Strona 726 z 898
Pokaż wyniki od 7,251 do 7,260 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    SyZetka jak na moje nieszczęście moja córka jest ulubienica dziadków. Tzn oni kochający wszystkie wnuczeta. I są takimi na prawdę kochającym dziadkami. A że moja córka tez ich bardzo kocha to została pupilkiem. Swego czasu musiałam wytlumaczyc tesciowej ze jest tylko babcia i ma mi się nie brać za wychowanie dziecka i próby bycia kimś ważniejszym niz ja... Roche zgrzytów było ale już jest spokój.
    A na czym polegała ta nadmierna ingerencja babci w wychowanie wnuczki? Mam nadzieję, że nie nastawiała jej przeciwko Tobie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Candies000 dokładnie tak jak pisze SyZetka - jeśli jesteś na umowie o pracę to się nie przejmuj. Teraz na potęgę sprawdzają kobiety w ciąży prowadzące działalność, w tym przypadku jak nie było się w szpitalu chociaż 2-3 dni to lepiej nie ryzykować i nie iść na zwolnienie...

SyZetka a powiem Ci,że nie wiem, może dziewuszka skoro tak się zasłania

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Candies ale Ty nie masz obowiązku się tłumaczyć. Źle się czujesz i juz zwolnienie należy Ci się jak psu buda. Ja pracowałam nie całe 4 msc i teraz żałuję że nie poszłam od początku.

Z córką znałam płeć juz w 13 tyg teraz dopiero w 22

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Candies000 dokładnie tak jak pisze SyZetka - jeśli jesteś na umowie o pracę to się nie przejmuj. Teraz na potęgę sprawdzają kobiety w ciąży prowadzące działalność, w tym przypadku jak nie było się w szpitalu chociaż 2-3 dni to lepiej nie ryzykować i nie iść na zwolnienie...

SyZetka a powiem Ci,że nie wiem, może dziewuszka skoro tak się zasłania
    Mam umowę o pracę tą samą od 9 lat.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Candies ale Ty nie masz obowiązku się tłumaczyć. Źle się czujesz i juz zwolnienie należy Ci się jak psu buda. Ja pracowałam nie całe 4 msc i teraz żałuję że nie poszłam od początku.

Z córką znałam płeć juz w 13 tyg teraz dopiero w 22
    Dzięki

O mnie
    02.07.2017
    SyZetka nie będę się tu rozpisywać bo to nie ma sensu. Powiem Ci tylko tyle że mnie się nie da wejść na głowę.
    Myślałam że sezon chorób mamy za sobą ale córka się rozchorowala na calego

O mnie
    02.07.2017
    Pati jaki magnez masz brac?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Mam umowę o pracę tą samą od 9 lat.
    To zupełnie się nie przejmuj. Tym bardziej jesli masz zwolnienie "chodzące"

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi kontrolami na L4 poszłam dopiero od wczoraj bo nie wyrabia już mój kręgosłup i nie jestem w stanie 8 godzin siedzieć w pracy ogólnie też kiepsko się czuję,no ale lekarz dał mi na razie zwolnienie na 2 tygodnie bo i tak mam wizytę kolejną za dwa tygodnie.Przy okazji chyba chciał mnie nastraszyć tymi kontrolami,tylko ze mną to jest tak gdybym czuła się fantastycznie to na żadne zwolnienie bym nie poszła tylko siedziała normalnie w pracy.Zawsze w ciąży szłam na zwolnienie jakieś 2 tygodnie przed porodem bo nic mi nie było a teraz jest inaczej.Czy faktycznie teraz tak sprawdzają kobiety w ciąży.
    Niestety sprawdzaja nie kazda oczywiscie ale moga ci wparowc do domu w kazdej chwili. Ale to chyba dopiero po miesiacu jak ci zus zacznie kase placic. Jak masz chodzace l4 to sie nie przejmuj gorzej z tym lezacym. Ja w poprzedniej ciazy bylam 6 miesiecy na l4 na szczescie kontroli nie mialam. A milam csly czas lezsce raz dostalam l4 chodzace na 2 tyg.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Pucharek starszy syn to Aleksander, maleństwu chciałabym dać na imię Tobiasz, ale mąż jeszcze kręci nosem na ten pomysł.
    A u Ciebie jakie imiona?

Mami Lilianka bardzo ładne imię

Pati przy małym dziecku to ciężko nic nie robić... uważaj na siebie i staraj się dużo odpoczywać, najlepiej leżakuj gdzie się da
    Wlasnie ciezko nic nie robic. Dobrze ze moj to jest.spokojny i jak mu cos dam to sie zajmie sam soba. Jak mi nie przejda te spiny to mam isc do szpitala.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów