Strona 724 z 898
Pokaż wyniki od 7,231 do 7,240 z 8974

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Pucharek Zobacz posta
    My przy synku używaliśmy tylko białych pampersów i chusteczek tez pampers. Pod koniec kilka razy kupilam dady
    Do kąpieli i smarowania dermedic baby, teraz używam ziaja med.

Dziewczyny a macie już imiona dla swoich maluszków?
    Jakie imiona noszą Wasze wcześniejsze dzieci? Może już o tym rozmawiałyście, ale probowalam Was nadrobić i nie jestem w stanie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    To nie znacie jeszcze płci kolejny wstydzioch ja właśnie znow coś kupilam naszej kruszynce.
    Tak 04.05mam usg to może wkoncu się dowiem chodź kto to wie z córką też długo płaci nie znałam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dilajla to raczej czeka cie zakup nowego.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mami jak będę robić porządki w ubraniach znajdę jej stare. Mam po niej chyba że 4

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    A ja bylam u lekarza wkoncu. Niestety szyjka sie miekka zrobila 3.6cm wiec tak jak w czwartek nic sie nie skrucila na cale szczescie. Mam zakaz robienia czegokolwiek mam lezec i przepisala mi luteine dopochwowo i magnezu mam brac 3x2 tabletki mowi ze jak przejda mi te skurcze to zejdziemy z magnezem na 3x1. A jak nie przejdzie to do szpitala mam sie udac ale tam tez bede lezec.

Junior Member
    Olga86

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-30 zobacz kalendarz
    Cześć, dzień dobry! Chciałabym dołączyć Próbowałam wgrać suwaczek, ale strona, z której korzystałam, krzyczy na mnie, że chcę wgrać za duży plik... Kto pomoże, abym mogła chwalić się oczekiwaniem na dzieciątko?

https://www.suwaczki.com/tickers/2fwapc0zwf7jinzk.png

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi kontrolami na L4 poszłam dopiero od wczoraj bo nie wyrabia już mój kręgosłup i nie jestem w stanie 8 godzin siedzieć w pracy ogólnie też kiepsko się czuję,no ale lekarz dał mi na razie zwolnienie na 2 tygodnie bo i tak mam wizytę kolejną za dwa tygodnie.Przy okazji chyba chciał mnie nastraszyć tymi kontrolami,tylko ze mną to jest tak gdybym czuła się fantastycznie to na żadne zwolnienie bym nie poszła tylko siedziała normalnie w pracy.Zawsze w ciąży szłam na zwolnienie jakieś 2 tygodnie przed porodem bo nic mi nie było a teraz jest inaczej.Czy faktycznie teraz tak sprawdzają kobiety w ciąży.

Cytat Zamieszczone przez Olga86 Zobacz posta
    Cześć, dzień dobry! Chciałabym dołączyć Próbowałam wgrać suwaczek, ale strona, z której korzystałam, krzyczy na mnie, że chcę wgrać za duży plik... Kto pomoże, abym mogła chwalić się oczekiwaniem na dzieciątko?

https://www.suwaczki.com/tickers/2fwapc0zwf7jinzk.png
    Ja też nie mogę wgrać suwaczka więc sobie dałam spokój w którym tygodniu jesteś powiedz coś wiecej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    A no to jak świeże to kiedy Ci zakladaja szew... jutro?
    Jutro

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    O tak SURF ja pampersy pampersa a chusteczki i kosmetyki hipp choc w domu chce myc dupke woda. Teraz mam gazowe wiec wode mam ciepla ciagle. Przy chlopcach nie mialam tego komfortu. Musialam liczyc na łaske tesciowej mimo ze placilismy za opal itp jak meza nie bylo to woda tylko byla ciepla moze dla 1_2 osob chlopakom grzalam na kapanie w garku. Dla tego teraz mam luksus majac gazowe w domu
    "Złota" teściowa. Jak z kawałów :-P
    W takiej sytuacji dla maluszka można wspomóc się gotowaniem wody w czajniku elektrycznym i przelewaniem jej lekko wystudzonej do termosu. Świeża woda do mycia pupki zawsze pod ręką :-)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    To ja jak jeszcze mieszkałam z teściowa i urodziłam w grudniu to teściowa tak paliła ze z kranow leciał wrzątek.. a po domu wszyscy chodzili jak po plaży. Na szczęście po 2 dniach dala sobie spokój i paliła juz normalnie.
    A to był taki słomiany zapał czy do tej pory przychyli nieba wnuczce?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów