Strona 778 z 898
Pokaż wyniki od 7,771 do 7,780 z 8974

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    W dawnych młodzieńczych planach myślałam, że pierwsze dziecko będę mieć niedługo po 20 stce. No cóż, wczoraj skończyłam 31 lat, więc nie do końca to wyszło
    Ja obecnie mam ok. 12,5 kg na plusie (75 kg / 176 cm wzrostu, 106 cm w pępku). Na razie obrzęków brak.

Candies myślisz, że w miesiąc maluch przytyje tylko ok. 300 g?

Ilona najlepiej ważyć się systematycznie na jednej wadze i tego wyniku się trzymać

Czy któraś z was chce albo zastanawia się by skorzystać ze znieczulenia zewnątrzoponowego podczas porodu?
    Dlatego czekam na wizytę u ginekologa
    Co do znieczulenia ja nie mam większego wyboru bo unas go nie stosują jedyne co to można korzystać z basenu albo prysznica

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    U nas chyba tez nie ma. Jest jakieś podpajeczynowkowe. W tym 2 szpitalu podobno jest. Ale o 2 szpitalu dowiem się wszystkiego po wizycie u gina.

Gdyby było to bym i tak nie wziela. Córkę rodziłam bez. Ja się panicznie boje wbijania igieł. Nawet żeby leczone kanałowo ja robie na żywca. Jedyny wyjątek to oddanie krwi..honorowo tylko to mnie nie przeraża.

Co do wagi u mnie i tak jest sukces ze jeszcze wyglądam jak człowiek w miarę. Przy tej wadze. Ale też miałam ładny zastój a potem buch 3 kg na plusie.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Zzo w ilustam przypadkach nic nie daje, a w jakimś procencie może zatrzymać skurcze o czym uczyli na szkole rodzenia. Ja mam zamiar skorzystać z gazu rozweselajacego jeśli takowy będzie dostępny... z piłek prysznica ect. Jako że to mój 3 porod sn wiem że najważniejsze jest oddychanie... skupianie się na oddechu bardzo potrafi ulżyć w bólu a dodatkowo pomaga szybko urodzić...

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    ZZO może oczywiście zatrzymać, albo spowolnić poród, tudzież niewiele dać kobiecie ulgi w cierpieniu. Jednak według statystyk szpitalnych (przynajmniej tych w Chorzowie) w 70-80 % przypadków ten poród przyspiesza. Oni są bardzo pro do podawania ZZO, ja do tej pory byłam za naturalnym, niefarmakologicznym porodem. Ale, jak sobie przypomnę tamten ból i moją nieumiejętność do relaksacji i rozluźnienia, to zaczęłam się zastanawiać, czy z niego nie skorzystać, gdy naturalne metody łagodzenia bólu spełzną na niczym i będę się męczyć kilka godzin bez postępującego porodu...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Syzetka a na szkole rodzenia chodzilas?

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mam jakies 13 kg na plus. W pepku 110 cm juz 43 jakos wiecej. Malutka juz pewnie okolo 3 kg ma. Zobacze we wtorek. Wizyty mam co tydzien az do porodu a od wtorku zostana nam rowne 3 tyg do planowej cc.. Oby tak dalej.
    Obrzeki mam jak jest duszno i parno nogi mi puchna ale pije duzo wody i w nocy ladnie wszystko schodzi.
    Moj ostatni weekend jak jestem sama z dziecmi wszyscy na wesele ida. A tak znow siostra jest u mnie. Nie chce nic wiele robic boje sie zeby nie urodzic wczesniej jak to planowe cc.
    Ubranka wszystko mam poprane gotowe. Zostalo tylko spakowac torby moze dzis to zrobie jedna dla mnie a druga od wozka dla meza na wypis nas ze szpitala. Wsadze mu do fotelika jak zawsze wtedy wie co ma zabrac. Baza Lilki juz jezdzi w samochodzie jeszcze w bagażniku bo nie chce na razie syna przesadzac w 3 rzad foteli pujdzie tam jak urodze malutka.

O mnie
    02.07.2017
    Mnie położna mówiła dobitnie co mam robić. Wszystko spalilo na panowie bo mi pomagało tylko wstrzymywanie oddechu. Dopiero jak mnie opieprzyla ze dziecko udusze to się ogarnelam....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Syzetka a na szkole rodzenia chodzilas?
    Nie. Korzystałam z nauk położnej środowiskowej w trakcie pierwszej ciąży.
    Myślałam o szkole rodzenia w tej ciąży, ale po rozmowach z koleżankami, które na takowe uczęszczały doszłam do wniosku, że tego, czego oczekuję (praktycznego zastosowania technik relaksacyjnych, umiejętności oddychania w trakcie porodu) to się tam raczej nie nauczę.

Mnie podczas pierwszego porodu bardzo pomogły kąpiele w wannie. Zbawiennie zadziałały na przyspieszenie porodu. W tym szpitalu niestety dysponują jedynie prysznicem do imersji wodnej.

Mami a jak się ogólnie czujesz? Masz jakieś objawy zbliżającego się porodu czy to tylko stres przed urodzeniem dziecka przed terminem?

O mnie
    02.07.2017
    Swoją drogą zobaczcie jak ten czas zlecial. Jeszcze chwila a dzieci pojawia się po 2 stronie brzucha ☺

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Nie wiem ile maluchowi gram przybędzie w ciągu miesiąca,mówiłam tylko jaką wagę moja dwójka miała,ten może być większy,ale nie znacznie.
    No ja wg OM w pon wchodzę w 36tc,oby do przodu,co do wagi to ja mam 3kg na plusie,mam nadzieję że dużo mi nie przybędzie do porodu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów