Strona 752 z 897
Pokaż wyniki od 7,511 do 7,520 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Do spania mam od początku ciąży takiego dużego. I tez sobie nie wyobrażam spania bez niego już. Teraz dokupilam małego
    Marysienka wiesz już co będziesz miała?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Też mam tego do spania ale jakoś nie możemy się w nocy dogadać i zazwyczaj śpimy obok siebie
    Do karmienia też mam i po porównaniu karmienia jasiek a rogal zdecydowanie wygrywa ten drugi.
    Ja mam jutro wizytę, ciekawe jak tam moja akrobatka.
    Mój typ imienia Klara odpadł po dzisiejszej nowinie w tv, teraz pewnie co druga dziewczynka będzie miała tak na imię

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Też mam tego do spania ale jakoś nie możemy się w nocy dogadać i zazwyczaj śpimy obok siebie
    Do karmienia też mam i po porównaniu karmienia jasiek a rogal zdecydowanie wygrywa ten drugi.
    Ja mam jutro wizytę, ciekawe jak tam moja akrobatka.
    Mój typ imienia Klara odpadł po dzisiejszej nowinie w tv, teraz pewnie co druga dziewczynka będzie miała tak na imię
    wcale sie nie zdziwie
    Rogala mialam sobie kupic ale wkoncu nie kupilam a teraz nie wiem czy jest sens... juz blizej niz dalej.
    Moje dziecie ma wazy juz 2 kg. Szyjka sie skraca powoli mam 3 cm.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja rogala duzego mam od grudnia i dzieki niemu spie.. uwielbiam go

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja mam dużego rogala do spania, w tej ciąży jeszcze go nie używałam, ale coś czuje, że chyba zacznę. Poprzednio bardzo się sprzydał i do spania i do karmienia.
    Ilona gratuluje wizyty
    Pati moja szyjka miała miesiąc temu 3 cm i lekarz mówił, że jest ok. Nie wiem ile ma teraz.
    Ehhh, my dalej nie mamy ustalonego imienia, im bliżej porodu tym więcej dylematów
    A mnie dopadł wstydliwy problem, czyli atak hemoroidów...jak dla mnie to gorszy ból niż poród...

Nie mam rogala, moje poduszki dają radę. Ale muszę mieć wsadzone między nogi, bo inaczej biodra mnie bolą.
    Jeśli chodzi o sałatki, to ja lubię z kurczakiem i brokułem.
    Ugotowane różyczki brokuła, podsmażona pierś z kurczaka, jajko, uprażony słonecznik, ser sałatkowy, np Favita połączone delikatnym sosem czosnkowym na bazie jogurtu naturalnego. Oczywiście wsród grona moich faworytów jest gyros i warstwowa z tuńczykiem.
    Ilona gratulacje dziewczynki.
    Ostatnio edytowane przez Cieńwiatru ; 05-05-17 o 11:42

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Hemoroidów współczuję bardzo. Doświadczyłam raz i mamam nadzieje że więcej nie doswiadcze. Ja mam wizytę teraz 19 mają. Sama jestem ciekawa bo to będzie już plus minus 34/35 tydz w poprzedniej ciszy miałam już szyjkę skrócona i rozdarcie na 2 cm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    To nie ma tragedi u mnie widze. Hopka jak bedziesz wiedziala ile teraz ma to pisz bo ciekawa jestem

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja poduszke miałam poprzednio i potem miała siostra i bratowa. I co do mnie owszem trafiła ale sie rozpadła całe te granulki zasypały mi dom. Nie kupuje już od 2 mc spie z poduszkami rogalami ktore mam do dekoracji i nie jest zle a jutro zaczynam 32 tygodnie i juz szkoda mi tej 100 na to.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów