Strona 76 z 154
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Mam podobnie w ciagu dnia jest ok a pod wieczor usucham z pragnienia. I caka noc. Obok lozka musi stac butelka z woda. Na szczescie do wc jeszcze w nocy tak czesto nie kursuje czasami klade wcale ☺

2. dzieckozakupy.pl
    Jak dzisiaj wasze samopoczucie ? Ja dalej czekam na wizyte ale juz coraz blizej do czwartku. W domu sie czuje bardzo dobrze. Az boje sie co bedzie jak nie da mi l4i w poniedzialek bede musiala wrocic do pracy

Boje sie wizyty, naczytalam sie o pustych jajach i o serduszkach i strasznie się boje.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Dziewczyny nie czytajcie tyle. Nabija sie glowe tymi informacjami a potem sie martw.
    A samopoczucie ogolnie dobrze. Brzuch znowu boli. Orzez to sie zastanawiam czy nyc okno. Jedno mi zostało a nie wiem kiedy pogoda taka fajna bedzie.
    Ide robic jajecznice na sniadanie milego dnia ☺

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Boje sie wizyty, naczytalam sie o pustych jajach i o serduszkach i strasznie się boje.
    To prawda nie ma co czytać bo człowiek odchodzi od zmysłów i wszystko przypisuje sobie. Sama wiem jak to jest bo dalam sie w to złapać.
    Bedzie dobrze glowa do góry

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja wogole nie czytam. Wole miec glowe spokojna.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Jak dzisiaj wasze samopoczucie ? Ja dalej czekam na wizyte ale juz coraz blizej do czwartku. W domu sie czuje bardzo dobrze. Az boje sie co bedzie jak nie da mi l4i w poniedzialek bede musiala wrocic do pracy

Ja wizytę mam dzisiaj i jestem poddenerwowana. Gdzieś z tyłu głowy mam że coś może być jednak nie tak.

W nocy do wc kursowałam chyba z 4 razy i to z takim pęcherzem pełnym jakbym piła nie wiadomo ile. Co prawda piję jak na siebie bardzo dużo ale na noc się ograniczam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    ja biorę od tygodnia duphaston i czy pamiętasz czy miałaś po tym mdłości cały dzień?
    Ja biorę już 2,5 tygodnia. Nie mam skutków ubocznych biorę 3x1

Co do mojego powrotu do pracy. Chciałam ponieważ nie jestem typem osoby która potrafi usiedzieć na dupie. Albo jak już usiądę to popadnę w stagnację i nie wstanę. Szkoda mi też córki bo nikt mi jej teraz nie przyjmie do innego przedszkola. Jeździła ze mną, a ja pracuje w innej miejscowości. Mój mąż kategorycznie się nie zgadza na powrót. Wszystko się okaże po dziejeszej wizytycie

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja tez z tych co wiecznie cos robią dla tego teraz to nic nie robienie tzn ograniczanie sie. Tak mnie mecz naprawde.

Trzymam kciuki za wizyty. Moja juz za tydzień w środę. Musze jeszcze wybrac się na badania może w sobotę jak zawiozę syna do Akademi na busa.
    I nas dzis wiosna taka pogoda cudna na okna. Miałam ochotę brać firme ale jak mi powiedzieli 15 zl od dużej szyby 10od średniej a ja to same bez mala duże i okien mam 20 w tym większość podwójnych jedno nawet potrójne na 3.5 m to stwierdziłam ze czyste sa ha ha maz umyje w grudniu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów