Strona 727 z 898
Pokaż wyniki od 7,261 do 7,270 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member
    Pucharek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-02 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o zwolnienia nie ma powodu do zmartwienia. Oczywiście ZUS czasami kontroluje, ale nie mamy obowiązku być w domu. Najczęściej kontrole dotyczą "podejrzanych" zwolnień, czyli kobiet, które pracują tydzień czy dwa za bardzo wysokie wynagrodzenie i idą na zwolnienie.

Ja mam Nikodema, drugi synek miałby na imię Fabian (pisałam Wam, ze poroniłam) a teraz nie bardzo mam pomysł na imię dla dziewczynki.
    Ostatnio jesteśmy na etapie Nikola, ale ostatnio podobno zrobiło się dość popularne, a ja nie chce, zeby ogrom dzieci miał takie samo imię jak córeczka.
    Podobają mi się także Gaja, Roma (ale koleżanka dala tak na imię swoim córkom), Natasza (ale to znowu kojarzy mi się z Urbańską, której nie trawie).

Odnośnie ubranek już mam cały ogrom bo cały czas coś kupuje. Znowu polowy nie zdąży założyć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Pati a za dnia też Ci się brzuch spina?

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Pati i jak się czujesz? Dalej masz skurcze? Odpoczywaj jak najwięcej, chociaż wiem, że nawet przy spokojnym dziecku tak całkiem się nie da. A masz kogoś do pomocy? Może jakaś babcia jest w pobliżu i mogłaby Cię wesprzeć?
    Candies zupełnie bym się nie przejmowała gadaniem Twojego lekarza, skoro to już 30tydz i źle się czujesz to masz prawo iść na zwolnienie. Nie sądzę, żeby Cię ktoś kontrolował na tym etapie ciąży.
    Ja mam własną działalność, w poprzedniej ciąży pracowałam do końca 5 miesiąca, w tej ciąży przed świętami w grudniu poszłam na zwolnienie bo miałam dużego krwiaka, byłam w szpitalu i ciąża została uznana za zagrożoną. Ze względu na to że mam pracę fizyczną w szkodliwych warunkach do pracy już nie wróciłam. Nie miałam do tej pory kontroli, mam nadzieję, że mieć nie będę. Mam l4 chodzące, więc nie siedzę 24h w domu.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Pati jaki magnez masz brac?
    Ja biore od poczatku magne b6. Tylko zwiekszylka dawke podwójnie

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    I witam nową mamę. Olga napisz coś więcej, jak się czujesz, kto mieszka w brzuszku itp...

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dilajla brzuch mam napiety od kilku dni. Puszcza tylko czasami. A w nocy czuje konkretnie skurcze ale to chyba dlatego jak chce sie przekrecic z boku na bok.

Mam blisko mame na ktora mogę zawsze liczyc choc nie moge tez jej tak obciazac. Najgorzej bedzoe mial teraz P. Wroci z pracy i nie bedzie mogl isc spac tylko bedzie musial cos zrobic w domu.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    U nas będzie Blanka, Klara albo Alicja. Jednak z przewagą na to pierwsze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam Tomka, Jana i bedzie Antos

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny wy tez się tak paskudnie czujecie? Ja nie mam siły na nic. Zrobiłam dzisiaj tylko obiad a czuje się jak potworzyć całym dniu w kamieniolomach... ciekawa jestem czy to pogoda czy znowu morfologia

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    U nas będzie Blanka, Klara albo Alicja. Jednak z przewagą na to pierwsze
    Mój syn Klarę wymyślił, ale on już miał 100 pomysłów.
    Co do imienia, to jeszcze nie wiem jeszcze na 100%

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów