Strona 700 z 897
Pokaż wyniki od 6,991 do 7,000 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Gosia w zeszłym roku w Będzinie moja szwagierka rodziła syna. Cały szpital zamknęli? A czemuż to? Nawet nie słyszałam o tym. Jakiś remont czy już na stałe?
    Mnie ginekolog skierowała do lekarza ze szpitala w Bytomiu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    szprotka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-15 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczyny, jestem marcówką 2016, mam do sprzedania szumisia, którego nie używaliśmy, bo na synka nie działał, zapraszam na aukcję http://allegro.pl/szumis-3-razy-uzyw...779741937.html. Szczęśliwej ciąży i dobrego rozwiązania.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    A dopiero jak napisałaś o wieku swoich chłopaków to skojarzyłam Twoje kredkowo- lodowe suwaczki . Mam dobrą koleżankę, która ma trójkę chłopców dokładnie w tym samym wieku, co Twoi . Taki zbieg okoliczności .
    Oczywiście tak to już jest z maluchami, że potrzebują opieki i pomocy przy wielu czynnościach. Przecież to dopiero 3 latki Twój idzie w tym roku do przedszkola?
    Dziewczyno, jak Ty się tak dałaś radę ustawić, że nic nie musisz praktycznie robić w domu? Mąż za Ciebie sprząta, czy chłopaki pięknie pomagają w codziennych obowiązkach? Ja też jestem obecnie na duphastonie i luteinie na stałe.

Zrobiłam na szybko tą glukozę ciążową, ale nawet się o nią nie utarłam, więc synek jest taki duży żebym miała więcej do kochania Hehe.
    Po 1 h - 114, Po 2 h - 90.
    Eee cos ty chlopcy pomagaja. Mam pomoc w domu na stałe siostra jest po szkole i od pon do piatku u mnie jest. Place jej normalnie. Dzieki temu maz ma spokojna glowe o nas i moze pracowac..
    Bylam dzis u ortopedy. I mam wpisane wskazane cc mam juz rozejscie spojenia lonowego. Bolalo mnie juz jakis czas i gin kazał szybko to sprawdzic. To mam 3 sn i 4 cc. Z jednej strony sie ciesze z drugiej pieronsko boje.
    Kupilismy juz wozek , lozeczko komode fotelik za kilka tygodni bedzie. Ubranka mam juz raczej wszystkie. To tylko akcesoria do kapieli i kosmetyki. I dla mnie.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mami ja też mam rozejscie spojenia od początkowych tygodni. Ale u mnie lekarze twierdzą że to nie jest powód do cc... i że teraz tylko rtg było by w stanie określić jakie duże jest rozejscie. Aczkolwiek między nami są 2 porody ja chyba wole rodzic sn a co będzie?

O mnie
    02.07.2017
    Robicie juz pranie dla malucha?
    U mnie pokój dla dziecka gotowy. Wystarczy kupić meble i urzadzac.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja prania nie robie bo do lipca wszystko sie za kurzy.... prac bede w czerwcu... tak miesiac przed porodem. Szpital w Bedzinie zamkneli z powodu oszczędności i tak jak pisalam ginekologiczny przeniesli do Czeladzi a porodowke poprostu zamkneli :/ nie wiem gdzie bede rodzic bo opinie Sosnowca i Dabrowy Gorniczej nie nastrajaja optymistycznie...

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Mami ja też mam rozejscie spojenia od początkowych tygodni. Ale u mnie lekarze twierdzą że to nie jest powód do cc... i że teraz tylko rtg było by w stanie określić jakie duże jest rozejscie. Aczkolwiek między nami są 2 porody ja chyba wole rodzic sn a co będzie?
    Rtg robi sie po porodzie. A teraz na usg wykonanym przez ortopede mozna okreslic wielkosc rozejscia. 1 cm to sie ma naturalnie podczas porodu nie w 7 mc. I rozejscie patologiczne wyklucza calkowicie sn. Chyba ze sie chce lezec w szpitalu w gipsie kilka tygodni a potem w domu w lozku. Z rozejsciem spojenia zaden lekarz zdrowy na umysle nie wyrazi zgody na porod sn. Ja mam wpisane porod sn grozi uszkodzeniem stawu krzyzowo biodrowego i kalectwem. Takze jak faktycznie masz to sie dziwie. A bylas u ortopedy teraz bo ginekolog zaden sie nie podejmie takiej diagnozy. Ja po 3 porodzie niby rozejscia nie mialam ale po porodzie mialam trudnosc z chodzeniem bol kosci itp. A teraz juz boli cały czas. I ja napewno nie bede ryzykowala sn. Ufam lekarzowi i dbam o swoje zdrowie.
    A ilosc porodow nie ma tu nic do tego. Kobiety rodza 10 dzieci i jest ok a beda takie ktore w 1 ciazy beda mialy ten problem. A rozejscie w 1 ciazy nie oznacza problemow w drugiej. I po porodzie wszystko u zdrowej kobiety wraca do normy. A ja pierdziele ryzykowac rozerwania laczenia spojenia bo inni lekarze komus cos tam mowia. A skoro mam teraz regularne kontrole u ortopedy to wesolo nie jest. Rtg zrobimy po porodzie na ile zostal uszokodzony staw biodrowo krzyzowy podczas ciazy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Wiesz co w sumie ja się w temat nie zaglebialam tak szczerze mówiąc. Mnie tylko czasami boli. Innych objawów nie mam. Lekarz póki co nic nie mowie ale wybiorę się po świętach do ortopedy.

O mnie
    02.07.2017
    Mami a masz jeszcze jakieś objawy inne oprócz bólu? Bo czytam ze przy rozejsciu dretwieja nogi i nie można się przekręcić z boku na bok i ból towarzyszy praktycznie cały czas. Ja w sumie odczuwam tylko ból i to całkiem znosny. Ale zaraz sobie zadzwonię dla świętego spokoju do mojego ortopedy i sie umowie

O mnie
    02.07.2017
    Zadzwoniłam do mojego ortopedy i on stwierdził że mi takiego usg nie zrobi bo się tym nie zajmuje. Wisiałam na telefonie dobre 40 minut. Jedni odsyłali mnie do drugich stanęło na tym ze dzisiaj o 19 usg zrobi mi radiolog i jeżeli rozejscie będzie na tej podstawie ortopeda wyda mi zaświadczenie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów