Strona 761 z 896
Pokaż wyniki od 7,601 do 7,610 z 8955

Lipcówki 2017

Junior Member
    Paula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Mam do Was pytanko, w co zamierzacie ubrać maluszka w jego pierwszych dniach życia w szpitalu? body + śpiochy? niestety wszystkie znajome rodziły na jesień lub zimą a nasze maluchy przyjdą na świat w lecie, boje się aby nie przegrzać dziecka ale też aby nie było mu zimno.. powiedzcie jak wy widzicie pierwsze ubranka malucha

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Paula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    ]Paula jesteś na L4? Jeśli tak i skoro to Twoje pierwsze dziecko, to przy skróconej szyjce leż ile wlezie, a są ogromne szanse że dotrwasz do terminu

SyZetka tak jestem na l4 prawie od samego początku ciąży, bo pracowałam po 12 godzin i musiałam chodzić po drabinie na wysokość powyżej 3m więc lekarz od razu zasugerował mi zwolnienie. Tak to moje pierwsze dziecko i czym bliżej porodu to się bardziej boję.. Staram się odpoczywać jak najwięcej, wizytę u gin mam dopiero początkiem czerwca i zobaczę czy szyjka się nadal skraca.

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Tak, chodzi o kwestię tych rzekomych robali w materacach gryczanych.
    Tak w skrócie to: https://ladygugu.pl/robaki-w-dzieciecym-materacu/, ale oczywiście na internecie jest tego dużo więcej. No jakoś mnie to przekonuje i po tych wiadomościach mam awersję do tego "materiału". Dla synka miałam lateksowo-kokosowy właśnie Hevea Baby Krzyś, tylko faktycznie był on trochę za miękki dla malucha i się odkształcił po jakimś czasie. Teraz syn ma jakiś zwykły piankowy materac w swoim dużym łóżku, który był w zestawie z samym łóżkiem i muszę przyznać, że jestem nim mile zaskoczona. Miałam go od razu wymieniać na inny, ale tak jakoś wyszło że materac został z nami. I nawet jak wszyscy się na tym łóżku kładziemy, albo jak codziennie zasypiam na nim z dzieckiem i na drzemkę, i na noc to z tym materacem nic się nie dzieje. Zero odkształceń.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    W sumie ja sama nie wiem jak będę ubierać dziecko. 1 rodziłam zima. Aczkolwiek ja jestem zwolennikiem zimnego chowu. Jak teraz widzę mamusie ubrane jak na plażę i dzieci w czapkach polarach na 20 kocykach o podusiach to mi się coś robi....

U nas w poniedziałek było 20 stopni. Córka miała wycieczkę i dzwoniła do pani ze nie może jechać. A dlaczego? Bo na całe przedszkole jako jedyna miała krótkie spodenki i koszulkę. Reszta dzieci była w czapkach bluzach co niektóre miały puchowe kamizelki. Musiałam dziecku specjalnie przywieźć rybaczki i bluzkę. Wycieczka była do lokalnego przedsiębiorstwa na terenie miejscowości gdzie jest przedszkole. Jak zapisywałam córkę do nowego przedszkola wyrazie zaznaczalam ze ona będzie tak ubierana i od początku patrza na mnie jak na dziwaka.

Co do materaca ja kupiłam nowy i tez go sprawdziłam ani w 1 ani w 2 nie mam robali

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula1990 Zobacz posta
    Mam do Was pytanko, w co zamierzacie ubrać maluszka w jego pierwszych dniach życia w szpitalu? body + śpiochy? niestety wszystkie znajome rodziły na jesień lub zimą a nasze maluchy przyjdą na świat w lecie, boje się aby nie przegrzać dziecka ale też aby nie było mu zimno.. powiedzcie jak wy widzicie pierwsze ubranka malucha
    W szpitalu dzieciaczki są ubierane w szpitalne ciuszki. Najczęściej jest to kaftanik i śpioszki. Ja rodziłam pierwszego syna w czerwcu i jeśli dobrze kojarzę to właśnie takie "zestawy" najczęściej dostawałam od położnych. Nie wiem czy tak jest we wszystkich szpitalach

A jaką długość szyjki miałaś ostatnio? Zakładali Ci pessar albo szew? Ja w pierwszej ciąży też miałam problem ze skracającą się szyjką, ale tak wyleżałam ciążę że pod koniec to byłam cała zamknięta na poród Teraz nie dość, że skraca mi się szyjka to jeszcze się rozwarstwia od wewnątrz ze względu na dość ciężki poprzedni poród i chodzę zaszyta... Wizytę mam za 4 dni i aż się boję co lekarka mi powie, bo z tym odpoczynkiem to różnie bywa mając małe dziecko w domu....

O mnie
    02.07.2017
    U mnie ubranka mam mieć swoje i w sumie tylko ubranka. Kosmetyki i recznik daje szpital.

O mnie
    02.07.2017
    Mami jak po komunii? Wszystko się udało?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Syzetka ja mam podobny dylemat... bo nie wiem jeszcze gdzie rodzic bede... takze łączę sie z Toba w stresie

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    WITAM
    Odnosnie materaca przy poprzednich dzieciaczkach miałam tez kokos gryka i nie mogę powiedziec,że miałam jakies uwagi,choc pare lat mineło więc myslałam,że cos poszło do przodu z materacami i wybór jest lepszy.
    SYZETKA Łóżeczko wybraliście naprawdę piękne co do łóżeczka nie mam wielkich wymagań może być i nawet najzwyklejsze więcej chciałam zwrócić uwagę na materac.Dlatego powiedz mi dlaczego wybrałaś lateksowy warto dokonać takiego wyboru?

PAULA moją drugą córcie urodziłam w czerwcu odnośnie ubioru powiem tak; ubranka były szpitalne i tylko dzidzia ubrana była w kaftanik i rożek bardzo chcieli żeby dziecko było ściśnięte i nieczuło takiej swobody,luzu.Aczkolwiek było naprawdę gorąco...
    Na wyjscie mała miała ubrane tylko body z krótkim rękawkiem i śpioszki

MAMI4 no właśnie jak tam kochana po komunii i szybciutko wracaj z tego szpitala.

DILAJLA łał to już duża ta kruszynka Moja jak na początku rosła na potęgę tak teraz w 32 tyg miała 1600g gdzie czytam że norma ok 1800g ;( aż nie mogę doczekac sie kolejnej wizyty.

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Wczoraj sie w końcu zmobilizowałam i zamówiła troszkę rzeczy dla mnie i dzidzi szczególnie tych "duperelków" jejku nazbierał sie tego i sumka też nie mała.Co do kosmetyków,pampersów itp wszystko już mam teraz zostały tylko najważniejsze wózek i łóżeczko...
    Nie wiem czy pamiętacie odnośnie wózka chciałam od siostry ale jak mi powiedziała,że chcą za niego 1000zł to aż mnie zmroziło :/ dodam pare stówek i mam nowy na gwarancji.Tylko problem taki-jaki...??? w ogóle w tym temacie jestem zielona przez tyle miesięcy nawet nic nie szukałam,nie czytałam a na koniec muszę jakis przecież zakupić..

Bierzecie smoczki do szpitala? Torby już spakowane?
    Odnośnie butelek jeszcze nie kupowalam i na razie nie kupię bo później tylko kuszą żeby podać gotowca z mm chciałabym bardzo karmić piersia w poprzedniej ciąży naprawde mocno sie za to wziełam i było dobrze przez 18m karmiłam cycem,ale naprawdę momentami nie jest łatwo,trzeba mocno walczyc żeby iść do przodu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów