Strona 759 z 897
Pokaż wyniki od 7,581 do 7,590 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    U mnie koszt wynajęcia położnej to 500 zł ale jeśli nagle wypadnie robić cc to pieniądze przepadają.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Co do położnej ja mialam raz wynajeta koszt 500zl umowa podpisana przed porodem. Kasa po. Ale akurat tak wyszlo ze urodzilam syna w ciagu 1.5 h na lekkich skurczach o nasileniu okresowym takze nie bolalo wiele. A i tak kase wziela za nic bo jeszcze miala dyżur 3 razem nie korzystałam i teraz mam miec cc wiec tez nie. Wole zebyaz kupil poloznym dobra kawe czekoladki czy cos i dal.

Junior Member
    Paula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Mam nadzieje, że maluszek się przekręci bo zależało mi na porodzie śn. Niestety mam skróconą szyjkę macicy i grozi to porodem przedwczesnym więc nie wiem czy synek zdąży sie obrócić. A też jest bardzo ruchliwy ciągle gdzieś się napręża i kopie :-) U mnie już 9kg na plusie, bardzo to po mnie widać, bo zaczynałam od niskiej wagi. Obrzęków jak na razie nie mam, choć kręgosłup daje mi popalić...

O mnie
    02.07.2017
    Pogoda się poprawiła i znowu mam wysokie ciśnienie. 140/80 przy dopegycie 3x2 dzisiaj wizyta. Mam jeszcze opcje brania 4x2 jak to nie pomoże to pewnie szpital. Obrzęków nie mam mocz idealny wiec zobaczymy co gin powie.

Marzę żeby się napić kawy chociaż łyka.

Położnej nie wynajmuje bo u nas są całkiem spoko babki. Wystarcza mi te usługi od mojej położnej które mam teraz.

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Witam mamusie po dłuuuuuugiej przerwie
    Szczerze to czasu brak na wszystko systematycznie was czytam ale czasu na pisanie brak ciągle coś,albo ktoś.Zazdroszcze tym mamusią co w dzien choc na godz się zdrzemną,u mnie nie ma takiej opcji a wieczorem o 21 jestem padnięta na maxa...

U nas jutro zaczyna sie 34 tydz jakoś pomału to leci,w dzien jak mam więcej pracy to tez wieczorami mam brzuszek twardy.Zaczynam panikowac już pomału przy tej koncówce,boje się tych obrzeków,skoków cisnienia itp.Oby jak najdłużej było ok bo sama z 2 dzieciaczków mam już cięzko...

DILAJLA to cisnienie masz teraz co dnia takie choc bierzesz leki? Na wizycie tez takie wyższe?

Mam pytanko czy już macie zakupione łóżeczka,polecacie jakieś|? Szczególnie prośba jaki wybraliscie materac? My mielismy stare pomalowac odswierzyć jedynie materac zakupic,ale po dokładniejszym przeglądzie kiepsko już z nim więc zakup nowego konieczny...

Cieplutko was pozdrawiam.

DI

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    A i pochwalcie sie jakie wybraliście-zakupiliście wózki???

O mnie
    02.07.2017
    Nie zawsze takie mam. Dzisiaj miałam tylko rano na południe juz spadło. Nie mniej jednak liczę się z tym ze ciśnienie będzie powodem wcześniejszego porodu.

Ja mam materac gryka- kokos. Łóżeczko najzwyklejsze chociaż miałam ochotę wymienić...

Moja córka usłyszała dzisiaj ze niedługo wakacje. Uśmiechnęła się od ucha do ucha i stwierdziła że skoro nie długo wakacje to urodzi się Oliwka! I teraz przeżywa jak stonka wykopki hehe.

W ten weekend mam zamiar przyszykowc wszystko "pod rekę" rozłożyć łóżeczko i ogarnąć wózek. Mój mąż jedzie w delegacje wiec wole być gotowa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Jestem po wizycie. Mała waży 2322 gram tydzien 35. Wszystko jest w porządku oznak zbliżającego się porodu 0 hehe. Pobrał mi GBS wiec zobaczymy. W 1 ciąży miałam ujemny.

Junior Member
    Paula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Ja wybrałam materac gryka- pianka- kokos moja kuzynka też go ma i sobie chwali. Łóżeczko zamówiłam przez allegro z firmy ,,Aruś" jest solidnie wykonane więc kiedyś drugie dziecko z niego skorzysta na pewno. Co do wózka to mam adamex barletta jako pierwszy wpadł mi w oko już kilka miesięcy temu
    Ja też się mało oszczędzałam przez dzień i wieczorami też czułam twardnienie brzucha jak się okazało skróciła mi się szyjka macicy, przez to i teraz muszę więcej odpoczywać.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Nikol ja mam wozek xlander x move , fotelik z baza cybex aton M. A łózeczko i komoda z klupusia taka biala z gwiazdkami(zestaw z litego drewna maja tez takie gorszej jakosci).

Paula to i tak nie jest zle. Ja mam napinania od 15 tyg i wtedy tez zakładali mi pessar. Jutro zaczynam 34 tydz jakos sie toczymy. Staram sie duzo odpoczywac lezec. Stres mam bo kiepsko sie czuje a jutro komunia syna i chcialabym jeszcze jutro wytrzymac. W poniedzialek ide na zastrzyki na plucka to mnie troche podbuduja magnezem w kroplowce. A tak to ja biore mase lekow na podtrzymanie.
    Z wyprawki zostalo zakupic kosmetyki wanienke recznik itp. Pampersy. Wlasnie chce dzis kupic w super pharm jak dam rady bo sa po 41 zl duze premium care.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów