Strona 774 z 898
Pokaż wyniki od 7,731 do 7,740 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Czujesz się dobrze, nie wymiotujesz bez przerwy, dziecko normalnie się rusza? To jakie masz wątpliwości, czy dziecku się coś stało? Jesteście połączeni układem krwionośnym, a nie pokarmowym
    .
    Zgadzam się.
    Czy wczoraj w podobnym czasie, jak jadłaś owy jogurt albo jabłko to nie brałaś jakiś leków/witamin?
    To, że wcześniej wymioty się nie zdarzyły o niczym nie świadczy. Czujesz się dobrze, normalnie jesz, pijesz, a nawet wzięłaś leki, dziecko się rusza, nie widzę więc powodów to obaw...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Masz racje. Ale chyba gdybym zaraziła się bakteriami czy wirusami nie skończyło by się to na jednorazowych wymiotach. I pewnie córka tez odczuwalaby juz jakieś objawy.

Ja ogółnie mam bardzo wrażliwy żołądek. Dlatego np. po mimo że mam mega ochotę na frytki to ich w ciąży nie jem bo się boję obciążenia żołądka. Wczoraj też pochodziłam na słońcu trochę. Może to też wpłynęło na samopoczucie.

Cóż poczekam czy jeszcze się pojawia jakieś objawy wtedy podjadę na ip. Dzięki za opinie.

O mnie
    02.07.2017
    Syzetka jadłam jogurt i brałam dopegyt magnez i witaminy teraz sobie przypomniałam jak o tym napisałaś.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Dwa wymioty bez gorączki, biegunki, innych objawów...Dilajla jeśli dobrze się dziś czujesz, zastosowałabym lekkostrawną dietę, dużo piła i jeśli nic Ci już nie dolega to zapomniałabym o sprawie...

O mnie
    Hopka co to za noclegi przystosowane dla rodzin z dziećmi udało wam się złapać?
    Wizyta u ginekologa BAJERA Lekarz ginekolog, który nie zauważył że kobieta jest w 8 miesiącu ciąży Hahaha, mistrzyni

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja mam jeszcze 29 dni jakies choc wiem ze to tylko data umowna ale naprawde chcialabym wytrwac do 1 lipca. Ale juz przyjme co bedzie tylko żeby moja córeczka ukochana szcześliwie sie urodziła. Lekarz i tak mówi Pani Aneto i tak juz mamy sukces wczesniej Pani nie straszyłem bo wiem jak to wpływa. I dopiero mi powiedzial ze szału nie bylo. Ze cieszy sie jak mnie widzi w 2paku i teraz juz co tydzien chodze i oby tak dalej.
    Więc brawo dla Ciebie, że dałaś radę dotrzeć do tego momentu ciąży
    Został już tylko miesiąc, cokolwiek się nie zdarzy będzie dobrze Lila da radę

Dziewczyny czy wy też czujecie ruchy bardzo nisko? Na lini majtek, nad samym wzgorkiem lonowym ?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny czy wy też czujecie ruchy bardzo nisko? Na lini majtek, nad samym wzgorkiem lonowym ?

Tak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Syzetka jadłam jogurt i brałam dopegyt magnez i witaminy teraz sobie przypomniałam jak o tym napisałaś.
    Ja bym więc obstawiała zestawienie leków z jogurtem. Może też za dużo leków na raz? Pisałaś, że masz dobre wyniki, może organizm też nie toleruje zbyt dużej ilości witamin w tabletkach.
    W trakcie pierwszej ciąży i podczas karmienia piersią regularnie przyjmowałam witaminy i kwasy DHA. Na pewnym etapie po spożyciu witaminek dwa dni pod rząd tak mnie ścięło z nóg, że oprócz wymiotów pojawiła się też gorączka. Okazało się, że organizm nie tolerował już takich dawek witamin, a po ich odstawieniu wszystko przeszło jak ręką odjął i się nie powtórzyło. Leki najlepiej przyjmować ze stałymi posiłkami w jakiś odstępach czasu. Lepiej się trawią.

O mnie
    02.07.2017
    Ale ja tak przyjmuje o 7 15 i 23 ale widocznie połączenie z jogurtem się nie przyjęło ☺

Tysia ja też tak nisko czuje szczególnie jak autem jadę.

O mnie
    Ja też brałam swoje leki o stałych porach. Aż przyszedł dzień, że po stałej dawce, o stałej godzinie tak mnie ścięło. W sumie to dwa dni pod rząd
    No ale oczywiście tu przyczyną mogło być połączenie z jogurtem. Po prostu jak następnym razem będziesz mieć podobne dolegliwości, a brałaś wcześniej jakieś leki to można powiązać te fakty.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów