Strona 77 z 157
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1564

Lipcówki 2017

Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny! Wczoraj nareszcie doczekalam sie swojej wizyty u lekarza i odetchnełam z ulga bo ujrzałam bijące serduszko <3
    Na wysoki wynik tarczycy o którym pisalam Wam wczesniej dostałąm euthyrox n 50. Po drodze okazalo sie rownież ze glukoze takze mam ponad norme i jutro jade na kolejne badania. Dziewczyny maja racje nie warto sugerowac sie wiadomosciami z interneetu i nabijac sobie glowy bo przez to tylko noce nie przespane.
    Ja rownież czytałam, wszytsko googlowalam i nic mi dobrego z tego nie wyszlo poza panika i strachem.
    Nalezy myslec pozytywnie i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.
    Pozdrawiam serdecznie i zycze Wam milego dnia!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Witajcie... z oknami trzeba ostroznie bo mozna sobie niechcacy zaszkodzic...

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Witajcie... z oknami trzeba ostroznie bo mozna sobie niechcacy zaszkodzic...
    dlatego moje okna są tak brudne że masakra. Ale mam to w 4 literkach może ktoś się w końcu zlituje i zechce je umyć, czekam aż mój mąż straci cierpliwość i to zrobi. Z tym że u nas okien jest 8 podwójnych i 2 balkonowe i 2 tarasowe

Moja.wizyta tez za tydzien w.srode..tak.bym.chciala uslyszec juz serduszko w koncu bedzie to koniec 8 tygodnia

Witam

Witam wszystkie mamusię.Chcialam również do was dołączyć ,chociaż jeszcze trochę się wachalam ostatnia @ miałam 22.10 i według internetowego kalkulatora jestem w 5 ty i 4 d.Jestem mama 7 letniego chłopca i fasolki

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Moje tez wolaja o pomste do nieba... 4 okna i jedno balkonowe... ale przed swietami maz umyje... nie bede ryzykowac... Swieta i tak przyjda nawet jak okien nie umyje :P

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Witaj w naszym gronie Itka gratuluję fasolki.

Czyli duphaston nie ma wpływu na mdłości ehh czyli taki mój urok oby nie było jak z córka, że do 5 miesiąca będą trzymały
    U mnie w domu wszyscy chorzy jakaś paskuda nas dopadła. Mdłości i ból gardła super duet dziś sobie musiałam ponarzekać.

Z oknami też bym uważała, bo jednak trzeba wejść na drabinę i się naciągać i to nie jest dobre. Ja też to olewam najwyżej sobie gwiazdy na brudzie na święta namaluje palcem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja tez oko przymykam na okna. To nic ze firanki maja zakladac tez doplace 100zl i zaloza mi babki. Nie chce ryzykowac zdrowia malenstwa.
    Dziewczyny za rok tez swieta zdazymy jak urodzimy

Ja leze na kanapie potem wstawie kiszona kapuste na bigos ciekawa jestem jak wyjdzie, kapuste sama kisilam.
    A potem krokiety z pieczarkami i serem bede robic. Na robie wiecej i zamroze aby miec cos na szybko na leniwy dzien.

mam pytanie do dziewczyn które biora duphaston i luteine, jak długo i ile tabletek dziennie lekarz kazał wam brać.Ja mieszkam w UK i niestety tu nie ma opcji wizyt u lekarza w wczesnych tygodniach ciąży pierwsze usg dopiero kolo12 tyg.Mam już za sobą 2 poronienia jedno w pl a drugie rok temu i niestety nic tu nie podają na podtrzymanie więc teraz się zaopatrzylam na własną rękę w luteine i duphaston ale niestety mam tylko z każdego po opakowaniu a z tego co czytalam i czytam to powinno się brać do 3 miesiaca i po co najmniej 2 razy dziennie ,a ja biorę tylko raz

Cytat Zamieszczone przez ona88 Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny! Wczoraj nareszcie doczekalam sie swojej wizyty u lekarza i odetchnełam z ulga bo ujrzałam bijące serduszko <3
    Na wysoki wynik tarczycy o którym pisalam Wam wczesniej dostałąm euthyrox n 50. Po drodze okazalo sie rownież ze glukoze takze mam ponad norme i jutro jade na kolejne badania. Dziewczyny maja racje nie warto sugerowac sie wiadomosciami z interneetu i nabijac sobie glowy bo przez to tylko noce nie przespane.
    Ja rownież czytałam, wszytsko googlowalam i nic mi dobrego z tego nie wyszlo poza panika i strachem.
    Nalezy myslec pozytywnie i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.
    Pozdrawiam serdecznie i zycze Wam milego dnia!
    W ktorym tyg jestes?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów