Strona 72 z 154
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Jestem strasznie zla. Tydzien temu w poniedzialek bylam w przychodni. Chcialam sis zapisac na wizyte do gina. Kazala mi pani dzwonic w poniedzialek czyli dzisiaj i mowila ze beda zapisywac na czwartek 24.
    Dzwonię tam dzisiaj zapisac sie i co na 1 grudnia najwczesniej i zostalo tylko jedno miescje. Szlag czlowieka trafi raz mowia tak a raz siak. Takim sposobem to ja moze 3 razy bede u gina w bedac w ciazy. Nie ma to jak nfz. W h... leca. Dobrze ze sie wczesjiej zapisalam prywatnie na piatek. Mam nadzieje ze doktor nic nie wypadnie bo to juz nedzie przesada. Bedac w 9 tyg i nie byc u lekarza jeszcze. Ktos pomysli ze walnieta jestem. A tu sie dostac nie mozna.
    2 sprawa logopeda juz ktorys logopeda na nfz mi odmawia nie maja miejsc. Naprawde tylko prywatnie chodzic. Wkoncu mi skierowanie przepadnie i bd musiala isc sie plaszczyc zeby drugie wypisala. Mam dosc juz dzisiaj. Dobrze ze okna 3 umylam dzisiaj to jedno na jutro ni zostaje. Chociaz moze pozniej jak slonce zajdzie jeszcze umyje chociaz idzie sie na czym wyladowac.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    g

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    To właśnie nasza sluzba zdrowia. I powiedzcie mi na co to idzie co mc place 1200 zusu razy dwa. I co z tego wszędzie trzeba prywatnie. Musze iść do okulisty z synem kiedy by nie dzwonil juz miejsc nie ma. O dupe z ta Polska.

PATI a nadal maja wymóg do becikowego aby się zgłosić do 10 tyg?

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    To właśnie nasza sluzba zdrowia. I powiedzcie mi na co to idzie co mc place 1200 zusu razy dwa. I co z tego wszędzie trzeba prywatnie. Musze iść do okulisty z synem kiedy by nie dzwonil juz miejsc nie ma. O dupe z ta Polska.

Chyba tak. Ja praktycznie wszędzie chodzę prywatnie. Teraz do gina i endo z córką do okulisty. Mimo tego że jestem zasłużonym honorowym krwiodawcą i powinnam mieć miejsce u każdego lekarza to u nas tak to nie działa. Teraz nikt nie ma przywilejów. Mi to szkoda słów. Moja córka miała 4 msc jak poszłyśmy do okulisty leczenie trwało 3 lata, w tym czasie musiałam kupić 3 pary okulary z czego każda to koszt ok 500 zł. To jest śmiech na sali

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Chyba tak. Ja praktycznie wszędzie chodzę prywatnie. Teraz do gina i endo z córką do okulisty. Mimo tego że jestem zasłużonym honorowym krwiodawcą i powinnam mieć miejsce u każdego lekarza to u nas tak to nie działa. Teraz nikt nie ma przywilejów. Mi to szkoda słów. Moja córka miała 4 msc jak poszłyśmy do okulisty leczenie trwało 3 lata, w tym czasie musiałam kupić 3 pary okulary z czego każda to koszt ok 500 zł. To jest śmiech na sali
    To ja tak od 2 lat chodzę z najstarszym do ortodonty kazda wizyta plus musieliśmy dac tysiaka za nakladki taki pierwszy aparat. Na nfz może się dostanie za 3lata tylko co z tego jak do 11 roku refunduja. A w kolejce czekamy juz z 4.
    My ogólnie tez wszędzie prywatnie. Np chirurg na nfz ma taki syf strach tam cokolwiek robic.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Niestety jak do 10 tyg. Sprawdzalam ostatnio na internecie czy cos sie zmienilo. Pocieszam sie ze w piatek mam wizyte prywatnie dobrze ze sie zapisalam. Mam nadzieje tylko ze nie wyjdzie mi 10 td tylko wczesniej.
    Wlasnie tyle kasy na zus sie placi a takie gowno za przeproszeniem w tej polsce.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    U mnie w 5tc i 4 dniu widać było pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Boje sie co mi powie w dniu wizyty bede w 5tyg i 5dniach. Co u was widzial w takiej ciazy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Candies0000

O mnie
    Mam dokładnie to samo,rano wstanę i 10 minut nie minie,ssie mnie w żołądku jak czegoś szybko nie zjem to potem tron obejmuję

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    A mnie zaczyna w ostatnich dniach mdlić ale z głodu, jak za długo nie jem automatycznie zbiera mnie na wymioty

Member
    Candies0000

O mnie
    Ten wymóg z becikowym dalej jest że do 10 tc trzeba się zgłosić do ginekologa.
    A co do służby zdrowia naszej Polskiej to można,by książkę napisać ja jestem tak wściekła na NFZ że szkoda gadać termin z córką do laryngologa umawiałam się w marcu i mam na 6.12.2016 także 9 msc czekania byłam już oczywiście prywatnie ale muszę miec co chwile kontrole z nią to chyba z torbami pójdę jak mam za każdego specjalistę 140,150,200 zł płacić jednorazowo.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta

witam nowe mamusie
    jutro mam usg i strasznie się tym denerwuje a przez to brzuch strasznie mnie boli
    dzisiaj na obiad zrobiłam podrabiane krokiety z sosem czosnkowym i to była pierwsza rzecz od 2tygodni którą normalnie zjadłam i mi smakowała wszystko inne spróbuje iodrazu mi się odechciewa jeść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów