Strona 710 z 896
Pokaż wyniki od 7,091 do 7,100 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Laptopa miałam. A jak się naogladalam filmow to zaczęłam kompletowac wyprawke☺
    A tak, pisałaś że chyba mąż Ci lapka dostarczył. Nie wiem czy dobrze pamiętam
    I co ciekawego oglądałaś?
    Ja zastanawiam się czy będę w stanie się skupić na tych książkach czy filmach, bo na razie to wyobrażam sobie że płaczę za synem po kątach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    7 dusz. Niezwykle życie Timothy Grenna. The Truman show. I serię doktora housa. U mnie córka była tylko dwa razy. Więcej się niestety nie złożyło. Maz musiał sobie tak prace przełożyć żeby zdążyć ja zawieźć i odebrać z przedszkola. Podrzucić do babci i jechać do pracy. Daliśmy rade. Rozmawialiśmy przez telefon. Ja w szpitalu głównie spałam. Niestety jednak pani która ze mną była na sali nocą zgzytala zębami. Wiec nie przespane noce odsypialam w dzień.
    Ostatnio edytowane przez Dilajla ; 16-04-17 o 15:35

Dziewczyny napiszcie jeszcze jak u Was z wózkami. Szukam wózka 2w1, bo fotelik już kupiłam i jestem załamana. Najpierw myślałam o Maxi Cosi Murze, ale jednak za ciężki. Patrzę na x-landery, ale x-move jest dla mnie za duży, z kolei x-pulse, czy x-cite czytałam, że mają twrde amortyzatory i dzieckiem telepie i że nadają się tylko na proste drogi i chodniki. Nie chcę też wózka z jajowatą gondolą typu adamex. Macie coś sensownego na oku?

O mnie
    02.07.2017
    Ja Ci niestety nie doradze bo wózek mam po córce. I nie jest on z jakiejś górnej półki mimo tego że kosztował 1500 zł 5 lat temu.

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Ja też nie jestem na bieżąco w temacie wózków. Mam Camarello Sevilla 2w1 po synku i drugiego wózka nie kupuję. Ja kierowałam się przede wszystkim wysokością wózka i długością gondoli. Jesteśmy z mężem wysocy, były prognozy na duże dziecko, więc potrzebowaliśmy dużego wózka. Mieszkam w domku jednorodzinnym, więc waga wózka nie miała decydującego znaczenia.

O mnie
    02.07.2017
    Dzisiaj sobie dokonczylam zakupy dla dziecka. Mam już wszystko oprócz kosmetyków. Butelki póki co jednak nie będę kupować. Pozostaje kwestia rzeczy dla mnie do szpitala. Ale chyba zamkne sie w podkladach i wkładkach laktacyjnych. Na wyprawke dla córki wydałam ok 5 tysięcy. Mam na myśli wszystko nowe od podstaw. Teraz w sumie wydalałam 2.5 tysiąca na meble i łóżko dla mnie ale tego nie liczę bo to inwestycja na lata i to juz są meble z których będzie korzystać. Komoda szafa i regał w przyszłości dokupie jej biurko i łóżko. A na samo dziecko poszedł nie cały 1000 zł najdroższy był fotelik samochodowy. Całkiem dobrze to wyszło finansowo

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    My mamy 4 dziecko a od zera idziemy. Mebelki cos okolo tysiaca. Materac miałam. Wozek duzo baza i fotelik 1200 wzielismy cybex aton M. Juz z 5 poszlo. Fakt juz nie duzo zostalo ale z tysiaka to jeszcze pujdzie ale co zrobic.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    U nas duże oszczędności wynikają z tego że będzie kolejna dziewczynka.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    My mamy 4 dziecko a od zera idziemy. Mebelki cos okolo tysiaca. Materac miałam. Wozek duzo baza i fotelik 1200 wzielismy cybex aton M. Juz z 5 poszlo. Fakt juz nie duzo zostalo ale z tysiaka to jeszcze pujdzie ale co zrobic.
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    U nas duże oszczędności wynikają z tego że będzie kolejna dziewczynka.
    Ja przy 2 wydalam moze z tysiaka

O mnie
    02.07.2017
    Generalnie mój mąż twierdzi że to słabe pocieszenie ze teraz poszło mniej kasy biorąc pod uwagę ze sporo wydalałam na córkę hehe teraz będzie musiał robić na 3 baby hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów