Strona 707 z 898
Pokaż wyniki od 7,061 do 7,070 z 8974

Lipcówki 2017

Mnie kopiarki spać nie dają chodź nie zawsze teraz czuję jak się wieści

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Teraz tez szaleje

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    U mnie w bibliotece jest tylko takie cuś:
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14690...etymi-drzwiami

Dlatego się zdziwiłam tym poleceniem hahaha

Teraz już odnalazłam książkę, o którą Ci chodziło, ale niestety do nas do biblioteki jeszcze nie dotarła
    O rany. Przeraziłaś mnie Cobena polecam w takim razie z kryminałów połowa jego książek jest nie powiązana ze sobą a połowa ma kilku stałych bohaterów, jakbyś się zdecydowała to zwróć na to uwagę

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Mami no piękny zestaw! Idealny dla małej księżniczki Chyba szybko udało wam się załatwić ten wózek? Coś kojarzę, że pisałaś iż będziecie na niego czekać dużo dłużej, aż wam go sprowadzą z zagranicy?
    Długość szyjki nie jest zła - mierzy ok 3 cm. Chodzi o jej rozwarstwianie się od strony macicy. Robi się tak zwane błotko (tak mi tłumaczył to lekarz na wizycie). A maluch nie pomaga i namiętnie kopie mnie w szyjkę nóżkami.
    Wozek ktory chcieliśmy okazalo sie ze nie wiadomo do konca kiedy w Pl bedzie zaliczki brali itp a kwota za wozek tez nie byla pewna. A jak babka zadzwonila i powiedziala ze moze koncek czerwca wejda na rynek ale z podkresleniem moze to maz widzac mojego dola kupil moj pierwszy typ. Ja tylko kolor ostatecznie zmienilam na jasniejszy. Balam sie ze urodze i zostane z malutka bez wozka a teraz sie ciesze z takiego obrotu spraw. Mamy prawie wszystko i jestem spokojniejsza teraz taka prawda
    To szyjka Ci sie miekka tak jakby robi. Ale dacie rady. Ja tez zapesarowana jakos idziemy do przodu. Lekarz mnie uspokaja. Kilka razy dziennie spina mi brzuch ale staram sie tym strasznie nie przejmowac.
    Co do porodu ja po cc boje sie tylko ze bede obolala i nie bede mogla malutka swobodnie sie zajmowac. Moj 4 porod ale jak 1 nie wiem co mnie czeka jak to bedzie itp. Z jednej strony fajnie jak donosze to wtedy i wtedy ide na cc i jest malutka z nami. Przy sn nigdy nie wiadomo jak sie wszystko potoczy.
    Za poltora tygodnia mam wizyte i zobaczymy

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny jak jest u was z ruchami w nocy? Bo ja albo tak mocno śpię ze nie czuje albo ona śpi razem ze mną. Rano jak się obudze to po chwili ja czuję. Ale w nocy cisza
    Ja późno chodzę spać. W okolicach 24, 1. Moja jest bardzo aktywna między 22, a 24. Później śpię jak kamień.

U mnie w bibliotece jest tylko takie cuś:
    http://lubimyczytac.pl/ksiazka/14690...etymi-drzwiami

Dlatego się zdziwiłam tym poleceniem hahaha

Teraz już odnalazłam książkę, o którą Ci chodziło, ale niestety do nas do biblioteki jeszcze nie dotarła
    Jak lubisz "mocne" kryminały, to polecam serię Rizzoli&Isles Tess Gerittsen. Trzeba czytać po kolei. Pierwsza część, to "Chirurg". Dobra też jest "Karuzela samobójczyń" Sharon Bolton.

O mnie
    Mnie moja mała też nie budzi jak zasne. Ale raczej ja ją budze. Jak wstaje do wc to potem chwile zawsze kopie. Dzis o 6 wstałam siedze teraz na kanapie jaja sie gotuja a malutka szaleje. Mam jeszcze mus dos zrobienia na sernik z cytryn ale nie chce pobudzic chlopakow robotem.
    Sałatke skonczymy z meżem po świeceniu i zakupach. Chcemy podejsc zobaczyc na garnitur na komunie. Ja juz jestem ubrana maż nie
    Pogoda fatalna w małopolsce na świeta bedzie. A taka nadzieje miałam na ładne sloneczne świeta. Ale tego nie przeskoczy. Na wczasy w ciepłe kraje nie pojade ha ha. Maz mowi ze z moim brzuchem to mnie za bramki na lotnisku nie puszcza to nic ze nie ma jeszcze 30 tyg.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja się w nocy dwa razy przebudzilam i jednak dzidziusia nie spała. To ja musze mieć twardy sen. Ja wczoraj kupiłam plastikowe pojemniki i worki próżniowe. Po świętach zaczynam pranie. Zamówie resztę rzeczy żeby mieć spokojna głowę. Mnie też brzuch twardnieje juz. Wieczorem pachwiny ciągną. Obym wytrzymała jeszcze z 6 tygodni. Niby szyjka ok 2 lekarzy badalo mój i gin w szpitalu. Byle do poniedziałku nastepnego.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki przyszłam Wam życzyć wspaniałych Świąt Wielkanocnych, obyśmy jak najdłużej dotrwały w dwupaku

O mnie
    Lajla nawzajem ja wiem ze mam jeszcze 9 tyg w 38 bedzie cc o ile mnie wczesniej nie zmiecie. Ale oby nie. Chce komunie syna jeszcze w 2 paku przejsc. I choc polowe czerwca.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów