Strona 79 z 154
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1535

Lipcówki 2017

Hej Wam.

Co do okien to też mam takie brudne przez mojego roczniaka te balkonowe są non stop umazane. Też powinnam umyć ale nie mam weny.

Cytat Zamieszczone przez Itka84 Zobacz posta
    ostatnia @ miałam 22.10 i według internetowego kalkulatora jestem w 5 ty i 4 d.
    Jakieś dziwne te kalkulatory, ja miałam @ 20.10 i jestem w 4t 5d

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Tez bym sie bala brac na wlasna reke. Alw z drugiej strony 2 poronienia no ciężko mowic jak bym sie zachowala na twoim miejscu. Dla mjie to jest beznadziejne dopiero w 12.tyg do lekarza isc. Ja w poprzedniej ciazy ostsnia om mialam 5. Maj a zaszlam w ciaze w polowie czerwca nawet bardziej pod koniec. I co niby miala bym niby zrobic. Beta hcg co 2 dni roboc przez 12.tyg? Bezsensu to dla mnie. A prywatnie nie mozesz isc tam do lekarza?

Wracając do okien to moje prosily sie bymy takie brudne ze zal. Zostalo ki kedno w kuchni i mi sow nie chce za niego brac bo slonve tam caly dzien swieci. A ja mam jedno balkonowe i 3 podwojne. Nikt by za mnie.tego nie zrobił wiec sama myje. I nie boje siw o dzidzie. W poprzedniej ciazy w w 7 miesiacu sie przeprowadzalismy bylo duzo roboty malowanie sprzatanie i robilam tyle ile sily mi pozwolily. Gorzej ze 2mtyg mieszkalismy i instalacja elektryczna padla wiec znowu bylo duzo sprzątania i malowania.

Pati 21 ja w 9 miesiacu mylam okna i robilam duzo innych rzeczy... podobno na poczatku ciazy nie powinno sie tego robic przez wzglad zagrozenia np poronieniem.. kazda robi jak uwaza, tylko potem w razie nie daj Boże problemu pretensje do wszystkich ( przerabialam nie raz leżąc w szpitalu)

22gosia85 jesteś rocznik 85?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    22gosia85 jesteś rocznik 85?
    Tak

to tak jak ja

Dzien dobry,widze ze temat okien jest na topie. Ja mylam wczoraj a to tylko po to zeby mi czas szybciej zlecial bo po 15 odbieralam bete. Wynik ponad 20,jutro powtorze. Mam nadzieje ze ladnie urosnie. Mam na szczescie 3 dni wolnego ale jak pomysle ze w czwartek do pracy... dziewczyny pracuje w markecie,wiadomo lekko nie jest,nie wiem jak to zrobic,kiedy isc do lekarza,jak tu sie oszczedzac w pracy tak zeby narazie nikomu nie mowic?

Malinka35 a może jakiś zaległy urlop albo L4 od internisty na jakąś grypę żołądkową

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Hej Wam.

Co do okien to też mam takie brudne przez mojego roczniaka te balkonowe są non stop umazane. Też powinnam umyć ale nie mam weny.

Jakieś dziwne te kalkulatory, ja miałam @ 20.10 i jestem w 4t 5d
    bo to zalezy jaki masz dlugi cykl. dlatego kazdemu inaczej moze wyjsc.

22gosia85 nie mam takich przezyc jak ty dlatego tez nie popadam w jakas paranoje, wiadomo wszystko moze sie zdarzyc . ale w takim razie to bym musiala tylko lezec i nic nie robic z takim nastawieniem. jestem dobrej mysli.

Malinka35 uwazam zebys sobie wziela urlop jak masz takie ciezko albo wlasnie jak Lajla pisala l4
    praca w markecie jest naprawde meczaca. a robi sie za grosze.

Pati21 ja wiem że to zależy od długości cyklu ale od 22.10 to nawet 5 tygodni w kalendarzu nie minęło dlatego mnie to zdziwiło

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ja bym powiedziala bardziej ze 5 tydz i 3 dzien. dzisiaj. liczacz ze 22 to pierwszy dzien pierwszego tygodnia,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów