Strona 767 z 898
Pokaż wyniki od 7,661 do 7,670 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja prowadzę samochód cały czas, fakt nie jest wygodnie ale pasy zapinam obowiązkowo.
    Ja ostatnio bardzo mało sama prowadzę, mimo że wcześniej jeździłam bardzo dużo. Teraz nie czuję się w pełni sił do tej czynności. Ale pasy zapinam zawsze. Nieważne czy siedzę z przodu, czy z tyłu. Dla mnie kwestia bezpieczeństwa jazdy jest bardzo ważna. Osoba, która nie zapina pasów w samochodzie naraża nie tylko siebie, ale wszystkich współpasażerów. Podczas zderzenia nawet przy niedużej prędkości ciało człowieka w aucie staje się niezwolnyn, ważącym tonę ciężarem, który nie zapięty może zmasakrować wszystko na drodze wyrzutu. Dbam o to i walczę, aby wszystkie osoby które ze mną podróżują też zapinały pasy. Szczególnie gdy jeżdżę z dzieckiem.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja wyszlam ze szpitala po sterydach. Moja mała juz nie taka malutka 2400

Kawał baby
    Mój syn w środę ważył 2150g! Jest większy o dwa tygodnie, a głowę ma dużą na 35 tygodni... jak ja tego nieboraka urodzę? a chciałabym go urodzić naturalnie.

Nikol ja w tej ciąży mam bardzo wrażliwy żołądek, muszę łykać leki podczas posiłków. A że mam na razie pełne dawki duphastonu i spasmoliny to nawet nie mam gdzie wcisnąć tych witamin dla mam. Biorę je dość sporadycznie w zeszłej ciąży brałam na bieżąco i systematycznie witaminki i kwasy dha, w tej jest mi po nich niedobrze i zdarza mi się wymiotować jak zjem między posiłkami i tego "nie wyleżę".

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Tak wykluczyli krwawienie z macicy itp i niby od krazka bo spadl. Chcieli ale nie bylo miejsc i musze jezdzic na ktg. Ogolnie sie czuje dobrze. Zastrzyki dostalam na podtrzymanie. Ogolnie stresu sie najadlam poplakalam .....ale na chwile obecna jest dobrze. Zapis ktg sredni skurcze sie pisza od 0-60% ale w duzych odstepach czasu. To tzw napinania. Ahh byle 3 tyg jeszcze mieszkala w brzuszku.
    Kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

Pati cieszę się, że masz zielone światło do SN powodzenia!

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!

Pati cieszę się, że masz zielone światło do SN powodzenia!
    Dzieki. Jest lepiej zwiekszyli mi dawki magnezow. Cos tam w szpitalu dali i mniej mam napinan. Jestem dobrej mysli. Choc ta moja agentka czasel tak sie ropycha jakby zaraz sama miała wyjsc. Np teraz czekam na syna na parkingu a ona jakies tance wyprawia a mnie az podnosi
    Ja dzis mam na sobie dluga kiecke do ziemi to kieca w gore i dopiero do samochodu zeby zapiac ten adapter dla ciezarnej takze jechlam poniekąd w majtach

O mnie
    Kawał baby
    Mój syn w środę ważył 2150g! Jest większy o dwa tygodnie, a głowę ma dużą na 35 tygodni... jak ja tego nieboraka urodzę? a chciałabym go urodzić naturalnie.

Nikol ja w tej ciąży mam bardzo wrażliwy żołądek, muszę łykać leki podczas posiłków. A że mam na razie pełne dawki duphastonu i spasmoliny to nawet nie mam gdzie wcisnąć tych witamin dla mam. Biorę je dość sporadycznie w zeszłej ciąży brałam na bieżąco i systematycznie witaminki i kwasy dha, w tej jest mi po nich niedobrze i zdarza mi się wymiotować jak zjem między posiłkami i tego "nie wyleżę".
    To tez waga bardzo ładna. Mi lekarz szacuje o ile donosze do tego 39 tyg najwieksze moje dziecko. Jutro mam wizyte to powinna miec juz z 2600. Ale ta waga cieszy bardzo. Syn mial nie cale 2400 w 36 tyg takze tu ta waga jakby 3 tyg wstecz.

O mnie
    Nikol ja wezmę smoczek do szpitala. Tak na wszelki wypadek, chociaż osobiście nie chciałabym go podawać dziecku. No ale jeśli będzie potrzebny to wtedy będę go miała pod ręką. Torby jeszcze nie spakowałam, chociaż chciałabym się już za to powoli zabrać. Butelkę kupiłam jedną, drugą miałam po synku nieużywaną, jeszcze zafoliowaną. Mnie nie będzie korcić, żeby karmić mm zamiast piersią, a wychodzę z założenia że przezorny zawsze ubezpieczony Jakoś czuję się bezpieczniej, gdy jestem w tej kwestii zaopatrzona
    Ja tez nie mam zamiaru karmic mm ale butelke 120 ml zawwszw jedna mam. Teraz tez kupilam. Jedno co chce czego nie udało mi sie osiagnąć z chłopcami to nauczyc ja pic z butli tak abym mogła swobodnie wyjść do kosmetyczki czy fryzjera. Albo dentysty mam duzo do zrobienia po tej ciaży teraz mam tylko zaleczone 2 zeby ktore czekaja na rtg jeden byl otwierany stary a drugi lekki ubytek ale ciagle pobolewa.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Butelki mam dwie, jedną od położnej z aventu i jedną sobie kupiłam z tomme. Czy będę używać czas pokaże, ale wolę mieć w zapasie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja mam 2 butelki dostalismy nowe ale nie wiem z jakiej firmy i te duze wiec napewno kupie mala z aventu.
    Moje dziecko ma zekomo wazyc 4500 do porodu wiec wtedy tylko cc. Ale mam cicha nadzieje ze bedzie mniej niz 4gk wazyc
    Ja to co sie zapne w pasy to zaraz sie odpinam bo czuje sie jak bym miala zaraz urodzic. A odroch mam zapinania pasow malo juz jezdze i raczej sama.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Nie mam pewności ale mam wrażenie ze zaczyna mi odchodzić czop.... musze poobserowac co się dalej będzie działo

A mnie jakaś infekcja intymna złapała muszę pujsc wcześniej na wizytę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów