Strona 757 z 898
Pokaż wyniki od 7,561 do 7,570 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Nie miałam jeszcze ktg, ale dopiero co skończyłam 30 tydz. Położna do mnie nie przychodzi. Jeszcze nawet do niej nie dzwoniłam :-D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja mam 33 tydz i ktg tez nie mialam jeszcze. Podejrzewam ze po tej wizycie u lekarza zleci ktg. Położna do mnie nie przychodzi i nie będzie przychodzić.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    U mnie 31 tydzień i też nie miałam ktg. Z tego co wiem, jeśli nic złego się nie dzieje, to ktg wykonuje się dopiero po upłynięciu terminu. W rzeczywistości różnie lekarze zalecają. W poprzedniej ciąży miałam robione ze 2 razy, ale to po 36tyg.
    Dzwoniłam do mojej położnej, umówiłyśmy się na spotkanie na początku czerwca, żeby pogadać o porodzie (chcę z nią rodzić i jestem do niej zadeklarowana jako położnej środowiskowej).
    Tydzień temu miałam USG genet., wszystko wyszło ok, mała ważyła 1570g, odwrócona już głową w dół (co czuję, bo ciśnie mi w spojenie i kopie po żebrach jak szalona ).
    I nie wytrzymałam, kupiłam dziś pierwszy raz truskawki, co prawda jeszcze nie polskie, ale ze śmietaną były pyszne

Ja dziś miałam wizytę u ginekologa dostałam skierowanie do endokrynologa bo coś wyniki nie bardzo mi wyszły jak to powiedział mój lekarz lekko ponad normę poza tym wszystko w porządku

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To ja dzisiaj pojadlam arbuza i borowek amerykańskich. A ostatnimi czasy mam fazę na wszystko co jagodowe.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Jak tam się czujecie w ta pogodę? Macie obrzęki? Jak waga u was? Ja chodze strasznie glodna...Wczoraj zabrałam córkę na festyn. Trochę postalam w słońcu trochę pochodziłam i przyplacilam to bólem głowy na wieczór. Obrzęków odpukać nie mam. Z córką tez nie miałam i modlę się żeby tak zostało.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Jak tam się czujecie w ta pogodę? Macie obrzęki? Jak waga u was? Ja chodze strasznie glodna...Wczoraj zabrałam córkę na festyn. Trochę postalam w słońcu trochę pochodziłam i przyplacilam to bólem głowy na wieczór. Obrzęków odpukać nie mam. Z córką tez nie miałam i modlę się żeby tak zostało.
    Ja też obrzęków nie mam a z córką miałam i to okropne odziwo w tą pogodę czuje się lepiej jak w te deszcz i zimno a jeśli chodzi o wagę to ważę 70kg czyli mam już 11,5na plusie

Junior Member
    Paula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Hej. Dołączyłam do waszej grupy dopiero dzisiaj, choć termin porodu mam również jak wy na najpiękniejszy miesiąc: lipiec :-) będzie to moje pierwsze dziecko (synek) choć początkowo mówiono mi, że córcia. Mam wiele obaw i pytań czym bliżej porodu a nikt tak dobrze nie zrozumie mnie jak inne kobiety w ciąży:-) Obecnie jestem w 32 tyg ciąży niestety maluszek nie obrócił mi się jeszcze główką na dół.. jak to u was wygląda? lekarz powiedział, że do 34tyg może się obrócić a później już marne szanse:/

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Hopka z tą położną musiałaś podpisać jakąś umowę, aby towarzyszyła Ci podczas porodu w szpitalu czy umowilyscie się prywatnie? Dużo będziesz płacić za jej opiekę?

Ja 24 maja mam wizytę u swojej ginekolog i mam nadzieję, że po niej ostatecznie już w końcu zdecyduję się na to, gdzie w ogóle będę rodzić...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów