu cc.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To u mnie ta ciąża jest lżejsza. Aczkolwiek z perspektywy czasu musze stwierdzić że mnie dzieci oszczedzily. U mnie córka miała mieć 4 kg urodziła się 3800 wić w granicach błędu.

Ja ciągle gdzieś w duchu liczę na szczęście od losu i to ze jakiś cudem udało mi się rodzić ze swoją położna. Wtedy wiem ze nie da mi się męczyć. I jak zobaczy ze poród nie idzie to zrobia cc. Niestety nie mogę jej wynająć a i ona nie zawsze może przyjechać do szpitala wiec nie chce się umawiać poza szpitalem.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Przy 3 szlaki sa juz dobrze przetarte... :P czlowiek wie co go czeka... moj 2 byl latwiejszy... ze ciezej w kolejnej ciazy to pewno wynika z tego ze 2 dzieci ktora sie juz w domu ma trzeba sie zajac i nie ma jak odpoczac...

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Jak się ma dzieci już to jest zawsze inaczej. Ja ogólnie ze wzgledu na szyjke i skurcze mialam pomoc w domu ale szkola jazdy z chlopakami i tak na mojej głowie sa. Ale na szczęscie ten weekend maja ostatnie zgrupowania i wakacje dobre 4 tyg. W srode mam wizytę więc zobaczę jak Lilka.

O mnie
    02.07.2017
    Moja córka juz ma wakacje. Nie chce mi się juz jeździć jej wozić do przedszkola. Ona też już jest zmęczona wiec leniuchujemy juz razem ☺

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Dziewczyny jakie ciuszki dla dziecka bierzecie do szpitala?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Ja mam dwa rozmiary 56 i 62 wzięłam sobie jeden komplet na długi drugi na krótki rękaw plus 2 pary pajacykow. I tyle mam. Reszta przeszukiwana w domu na wypadek gdybym musiala zostać dluzej

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Moja pierwsza ciąża też była łatwiejsza, teraz przyznaje od kilku dni opadłam z sił. No ale rzeczywiście przy energicznej 2latce wygląda to zupełnie inaczej, zwłaszcza jak mąż długo w pracy.
    Pati ja mam po starszej zestawy body z krótkim+pajac, lub body z długim/kaftanik+półśpiochy, biore w rozm. 56, bo córka nie zapowiada się wielka. Poprzednio lekarz zmierzył 3000g a urodziła się 2970 więc niewiele się pomylił, a ubranka na 56 były sporo za duże.
    Nie mam rożka, kupiłam pieluchy bambusowe do zawijania i mam cienki bawełniany kocyk.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Drobniutka sie urodziła. Zycze ci abys teraz tez nie miala duzego dzieciatka
    Juz spakowalam 4 albo 5 kompetow wrazie czego wole miec wiecej ze soba niz ma mi ktos potem dowozic. Zostalo mi tylko dopakowac pampersy ktore trzeba kupic i bedzie juz wszystko A pakowalam wszystko na krotki rekaw i kilka kawtanikow wzielam. rozmiar 62.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów