Strona 730 z 898
Pokaż wyniki od 7,291 do 7,300 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Spotkalam sie z przypadkiem gdzie dziewczyna byla w 8 m ciazy i nie myla sie od poczatku bo uwazala ze zaszkodzi dziecku...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Chyba jaja jakies sobie robiła masakra.....

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja tez lezalam raz z pacjentka ktora niby chodzila sie myc... ale... z tym ze ja nie wstawalam wiec nie mialam pojecia ze w pokoju tak smierdzi... jak mi juz pozwolili wstac to ona zostala wypisana... jej lozko bylo zdezynfekowane tak ze z materaca kapalo... ja bylam potem sama na sali i odpoczywalam w ciszy, spokoju, ze świeżym powietrzem
    To ta robiła dokladnie to samo szła do łazienki wodw puszczała moze na 1 min i wychodziła. Ja to się kapalam rano i woeczorem nigdy nie wiedzialam kiedy zawolaja do badania czy cos. Feee jak tak mozna.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Sa rozni ludzie... ja tam nie wnikam... ja pod prysznic chodzilam o 5 rano... bez kolejki na spokojnie przed obchodem... chyba ze wstawac nie moglam to siostry przychodzily myc...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To u nas o tyle dobrze ze lekarz przed badaniem przychodzi i mówi że proszę się przygotować. Kiedyś przy przyjęciu jak robili pacjentkom usg mój gin wyprosil jedna i kazał się umyć. A nam kazał czekać aż się wywietrzy. Mój gin na tym punkcie jest przewrazliwiony i czasami chamski pod tym względem.

O mnie
    02.07.2017
    Ja byłam przekonana ze wyjdę w niedziele wiec się spakowalam i wywaliłam szczoteczkę do zębów. Później okazało się ze musze zostać jeszcze jeden dzień. Zadz do bratowej żeby mi nowa przywiozla. I babka obok się pyta po co jak jutro wychodzę? Takze różni ludzie różni obyczaje

Ja jak z porodówki wyszłam zmasakrowana, ale dostałam jakiegoś kopa energii, to się pytałam, czy się wykąpać mogę iść od razu. Oczywiście wiadomo, że się w głowę popukali
    Teraz tak sobie myślę, że połóg plus wysoka temperatura sprawią, że rzadko będę przebywać poza łazienką. Pierworodnego rodziłam w październiku i latałam pod prysznic przynajmniej 3 razy dziennie. Teraz przy upale ciężko to widzę. Na szczęście nke trafiłam na takie współpacjentki jak Wy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    O matko dziewczyny szczerze współczuje takich pan na sali. Lezalam 2 razy w szpitalu gdzie raz polowe pobytu lezalam na korytarzu a łazienki w salach i chodzilam sie myć do sali której mialam najbliżej. Jak urodzilam tylko jak wstac mogłam to lecialam pod prysznic fakt godzine jeszcze czekałam na P zeby to tamto mi podal pod prysznicem. Babka ktora ze mna lezala tez dbala o czystosc. Raz ftrafilam na taka nie mila dziewczyne ktora nawet slowa nie chciala zamienic wkurzała mnie bardzo a jej maz przychodził i nawet kupe za przeproszeniem robil w lazience naszej. To nie bylo mile a lazienka dla odwiedzających na korytarzu byla. NIe moglam z nimi wytrzymac wogole jak ja odwiedzali po 5 osob i siedzieli calymi dniami. To do mnie tylko P przychodzil i wychodzilam z sali jak byl. Dla mnie to 0 wychowania.

O mnie
    02.07.2017
    Że mną pierwszy raz do wc i pod prysznic poszła położna. Potem położna pilnowala mi dziecka a ja sama chodziłam. W domu mimo porodu w grudniu przy każdym skorzystaniu z WC się podmywalam.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Janto wc sama chodzilam. Po co mi polozna w toalecie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów