Strona 760 z 897
Pokaż wyniki od 7,591 do 7,600 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta

Każdy się mnie pyta czy nie rodze na dniach... znowu się zdołuje i koniec ciąży będę siedzieć w domu. Ileż można tłumaczyć ze do porodu jeszcze kupa czasu.

E tam, nie przejmuj się. Po to jest ciąża, żeby wyglądać jak w ciąży
    Mi ostatnio koleżanka powiedziała "widzę, że niedługo już rodzisz", a ja na to "to źle widzisz" hahhaa :P :P :P

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Mami powodzenia jutro na komunii! Niech wam pogoda sprzyjającą będzie
    Do szpitala to na dwa dni idziesz? Ja dostałam sterydy na płucka malucha podczas pobytu w szpitalu na zakładaniu szwu. Także też dzięki temu jestem trochę spokojniejsza.

Hopka ale wam się pogoda na wyjazd trafiła! Wakacyjna! Gdyby nie brzuchol to można by się było smażyć na plaży

Chciałabym mieć położną do porodu, ale chciałam umówić się z takową prywatnie, nie podpisywać umowy ze szpitalem na niebotyczne sumy... Tylko cholera ja nawet nie wiem gdzie będę rodzić... Chciałabym też udać się na jakieś 2-3 wizyty do lekarza z danego szpitala, co by się pokazać i zapoznać... Ale cholera wie, jak to wszystko wyjdzie. Zaczynam się trochę bać tej kwestii, bo brak wyboru i decyzji podważa trochę poczucie mojego bezpieczeństwa...

O mnie
    Paula jesteś na L4? Jeśli tak i skoro to Twoje pierwsze dziecko, to przy skróconej szyjce leż ile wlezie, a są ogromne szanse że dotrwasz do terminu

Nikol ja na pewno kupuję materac lateksowy Hevea Baby (chyba model Krzyś). Łóżeczko zamówiłam to: http://pietrus.pl/oferta/lozeczko-misza-120-60-ID381 białe z barierką, gdy zrobimy z niego tapczanik i z gryzakami na obydwie poręcze. Wybór łóżeczka spędzał mi sen z powiek i długoooo szukałam i wybierałam. Niestety nie znalazłam swojego idealnego, wymarzonego łóżeczka, więc musiałam się już w końcu na coś zdecydować
    Jeśli masz jakieś szczególne kryteria wyboru to daj znać, tyle łóżeczek obejrzałam że może podpowiem, który model spełnia Twoje oczekiwania

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Syzetka tak wstepnie ide w poniedzialek i we wtorek maja mnie puscic i na to licze. Tez mnie to uspokoi na pewno. Niby w 34 tyg plucka juz sa zdolne do pracy ale lepiej podac w razie czego. Nigdy jie wiadomo kiedy moja Lila zechce wyjsc na swiat tym bardziej ze gin utrzymuje jak tylko cos sie zacznie to tniemy. Dla tego tez chce w razie czego malutka zabezpieczyc. Filip mial podawane w 25 tyg i jakos w 30 kolejny raz. Bo to i tak jest na jakis czas. U mnie juz wystarczy jedna dawka. Ale jak przypomne sobie jak potem boli dupa i noga nie wiem jak Ciebie ale mnie strasznie bolalo. To jednak domiesniowe zastrzyki.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Syzetka tak wstepnie ide w poniedzialek i we wtorek maja mnie puscic i na to licze. Tez mnie to uspokoi na pewno. Niby w 34 tyg plucka juz sa zdolne do pracy ale lepiej podac w razie czego. Nigdy jie wiadomo kiedy moja Lila zechce wyjsc na swiat tym bardziej ze gin utrzymuje jak tylko cos sie zacznie to tniemy. Dla tego tez chce w razie czego malutka zabezpieczyc. Filip mial podawane w 25 tyg i jakos w 30 kolejny raz. Bo to i tak jest na jakis czas. U mnie juz wystarczy jedna dawka. Ale jak przypomne sobie jak potem boli dupa i noga nie wiem jak Ciebie ale mnie strasznie bolalo. To jednak domiesniowe zastrzyki.
    Mami dziewczyny z ktorymi ja lezalam na sali i dostawaly steryd na plucka dostawaly go dozylnie... bezposrednio w wenflon...

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    U nas daja domiesniowo. Juz bralam poprzednio i tak teraz mam miec lekarz mowil. Ale to zalezy tez od podanego sterydu sa 2 rodzaje jakos.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    U nas daja domiesniowo. Juz bralam poprzednio i tak teraz mam miec lekarz mowil. Ale to zalezy tez od podanego sterydu sa 2 rodzaje jakos.
    W szpitalu, w którym leżałam było tak samo i też dwa rodzaje sterydu. Jeden w dwóch dawkach, drugi w czterech. Ja na szczęście załapałam się na ten pierwszy i Tobie Mami też tego życzę Faktycznie po pierwszej dawce tyłek bolał drugi zrobiono mi jakoś delikatniej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Z tym materacem to nie na pewno a chyba kupię z firmy hevea baby, ale na pewno lateksowy, ewentualnie piankowy. Nic z gryką.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    SyZetka czemu nie chcesz gryki? Ja z kolei nie chce piankowego. Córka miała i bardzo się znieksztalcil. Po roku zamówiłam jej normalny materac.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam gryka kokos i sprawdzil sie super ... mnie taki polecil pediatra i mgr rehabilitacji... od razu nadmienie ze czytalam o robalach w materacach... moje wolne od paskudzctwa!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów