Strona 779 z 896
Pokaż wyniki od 7,781 do 7,790 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Syzetka ogolnie dobrze sie czujemy. Wiadomo lekko nie ma brzuszek duzy ciągnie do dołu. Skurcze i napinania mysle ze sie wyciszyly pojawiaja sie ale sporadycznie juz raczej. Chyba ze stres mam to wtedy mi spina. Ja juz przyjme co bedzie jutro zaczynamy 36 tydz takze strachu nie ma. Lilka do maluszkow juz nie należy raczej wg usg przybiera od 200 do 300g tygodniowo i jakbym ja donosila do terminu z 4 kg moglaby miec. Ale ze cc w 38 tyg to mysle ze bedzie miala okolo 3300-3500 jak chlopcy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Candies ja mam na Ujastek najbliżej, byłam tam na dniach otwartych, warunki bytowe fajne, wszystko obiecuja pięknie, ale coś nie jestem przekonana...o Żeromskim też myślałam, póki co myśle o Siemiradzkim bo tam mam tą położną, ale nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji.
    Syzetka ja miałam ZZO przy pierwszym porodzie, jestem jego wielką zwolenniczką. Po podaniu poród zdecydowanie przyspieszył, odetchnęłam i nabrałam siły do działania. Miałam podawaną oksytocyne na wywołnie i bardzo bolesne skurcze. Po 2 godzinach ból powrócił, nie dali mi już drugiej dawki, miejscowo do zszycia też nic więc końcówka była ciężka. Myśle, że było warto, teraz teżchcę ZZO ale mam niskie płytki krwi, jak mi jeszcze toche spadną to nie dostane znieczulenia.
    U mnie 12kg na plusie, bez obrzęków.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    W dawnych młodzieńczych planach myślałam, że pierwsze dziecko będę mieć niedługo po 20 stce. No cóż, wczoraj skończyłam 31 lat, więc nie do końca to wyszło
    Ja obecnie mam ok. 12,5 kg na plusie (75 kg / 176 cm wzrostu, 106 cm w pępku). Na razie obrzęków brak.

Candies myślisz, że w miesiąc maluch przytyje tylko ok. 300 g?

Ilona najlepiej ważyć się systematycznie na jednej wadze i tego wyniku się trzymać

Czy któraś z was chce albo zastanawia się by skorzystać ze znieczulenia zewnątrzoponowego podczas porodu?
    U nas nie ma takiej mozliwosci niestety.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    U nas chyba tez nie ma. Jest jakieś podpajeczynowkowe. W tym 2 szpitalu podobno jest. Ale o 2 szpitalu dowiem się wszystkiego po wizycie u gina.

Gdyby było to bym i tak nie wziela. Córkę rodziłam bez. Ja się panicznie boje wbijania igieł. Nawet żeby leczone kanałowo ja robie na żywca. Jedyny wyjątek to oddanie krwi..honorowo tylko to mnie nie przeraża.

Co do wagi u mnie i tak jest sukces ze jeszcze wyglądam jak człowiek w miarę. Przy tej wadze. Ale też miałam ładny zastój a potem buch 3 kg na plusie.
    A jak sie skonczy na cc to igla cie nie ominie.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Pati ale to już będzie przymus na który nie mam wpływu ☺

Mam około 10 kg ba plusie. Obrzęki mam, jak jest gorąco. Ale to i bez ciąży mi się zdarzały. Zwłaszcza z lewą nogą mam problem, bo czasem po nocy mi z niej nie schodzi. Jeżeli tylko będzie możliwość znieczulenia, to oczywiście że biorę w ciemno. Dilajla nie ma się czego bać, wkłucie w kręgosłup nic nie boli (miałam przy okazji innego zabiegu).

O mnie
    02.07.2017
    Jak będę rodzic w swoim szpitalu to i tak nie mam opcji wzięcia zzo. Wypróbuję to znieczulenie które jest dostępne. Jest gaz i to podpajeczyjowkowe i na nie się zdecyduje. Chyba ze poród przejdzie ekspresem i nie będę musiała hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja sie zawsze bardzo balam tego znieczulenia ale jak przyszlo do cc to juz mi bylo obojetne.

O mnie
    02.07.2017
    Coś mi się ostatnio gorzej sypia w nocy. Przebudzam się co chwile. Chyba czas ograniczyć drzemki w dzien☺

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja z synem na placu zabaw starsi na turnejach a ja czekam na jednego bo drugi przyjedzie wieczorem dopiero.
    Pogoda ładna ale burze zawpowiadają.
    Ja juz odliczam dni do porodu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów