Strona 70 z 154
Pokaż wyniki od 691 do 700 z 1535

Lipcówki 2017

Hej. A ja dalej niecierpliwie czekam na usg do czwartku. Jak nie chodze do pracy to od razu lepiej sie czuje. Krzyze nie bola zobaczymy co powie w czwartek. Bardzo sie boje . Ale juz z dnia na dzien coraz blizej. I bedzie wszystko jasne. Najgorsze jest to że bede musiala iść tam sama bo mąż w trasie

2. dzieckozakupy.pl
    ja też nie chciałam nikomu mówić ale mojego M rodzeństwo samo się domyśliło ale innym jeszcze nie mówię, tym bardziej córcią.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Hej. A ja dalej niecierpliwie czekam na usg do czwartku. Jak nie chodze do pracy to od razu lepiej sie czuje. Krzyze nie bola zobaczymy co powie w czwartek. Bardzo sie boje . Ale juz z dnia na dzien coraz blizej. I bedzie wszystko jasne. Najgorsze jest to że bede musiala iść tam sama bo mąż w trasie
    Nigdy na usg ani na wizyty nie zabierałam męża, nawet przy porodzie go wywaliłam do domu. Wolę jeździć sama a jemu przekazywać tylko te informacje które powinien wiedzieć i które zrozumie,
    Raz go na usg zabrałam to całą wizytę skupił na tym że lekarz jest dla mnie wyjątkowo miły i go to drażniło hehe a mój ginek taki jest miły do zarzygania

Boje sie co mi powie w dniu wizyty bede w 5tyg i 5dniach. Co u was widzial w takiej ciazy?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Hej. Ja na usg bylam dzis... wszystko dobrze pierwszy raz sama... moj mąż zawsze ze mna byl i przy porodach rowniez niewyobrazam sobie zeby mialoby go nie byc...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Tysiatysia222 ja jestem 6t2d i bylo serduszko... <3

Zaczyna mnie drażnić wrażliwość na zapachy, kostkę do wc czuję w całym domu. To samo płyn do płukania. W nocy spałam z córką i obudził mnie zapach jej szamponu do włosów masakra

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja na zapachy tez wczoraj np robie kolacje i cos mi zajechalo paskudnie...mysle co tak capi wacham blat i czuje smierdzi z tacki ociekowej ekspresu a najlepsze ze mylam w sobote i np w moich perfumach czuje nuty brzoskwonki czego wczesniej nie czulam.

To jest mala szansa ze serduszko juz będzie. Bardzo bym chciala.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    To mnie az tak nie przeszkadzajs zapachy chociaz tez mi nieraz cos smierdzi ale rzadko.
    Tez czekam na wizyte i na usg z niecierpliwoscia. Jeszcze pare dni tylko i zobaczymy co powie. Ciekawe na kiedy mi termin wyznaczy
    My zawsze razem chodzilismy na usg. Chyba nie moj nie mogl bo akurat w pracy byl. Ale do gabinetu lekarza bym go bie zabrala. Przy porodzie tez byl ile mogl niestety skonczylo sie cc wiec juz nie mogl byc przy mnie. Teraz tez bym chciala zeby byl przy porodzie.
    Ja dzisiaj misja mycie okien mam. Umylam okno balkonowe i nie mam juz sily. Odpoczywamy przed nastepnym oknem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów