Strona 725 z 898
Pokaż wyniki od 7,241 do 7,250 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi kontrolami na L4 poszłam dopiero od wczoraj bo nie wyrabia już mój kręgosłup i nie jestem w stanie 8 godzin siedzieć w pracy ogólnie też kiepsko się czuję,no ale lekarz dał mi na razie zwolnienie na 2 tygodnie bo i tak mam wizytę kolejną za dwa tygodnie.Przy okazji chyba chciał mnie nastraszyć tymi kontrolami,tylko ze mną to jest tak gdybym czuła się fantastycznie to na żadne zwolnienie bym nie poszła tylko siedziała normalnie w pracy.Zawsze w ciąży szłam na zwolnienie jakieś 2 tygodnie przed porodem bo nic mi nie było a teraz jest inaczej.Czy faktycznie teraz tak sprawdzają kobiety w ciąży.
    Ja jestem na zwolnieniu od początku stycznia i jeszcze mnie nie kontrolowali. Moja gin wypisuje mi l4 nawet na 5 tygodni jeśli jest taka przerwa między wizytami.
    Nie martw się gadaniem lekarza, skoro potrzebujesz l4 to ma Ci wypisać a nie straszyć kontrolą.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    SyZetka jak na moje nieszczęście moja córka jest ulubienica dziadków. Tzn oni kochający wszystkie wnuczeta. I są takimi na prawdę kochającym dziadkami. A że moja córka tez ich bardzo kocha to została pupilkiem. Swego czasu musiałam wytlumaczyc tesciowej ze jest tylko babcia i ma mi się nie brać za wychowanie dziecka i próby bycia kimś ważniejszym niz ja... Roche zgrzytów było ale już jest spokój.
    Ja na zwolnieniu tez jestem od stycznia i tez miałam po 5 tyg wypisane. I nie miałam żadnych kontroli czy problemów.

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja pampersy pampersa... chusteczki jeszcze nie wiem... ostatnio mylam w penathenie... albo z la roche possey bo moje dzieci maja delikatna skore..
    U nas, jak już wiecie, też wrażliwiec więc od 1.5 roku kąpię go i balsamuję Biodermą Atoderm Intensive. Hipp też jest fajny, nawet dla "mniejszych" alergików. Z La Roche Posay kupuję mu krem z filtrem przeciwsłonecznym. Drogie to pieroństwo, ale w naszym przypadku naprawdę warto.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Wstydliwe albo złośliwe
    A Ty czujesz, że kto tam w brzuchu siedzi? :-)

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja tez jestem od kilku tygodni ale u mnie jest inna sytuacja na zasadzie samozatrudnienia. I wiem ze kontroluja a ja nie mam obowiazku siedziec w domu nie mam lezacego zwolnienia. A tym bardziej jak przyjda jest u mnie siostra non stop ktora mi pomaga w codziennych obowiazkach. Teraz zaluje bo maz mogl isc na 2 tyg opieki nad dzieciakami ze wzgledu ze ja nie moge sie nimi zajmowac. Ale pujdzie na pewno jak urodze poprzednio nie wiedzielismy ze na wlasnej firmie tez mu sie to nalezy.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Ja jestem na zwolnieniu od początku stycznia i jeszcze mnie nie kontrolowali. Moja gin wypisuje mi l4 nawet na 5 tygodni jeśli jest taka przerwa między wizytami.
    Nie martw się gadaniem lekarza, skoro potrzebujesz l4 to ma Ci wypisać a nie straszyć kontrolą.
    Nie wiem co lekarz chciał tym gadaniem zrobić,ale zaczął gadać że następnego dnia mogą już być na kontroli.Spoko jestem w domu tylko zawioze córke do szkoły.Wkurza mnie takie gadanie co innego gdybym nadużywała zwolnień a tu zaczęty 30tc a ja czuję się kiepsko,w żadnej poprzedniej ciąży tak bardzo mnie kręgosłup nie bolał,a teraz po nocach spać nie mogę..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Lajla moj syn tez nie chcial pokazac co ma dopiero na polowkowych pokazal. Teraz jakos chyba w 15 tyg sie dowiedzielismy co bedzie.
    To u nas "bewstydnicy" rozkraczyli się na badaniu już w okolicach 13 tygodnia. Obydwoje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja mam normalnie chodzone zwolnienie.

O mnie
    Pucharek starszy syn to Aleksander, maleństwu chciałabym dać na imię Tobiasz, ale mąż jeszcze kręci nosem na ten pomysł.
    A u Ciebie jakie imiona?

Mami Lilianka bardzo ładne imię

Pati przy małym dziecku to ciężko nic nie robić... uważaj na siebie i staraj się dużo odpoczywać, najlepiej leżakuj gdzie się da

O mnie
    Olga wyślij tu albo na pw potrzebne dane do stworzenia tego suwaczka, może uda mi się pomóc.

Candies ja jestem na zwolnieniu od grudnia. Poprzednią ciążę też musiałam korzystać ze zwolnienia. Nigdy nie miałam jeszcze kontroli. Tyle, że moja ginekolog nie może wystawić mi l4 na dłużej, niż 30 dni. Najczęściej lekarze wystawiają l4 od wizyty do wizyty. To obecne mam na 20 dni.
    Nie wiem czy te kontrole nie są ściślej stosowane przy paniach na l4 na działalności. Ja się nie spotkałam z masową kontrolą u szeregowych pracownic będących na l4 ciazowych. Chyba żadna moja koleżanka takowej nie miała.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów