Strona 711 z 898
Pokaż wyniki od 7,101 do 7,110 z 8974

Lipcówki 2017

Ja też lecę od zera. Po synu mam tylko łyse łóżeczko (materac, pościel muszę dokupić) i wózek parasolkę. Jeżeli chodzi o przygotowania, to jestem w czarnym lesie. Ale ja to taki typ "wszystko na ostatnią chwilę". Kupiłam tylko fotelik i parę ubranek, a to tylko wierzchołek góry lodowej.
    Co do wózka, to też mieszkam w domku, ale dużo jeżdżę, a nie chce mo się gimnastykować i dźwigać wózka przy ładowaniu/wyładowywaniu z bagażnika. I to jest mój największy problem. Jakbym nie miała internetu, to bym już pewnie kupiła a tak czytam i czytam i im więcej czytam, tym jestem głupsza
    Robienie pokoiku małej zajmiemy się w przyszłym roku, bo mamy ogromny strych do zagospodarowania, ale obecnie jest on w stanie surowym, więc pochłonie mnóstwo czasu, pracy i pieniędzy. Nie wiem kiedy wreszcie się zbiorę na jakieś zakupy.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Ja póki co mam tylko płyny do kąpieli z hipp jak była promocja w rossmann i 5 par skarpetek i 3 pajace. Dużo początkowych rzeczy mam uniwersalnych po synku więc dokupię tylko jakieś lekkie ciuszki na upały. Po synu mam jeszcze wózek, fotelik. Zastanawiam się tylko nad łóżkiem, bo mój synek chyba jeszcze będzie za mały na większe łóżko więc póki co myślę nad zakupem kołyski z kinderkrafta dla młodej.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Moja córka miała 2,5 roku jak poszła do swojego pokoju. Spala juz sama w dużym lozku. Swoją drogą w pracy zostałam okrzyknieta zwyrodnialcem ze moja córka śpi sama w pokoju... teraz planuje ze jak juz wrócę do sypialni kanapę oddam starszej córce a jej łóżko pójdzie dla małej. Od razu zaznaczę ze w sypialni nie mam miejsca na łóżeczko. Nie chce chodzić po schodach i nie chce spać z noworodkiem w jednym łóżku. Planuje na ok rok przenieść się na dół.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Moje dzieci spaly z nami... starszy przeniosl się do swojego pokoju majac 3 lata a mlodszy majac 1,5 roku... tzn maja pokoj wspolny... mlodszy bez problemu przeszedl ze spania z nami do spania na swoim lozku...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja się bałam spać córka. Bałam się ze jej zrobię krzywdę. Dlatego wolę mieć łóżeczko obok swojego łóżka i dogladac

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja tez mam lozeczko obok lozka... tylko w praktyce maly zasypial to spal jak lezal... łóżeczko w ciagu dnia bylo bardziej uzywane... ja bylam tak zmeczona ze nie mialam weny wstawac ... a tak oboje wyspani i zadowoleni ale ja z tych co cala noc leza w jednej pozycji i spia sie na tzw czuju...

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dilajla tylko mój będzie miał w lipcu 20 miesięcy więc sporo młodszy od Twojej córy i na dzień dzisiejszy myślę że jest za mały na większe łóżko.
    Moje też spały w swoich łóżeczkach u nas w sypialni, córa u nas nigdy nie spała w łóżku, za to młody do niedawna bardzo często ale jak tylko usnął to go odkładałam do jego łóżka. Teraz ląduje u nas o 6.30 i śpi jeszcze ok 1-1.5 h.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja na początku wezmę do łóżka. Jestem za leniwa, żeby co chwilę wstawać. Jak będzie jeść rzadziej, pójdzie do łóżeczka. Jak dobrze pamiętam, to mój Młody od początku 2 razy w nocy jadł. Poza tym na początku wolę mieć na oku, może ulewać, albo coś, a ja jak tylko dziecko jęknie od razu się budzę. A nie zamierzam się schizować monitorami oddechu na przykład.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Co do spania. Starszak spal od poczatku z nami z wygody i mielismy tez jeden pokoj. Sredniak spal w lozeczku bo starszak spal nadal z nami. Do osobnego pokoju poszli razem jeden mial 3 drugi rok. A najmlodszy spi z nami ma 3 latka ale nadal spi z nami ma swoj pokoj łózko czasem w nim spi ale krotko boi sie. Ja wiem ze przyjdzie pora i sam zdecyduje o spaniu samemu.
    A co do Twojego podejscia Dilajla ze idziesz do osobnego pokoju choc nie wiem jak malutki mialabym pokoik (a nasz poprzednia sypialnia miala ok 8m2 lozeczko wcisnelam). Za pierona nie poszłabym spac do osobnego pokoju. Dla mnie to swego rodzaju izolacja od męża cos juz trace przez to. A tak maz jest obok choc nie wstaje do karmienia wie co ja przechodze wspiera mnie. W nocy nadal mozemy spac razem. Takie moje zdanie. Teraz mam duza sypialnie nawet bardzo. Ale ma kiepski uklad i chcac miec malutka obok zrobilo sie ciasno. Ale to przejsciowe.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A co do wydatkow za wyprawke kazdy wyda ile moze ile mu pasuje. Jeden zrobi cala za 2 tys z wozkiem i fotelikiem inny za 8. Kazdy robi za tyle ile go stac. Ale ja np wole nie miec super poscieli czy miliona ubranek ale porzadny bezpieczny fotelik itp.
    I jak przy 1 dziecku nie wydawalismy duzo tyle ile moglismy nie mial zle mial wszystko ale te 9 lat temu wydac 2 tys to byl majatek. Dzis mamy inna sytuacje duzo lepsze warunki ale tez nie swiruje. Kupuje to co mi sie podoba ale z glowa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów