Strona 712 z 898
Pokaż wyniki od 7,111 do 7,120 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Z wózkiem nie pomogę, bo mam po córce całkiem sprawny Jedo fyn i też nie jestem na bieżąco. Gondole miał ok, mała długo w niej jeździła (późno nauczyła się siedzieć). Ale spacerowej części prawie nie używaliśmy, tylko kupiliśmy inglesina trip.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Z rozmiarem gondoli nie było problemu, bo córka urodziła się 49cm długości, mając 1,5 roku jeszcze się zmieściła-weszła kiedyś dla zabawy.
    Co do spania...to spała od początku w swoim łóżeczku, które stało obok naszego. Tak nam było wszystkim najwygodniej-karmiłam ją na siedząco, bo na leżąco ona nie chciała, a w nocy obie się wierciłyśmy i śpiąc razem budziłyśmy się tym nawzajem. Jak młoda skończyła rok przenieśliśmy ja do swojego pokoju-nie było z tym problemu. Jak skończyła w marcu 2 kupiliśmy jek łóżko z barierką-i jest nim zachwycona

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mami ja sypianie mam na piętrze. Do przejścia ok 18 schodów. I już z praktyki wiem ze po porodzie po 2 wyjściu pod prysznic wnosił i znosił mnie mąż... kuchnia i łazienka na parterze. Nie wyobrażam sobie chodzić z noworodkiem np do kąpieli z góry na dół. Po porodzie mąż bierze tacierzynski i urlop tak jak było przy córce. Będzie z nami na dole kanapa jest 2 osobowa. Z córką nie było żadnego problemu. Wszystko robiliśmy razem. Potem jak córka była starsza ja ogarnięta to mąż szedł spać na górę bo rano musiał wstać do pracy. W weekendy spał z nami. W monitory oddechu itp rzeczy tez nie chce się bawić. Co do kasy na wyprawke oczywiście ze każdy daje ile może. Gdyby zdarzyło się tak ze nie miałabym teraz kasy nie kupiłbym nic nowego i dziecko też by przeżyło z tego co mam po córce.

O mnie
    Jak będzie tym razem ze spaniem to się okaże...poprzednio wyszło jak wyszło - intuicyjnie, bez planu, tak każdemu było wygodnie i nikt nie protestował. Nie wyobrażam sobie tylko oddzielnego spania z M. ale to już indywidualna sprawa w każdym związku.

O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny ale tu nikt nie mówi o osobnym spaniu.... jeśli już to 2/3 razy w tygodniu. Mój mąż pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu czasami po 16 godzin. Przecież on tez musi się czasami porządnie przespać. Ja odespie w dzień z dzieckiem. Po to kupiliśmy łóżko żeby spać z dzieckiem na dole bo na dole jest po prostu wygodniej. Jesteśmy małżeństwem 8 lat jedno dziecko w takim trybie odchowalismy teraz mamy 2 w drodze wiec nikt nie jest od niczego odsuniety

O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny kupowalyscie ubranka dla dzieci w lidlu? Jak one wyglądają jakościowo jak jak po praniu? Tak się zastanawim czy nie kupic

Czasem jak niechcący coś zostanie w lidlu do południa, to kupuję. Jak za te pieniądze, to jakość super. Minus jest jeden. Te nawidzone baby pod sklepem o 8 rano.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Młodemu do przedszkola spodnie tam kupuję. Wiadomo jak ti w przedszkolu, z czasem się powycierają na kolanach. Ale się nie mechacą, jak np dresy z h&m.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny ale tu nikt nie mówi o osobnym spaniu.... jeśli już to 2/3 razy w tygodniu. Mój mąż pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu czasami po 16 godzin. Przecież on tez musi się czasami porządnie przespać. Ja odespie w dzień z dzieckiem. Po to kupiliśmy łóżko żeby spać z dzieckiem na dole bo na dole jest po prostu wygodniej. Jesteśmy małżeństwem 8 lat jedno dziecko w takim trybie odchowalismy teraz mamy 2 w drodze wiec nikt nie jest od niczego odsuniety
    W pełni rozumiem taką organizację, ja tylko napisałam czego ja sobie u siebie nie wyobrażam, ale nie pisałam tego jako zarzutu do Ciebie czy coś.
    Nigdy nie kupowałam ubranek w lidlu, ale słyszałam, że jakościowo są ok. Ja raczej się jutro nie wybiorę do lidla, chyba, że popołudniu, bo rano zawożę młodą do żłobka, potem mam wizyte u gina, no i ten dziki tłum mnie zniechęca. Poza tym pisałam, że na początek wolę rozpinane ciuszki na całości.

O mnie
    02.07.2017
    Kolejki w lidlu to do historii przejdą. Ja do lidla mam daleko. Raz kupiłam córce kurtkę narciarke i bluzę i w sumie byłam zadowolona. Może się przyjadę jak będę robić badania. Ja mam teraz w ogóle problem. Zamykają nasz szpital bo jest strajk. A ja we wtorek mam wizytę u endo. I ani badań ani wizyty... musze tam zadzwonic jutro i się dowiedzieć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów