Strona 768 z 898
Pokaż wyniki od 7,671 do 7,680 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Powróciliśmy znad morza, było przecudnie, pogoda się nam udała, nawet się trochę opaliłam. Dużo spacerowaliśmy, wróciłam w zdecydowanie lepszej formie niż pojechałam (faktycznie zejście nad morze po tych schodach było dobrym treningiem, chyba przestanę teraz korzystać z windy po powrocie. Teraz czas się zabrać za wyprawkę i ogarnianie domowej przestrzeni...kupić komodę, wyprać ciuszki, skompletować rzeczy do torby, bo nic jeszcze nie kupiłam. U mnie i u Dzidzi ze zdrowiem wszystko ok, więc nie miałam powodu by zabierać się za to wcześniej. I może i dobrze, bo jakbym już miała wszystko zrobione, to bym z nudów zaczęła o porodzie myśleć.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Auto dalej prowadzę, póki się z brzuchem mieszczę (mam krótkie nogi i nie mogę się do tyłu odsuwać) to zamierzam jeździć, pasy zawsze zapinam, ten dolny układam pod brzuchem.
    Pati póki co nie martw się wymiarami dziecka, dużo zależy kto i na jakim sprzęcie mierzy, już Cię kiedyś straszyli małą wagą i małym przyrostem...Ja ważyłam 4500 i miałam 60cm, moja mama urodziła mnie naturalnie (bynajmniej nie namawiam ) bo wtedy nikt nie mierzył dzieci dokładnie. W czwartek się dowiem ile ma moja szyjka to napiszę, w 1 ciąży na tym etapie też miałam ok 2,5cm, a w tej ciąży 18.04 miałam zmierzone 3cm, od tamtej pory nikt nie sprawdzał.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Wkradł się bład a nie moge edytowac. Nie wybieram sie wczesniej jak za 4 tygodnie.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Dilajla i co,rodzisz?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Auto dalej prowadzę, póki się z brzuchem mieszczę (mam krótkie nogi i nie mogę się do tyłu odsuwać) to zamierzam jeździć, pasy zawsze zapinam, ten dolny układam pod brzuchem.
    Pati póki co nie martw się wymiarami dziecka, dużo zależy kto i na jakim sprzęcie mierzy, już Cię kiedyś straszyli małą wagą i małym przyrostem...Ja ważyłam 4500 i miałam 60cm, moja mama urodziła mnie naturalnie (bynajmniej nie namawiam ) bo wtedy nikt nie mierzył dzieci dokładnie. W czwartek się dowiem ile ma moja szyjka to napiszę, w 1 ciąży na tym etapie też miałam ok 2,5cm, a w tej ciąży 18.04 miałam zmierzone 3cm, od tamtej pory nikt nie sprawdzał.
    W czwartek mialam wizyte i dziecko siw ulozylo tak ze byla slaba widocznosc i mi go zmierzyla.na 2200 bala sie ze moze byc niewydolnosc lozyska i kazala mi na drugi dzien do szpitala podjechać tam maja lepszy sprzet nowy widocznosc byla minimalnie lepsza ale brzucha mu calego nie bylo widac ale jakos go zmierzyla i wyszlo 2618. Szyjka sie skraca caly czas 2.5cm

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Byłam u gina czop odchodzi ale szyjka jest długa zamknięta i twarda. Wiec może być tak jak przy 1 porodzie ze po odejściu czopa chodziłam jeszcze 3 tygodnie. Reszta ok.

Marysienka ja nie wiem co TY do mnie masz i mało mnie to obchodzi. Nie myśl tez ze dam Co się sprowokować

Czytaliście ze dzieciątko mamyginekolog zmarło? Juz była coś po 20 tyg. Strasznie przykro mi się zrobiło. Kobieta tylko poświęca obcym ludziom a straciła juz 2 ciążę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    O losie, Dziewczyno, serio? Normalnie zapytałam, masz chyba jakiś problem z głową

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja myslalam ze urodze wczoraj... ze sobie sama cc zrobie... 6 godzin bolu mega... cala noc dreptalalam... po czym syn sie zlitowal i zmienil pozycje... nie wiem jak dam rade 4 tygodnie jeszcze...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Dziewczyny ja myslalam ze urodze wczoraj... ze sobie sama cc zrobie... 6 godzin bolu mega... cala noc dreptalalam... po czym syn sie zlitowal i zmienil pozycje... nie wiem jak dam rade 4 tygodnie jeszcze...
    Też tak mam. Moje dziecię sobie upodobało moje prawe żebra, wciska się w nie i się kręci i kręci....i czasami dosłownie mam ochotę je wyjąć...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów