Strona 71 z 157
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1564

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Tysia ja byłam w 5t 4dwg OM , ale pęcherzy był mniejszy, bo później miałam owulację. Piszę, żebyś się nie stresowała, bo możesz mieć podobnie. Ja muszę czekać jeszcze tydzień. Też mi się włączyła wrażliwość na zapachy i mdłości. Masakra już zapomniałam jak to jest. Jak jakiś zapach nie spasuje to zaraz mnie jeszcze gorzej mdli.
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 21-11-16 o 11:06

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Tysia ja byłam w 5t 4dwg OM , ale pęcherzy był mniejszy, bo później miałam owulację. Piszę, żebyś się nie stresowała, bo możesz mieć podobnie. Ja muszę czekać jeszcze tydzień. Też mi się włączyła wrażliwość na zapachy i mdłości. Masakra już zapomniałam jak to jest. Jak jakiś zapach nie spasuje to zaraz mnie jeszcze gorzej mdli.

A mnie zaczyna w ostatnich dniach mdlić ale z głodu, jak za długo nie jem automatycznie zbiera mnie na wymioty

Witajcie.
    Dzisiejszy test pozytywny więc wychodzi na to, że będę lipcówką.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Miło mi dołączyć do grona "Lipcóweczek", termin jak na razie 16 Lipca. To moja pierwsza ciąża dlatego podchodzę bardzo sceptycznie do tak wczesnego etapu ciąży. Jednak po przeczytaniu was zachęciłam się do napisania...

Byłam na jednej już wizycie u gina w 5t, ale On stwierdził, że za wcześnie i mam przyjść 29.11 jak już zacznie się 8tc. Powiedzcie mi czy to normalne, że na razie nie dał mi żadnego skierowania na badania, o nic nie pytał? Powiedział tylko żebym zdrowo się odżywiała brała kwas foliowy i tyle...

Objawy mam standardowe, chociaż nie aż takie cieżkie jak niektóre z was Poranne mdłości (przechodzą po godzinie od obudzenia), szybko się męczę i jestem senna no i w sumie tyle, aha i często siusiam.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Gratuluje nowym mamusiom...

AnnaG to normalne ze na tym etapie nie dostalas skierowania ani nic... mysle ze na nastepnej wizycie juz cos ruszy...

Junior Member
    Szczęśliwa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Cześć Wszystkie Mamy! Piszę, żeby pocieszyć niektóre z Was.
    Otóż: jestem w 5tc i 6 dzien, od kilku dni bardzo bolał mnie prawy jajnik/jajowód, ogólnie bardzo mocne bóle co jakiś czas wychodzące z prawej strony. Z lewej też mnie pobolewało, ale znacznie mocniej z prawej. Pobiegłam dziś z rana na USG i udało się zrobić je prywatnie. Bardzo bałam się, że Maleństwo zagnieździło się w jajowodzie, bo naczytałam się "głupot" w internecie, że takie objawy to ciąża pozamaciczna.
    Okazało się, że Maleństwo ma już 3 mm, jest idealnie zagnieżdżone w macicy i UDAŁO SIĘ WYZNACZYĆ TĘTNO PŁODU: 106 uderzeń ma minutę : ) Po pierwsze chciałam uspokoić Was, że nie zawsze takie bóle zwiastują coś złego, no a po drugie chcę powiedzieć, że pulsująca kropeczka- serduszko, może być widoczna/słyszalna wcześniej. Teraz nie słyszałam bicia tylko widziałam, bo ponoć w tak wczesnej ciąży nie używa się ultradźwięków, żeby nie zaszkodzić maluchowi. Jeśli tylko macie jakieś wątpliwości co do Waszego stanu, umówcie się do lekarza szybko, w ten sposób zaoszczędzicie sobie stresu i będziecie szczęśliwsze, a przede wszystkim nie będziecie denerwowały maluszka w środku.
    Na koniec ciekawostka- w czasie owulacji byłam pewna, że boli mnie lewy jajnik i że z niego będzie jajeczko, a dziś się okazuje, że była z prawego i pozostało tam troszkę ciałka żółtego i dlatego czuję dyskomfort z tej strony. Życie lubi zaskakiwać : )
    Nie mam prawie żadnych objawów ciąży, oprócz bolesności piersi i tego, że jest mi słabo i brakuje czasem powietrza. Oby tak pomyślnie do rozwiązania.
    Dużo zdrowia dla Was : )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dilajla też tak mam staram się jeść często, choć widzę, że jak mnie bardzo mdli i mimo, że nie jestem głodna to jak zjem to troszkę mi lepiej.

Witam nowe mamusie
    Anna G mam w ten sam dzień USG na którym się dowiemy czy nasze dzieci mają się dobrze, ja już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć czy wszystko ok. Staram się nie stresować, ale różnie z tym bywa.

Witam nowe mamusie każda mamusia wnosi cos nowego i to jest rewelacyjne w tym forum kestesmy madrzejsze o doświadczenia każdej mamy

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Witam nowe mamusie każda mamusia wnosi cos nowego i to jest rewelacyjne w tym forum kestesmy madrzejsze o doświadczenia każdej mamy

Ja mam wizytę jutro, też już nie mogę się doczekać. Cała jestem nastawiona na powrót do pracy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów