Strona 742 z 897
Pokaż wyniki od 7,411 do 7,420 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Hopka super jest to lozeczko

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, jak to w ogóle jest z porodem w szpitalu w którym się chce, tzn niezgodnym z miejscem zamieszkania i pracy Twojego lekarza? Ostatnio rodziłam w szpitalu tam gdzie mieszkałam i mój ginekolog był. Teraz ginekolog się przeniósł, a w sumie do niczego mi nie jest potrzebny, bo na oddziale i tak nie wykazuje za dużego zainteresowania pacjentką. A szpital, gdzie się przeniósł też nie ma najlepszych opinii. No i jest taki szpital jakieś 40 km ode mnie, który sobie bardzo chwalą. Ale to można tak z marszu na porodówkę jechać?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Dziewczyny, jak to w ogóle jest z porodem w szpitalu w którym się chce, tzn niezgodnym z miejscem zamieszkania i pracy Twojego lekarza? Ostatnio rodziłam w szpitalu tam gdzie mieszkałam i mój ginekolog był. Teraz ginekolog się przeniósł, a w sumie do niczego mi nie jest potrzebny, bo na oddziale i tak nie wykazuje za dużego zainteresowania pacjentką. A szpital, gdzie się przeniósł też nie ma najlepszych opinii. No i jest taki szpital jakieś 40 km ode mnie, który sobie bardzo chwalą. Ale to można tak z marszu na porodówkę jechać?
    Nie wiem... ale od poloznej u gina dostalam kartke gdzie mam wpisac polozna ktora sie mna po porodzie bedzie opiekowac... co do szpitala to wydaje mi sie ze rodzic mozesz wszędzie gdzie jest porodowka ale z doswiadczenia wiem ze jak znasz personel jest lepiej... byc nn w szpitalu to masakra... nikt sie nie poczuwa ... olewka po calosci...

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nie wiem... ale od poloznej u gina dostalam kartke gdzie mam wpisac polozna ktora sie mna po porodzie bedzie opiekowac... co do szpitala to wydaje mi sie ze rodzic mozesz wszędzie gdzie jest porodowka ale z doswiadczenia wiem ze jak znasz personel jest lepiej... byc nn w szpitalu to masakra... nikt sie nie poczuwa ... olewka po calosci...
    Położną z Młodym wybierałam, jak byłam go zarejestrować w przychodni. Ale ja nie znam personelu w żadnym szpitalu. Lekarze ode mnie z miasta przenieśli się do innego miasta, a i tak tam znam tylko mojego gina, który jak już pisałam nie interesuje się za bardzo swoimi pacjentkami na oddziale. Zresztą jak poprzednio rodziłam tam gdzie on pracował, to i tak dopiero był na obchodzie w 2, czy 3 dobie. Jak rodziłam, to miał wolne. Poza tym z tego szpitala, w którym rodziłam nie cierpię ordynatora. Palant nie chciał mnie przyjąć na ginekologię, bo po badaniu z narkozą wypisałam się na własne żądanie w ten sam dzień. Ojj wiązankę mu wtedy puściłam. Poza tym jak słyszę o przypadkach medycznych w tym szpitalu, to też nie jest zachęcające. Dlatego wolę iść gdzieś, gdzie jestem nieznana, a do szpitala, który ma dobrą opinię.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Nie ma rejonizacji, można pojechać rodzić gdzie się chce, nawet na drugi koniec Polski. Ja pierwszy poród miałam w szpitalu gdzie mój lekarz pracował, ale w tych dniach akurat nie miał dyżuru, więc go nawet nie spotkałam. Nie wiem, czy dla kogokolwiek miało to znaczenie, że był moim lekarzem prowadzącym i czy wpłynęło na jakość opieki nade mną i dzieckiem. Wiem, że teraz tam już nie pracuje, przyjmuje tylko prywatnie. Na pewno najwięcej pomogła mi prywatnie opłacona położna, dlatego najprawdopodobniej tym razem też się na nią zdecyduję.
    Położną środowiskową i przychodnie dla malucha też można wybrać jaką się chce i gdzie sie chce, nie musi być ta najbliższą, trzeba tylko znać dane, bo o to zapytają w szpitalu.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Miałam pisać to samo co hopka nie ma rejonizacji jeśli chodzi o poród. Ja zapłaciłam swojemu ginekologowi żeby na czas mojego porodu przyjechał do szpitala. Ale teraz już od tego odejdę. Znam położne i pielęgniarki. Umowilam się też z moja położna ze jak będę rodzic na ona będzie mogła to do mnie przyjedzie.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Z mojego doswiadczenia wynika ze lepiej miec swojego lekarza niz polozna... bo polozna nic nie moze, nie podejmuje decyzji ani nic... nawet szyje po porodzie lekarz wiec mnie zalezy zeby wiedzial co robi... ciulata polozna lekarz moze przywolac do pionu a polozna lekarzowi juz nic zrobic nie moze...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Gosia gorzej jak lekarz ciulaty się trafi
    ... ja bardzo nie chcialabym trafić na kobiety w naszym szpitalu przy porodzie. Jedna kawał suki wredne. A druga miła do zarzygania a zna się tyle co i ja....

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    U nas nie ma czegos tskiego ze sie polozna wybiera. Jak rodzilam Milosza to pytali o adres osrodka zdrowia gdzie maja dokumenty przeslac i tyle. A poloznej na oczy nie widzialam u siebie. Bylam raz u niej zeby mi wypisala do becikowego bo do lekarza mialam czas jeszcze zeby isc. A na patroznaz tez maja w dupie zeby przyjsc i zbadac dziecko. Widze ze co region to inne zwyczaje panuja.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    A rodzilam w szpitalu gdzie moj gin pracuje. A i tak jej nie bylo tego dnia co rodzilam. Przyszla do mnie na drugi dzien. ☺ lekarzy ogolnie dobrze wspominam przy porodzie. Gorzej z patologi. Zastepca ordynatora to jakis debil. A ciela mnie bardzo fajna babka. Lekarz ktory podjol decyzje o cieciu tez super na drugi dzien byl u mnie na obchodzie i widac bylo ze zna sie na rzeczy i lubi swoj zawod. Nawet szlo sie z nim posmiac.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów