Strona 735 z 898
Pokaż wyniki od 7,341 do 7,350 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Zgadzam się z Gosią, bardzo dużo zależy od przebiegu porodu. Ja się generalnie szybko pozbierałam i szybko do formy wróciłam, ale z miesiąc podkładałam poduszki pod tyłek jak siadałam, niewiele byłam szyta, ale długo czułam dyskomfort.
    Porodu się nie boję, wiadomo każdy inny, ale jeden mam za sobą i wydaje mi się, że każdy następny, powinien być łatwiejszy, no bo "drogi przetarte"
    Chciałabym SN, chciałabym rodzić w innej pozycji niż na fotelu/łóżku, ale co ma być to będzie. Wolałabym uniknąć cc, ale głównie dlatego, że nie chcę oddzielenia od Dziecka (u nas podobno trafia się do osobnej sali po cc, dopiero po 12h jest się na stałe razem), a ja bym chciała od razu i na cały czas, tak jak miałam po SN.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Wolałabym uniknąć cc, ale głównie dlatego, że nie chcę oddzielenia od Dziecka (u nas podobno trafia się do osobnej sali po cc, dopiero po 12h jest się na stałe razem), a ja bym chciała od razu i na cały czas, tak jak miałam po SN.
    To rzeczywiście nieciekawie i nie powinno tak być jeśli mama i dziecko czują się dobrze. Ja po cc od razu po wyjęciu dostałam go do siebie, potem jak zaczęli mnie zszywac to jego zabrali do zbadania a po przewiezieniu na salę pooperacyjną dostałam młodego na klatę i tak przez 3 godziny on sobie na mnie ciumkal cyca a potem przewiezli nas do normalnej sali i cały czas byliśmy razem.

Ja małą dostałam obrazy na klatke spytała aby czy mogą ją zabrać na badania i po chwili mi ją oddali i przyszła się do cyca i już cały czas była ze mną aż do rana

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja swojego ledwo zobaczylam po cc kawalek buzi widzialam zabrali go i tatus z nim siedzial na korytazu... jak przewiezli mnie na sale to go dopiero zobaczylam. P byl ze mna na sali od razu i mi go polozyl obok wtedy go zobaczylam. O kangurowaniu nawet mowy nie bylo choc wtedy nie wiedzialam nawet co to znaczy. Do piersi dopiero na drugi dzien mi go dali. Ja skolowana nie wiedzialam co i jak tak to bym sie od razu domagala zeby go przystawic do cyca a oni mu butle dali i potem byl mega problem z karmieniem i niestety nie udało mi sie karmic. Tylko chodzily i wrzeszczaly ze zle go przystawiam... jedna byla babka co pokazywala jak a inne i tak twierdzily ze zle.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Mnie po pierwszym sn tylko pokazali dziecko i je zabrali... przy drugim sn syn byl ze mna caly czas od momentu jak sie urodzil... teraz tez bym tak chciala...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mi córkę na chwile dali. Potem zabrali i jak byłam już na oddziale to mi ją przynieśli. Wczoraj była u mnie położna i mówiła ze u nas po cc dziecko jest z matką caly czas. One tylko przychodzą do przewijania i kapania.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dilajla po znieczuleniu w kregoslup gdzie przez 12 godzin glowy dzwigac nie wolno... to moze byc klopotliwe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Dilajla po znieczuleniu w kregoslup gdzie przez 12 godzin glowy dzwigac nie wolno... to moze byc klopotliwe.
    Chyba krócej. Milosz sie urodzil o 13.45 i wieczorem moglam juz wstac albo rano dali mi wybor ja chcialam rano i tak bylo. Ale glowe moglam podnosić do gory juz wieczorem.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Ja urodziłam o 12.45 a o 19 już byłam pod prysznicem z położną która pilnowała żebym nie upadła . Młody od ok. 13.15 jak byłam na pooperacyjnej cały czas był ze mną a położne tylko dopytywaly czy mają pomóc. Widzę że co szpital to inne zwyczaje.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Lajla dochodzę do takich samych wniosków. I u nas jedynym minusem to jest to ze porodowka wygląda jak izba wytrzeźwień hehe chociaż na izbie jeszcze nie byłam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów