Strona 704 z 897
Pokaż wyniki od 7,031 do 7,040 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Wszyscy zaglądają nikt się nie odzywa to i cisza na forum ☺ ja też mam w planach leżenie tym bardziej ze jakoś opadła z sił. Niby nie jest mi ciężko z brzuchem. Wszystko mogę spokojnie robić ale poziom energii jest równy 0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    My na Święta jedziemy jutro do teściów, więc ogarnęłam dziś tylko mieszkanie, jutro rano upiekę sernik i babkę, więcej nic nie muszę robić, bo na pewno będzie na nas czekać mnóstwo jedzenia. Zaraz po świętach we wtorek mam wizytę, jak mnie lekarz zważy to na pewno powie, że święta były obfite

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Hopka pozazdroscilam Ci arbuza i sama kupiłam dziś w biedrze połówkę prawie 3 kilo i zjadłam na spółkę z mężem i czuję że pęknę Ale był pyszny

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Gosia jak długo leżałaś w szpitalu w związku z założeniem tego szwu na szyjkę? Dostałam skierowanie do szpitala na 19.04 i będę tam minimum 5 dni - do poniedziałku... Myślałam, że skoro to taki szybki zabieg to i dłużej niż dzień czy dwa w szpitalu nie będę
    Ostatnio edytowane przez SyZetka ; 13-04-17 o 20:57

O mnie
    Mami na jakie łóżeczko się zdecydowaliście? Rzucisz linkiem?

Hopka tym arbuzem to i mi smaka narobiłaś. Wczoraj mąż musiał mi kupić w sklepie :P

Pucharek witaj. A Twój synek jest na tyle samodzielny, że nie było problemu z przyjęciem go przed 3 rokiem życia? Normalnie już sam korzysta z toalety itp? My też czekamy na decyzję o przyjęciu syna do przedszkola, ale też dopiero od września.

Ja na Święta miałam robić tylko dwie sałatki, ale po dzisiejszej wizycie u lekarza do samego przyjęcia w szpitalu mam "stosować" tryb leżący i odpoczywający. Już wiem - będę kroić warzywa na leżące haha

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Gosia jak długo leżałaś w szpitalu w związku z założeniem tego szwu na szyjkę? Dostałam skierowanie do szpitala na 19.04 i będę tam minimum 5 dni - do poniedziałku... Myślałam, że skoro to taki szybki zabieg to i dłużej niż dzień czy dwa w szpitalu nie będę
    Ja bylam 4 dni z tym ze wczesniej mialam juz porobione potrzebne wymazy... po zalozeniu szwu przez dobe nie wolno wstawac... ja poszlam w poniedziałek i w piatek bylam w domu... jesli wszystko jest dobrze jest sie krotko...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    W szwie najgorsze jest to korzystanie z nocnika bo wstawac nie wolno... ja szczesliwie bylam na sali 3 osobowej wiec w miare... kolezanki wychodzily jak musialam siku czy poprosic siostre o basen...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Oj to nie pocieszyłaś mnie. Jakoś tak nastawiłam się na te 15 minut pod narkozą, porównałam z zabiegiem na usunięcie gruczolaka z piersi i pomyślałam, że dwa dni w szpitalu będą w sam raz. Lekarz mnie zaskoczył, gdy poinformował mnie że przy DOBRYCH WIATRACH będę w szpitalu 5 dni... Nie przeraża mnie sam pobyt w szpitalu czy zabieg, a rozstanie z dzieckiem na tak długo Nigdy nie rozstawaliśmy się na dłużej, niż kilka godzin. A odkąd jestem na L4 to przebywamy ze sobą non stop. Nie wiem, jak sonie damy radę z tym rozstaniem, no ale nie mamy wyjścia.

Może ktoś poleci mi jakąś lekturę do szpitala? Ostatnio czytam same sprawdzone książki. Najchętniej kryminały i fantastykę. Dobra literatura piękna też wchodzi w grę.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Bylam wczoraj u lekarza. Jestem przerazona. Nosze w sobie wielkoluda. 1520g wazy i z wymiarow wychodzi na stawszego a mianowicie o tydzien. juz na polowkowym wychodzil na tydzien starszego. Na porod sn sie nie nastawiam. Ona chce mi zrobic cc ja sie nie zgadzam ale mowi ze jak mi tylko wyskoczy cisnienie to bez dyskusji bedzie cc i jezeli dziecko bedzie wieksze niz 4kg to jest kolejne wskazanie do ciecia gdyz juz jedno ciecie mialam. Wiec tak jej zdaniem dzieciak moze wazyc 4 i pol kg bez problemu do donoszenego terminu. A tak liczylam ze urodze sama. Trudno sie mowi tylko boli mnie to ze cwiczyc bede mogla dopiero 3 miesiace po porodzie tak to bym mogla duzo szybciej.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    SyZetka rozumiem Cie tez bym nie zniosla takiego dlugiego rozstania z dzieckiem. Ja juz sie martwie jak to nedzie jak do porodu pojde do szpitala ;p.
    propo swiat to ja sobie zrobie tylko sernik i salatke na zyczenie P. W pierwszy dzien swiat idziemy rano do moich rodzicow a potem do rodzicow P. W drugi dzien swiat jedziemy do mojej babci wiec nie ma sensu robic nie wiadomo czego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów