Strona 7 z 154
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1535

Lipcówki 2017

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Trzymam kciukiza bete
    Dziękuję

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    Dziewczyny ja was podziwiam za czwóreczkę :-D. Ja pamiętam z ciąży z synem, że chyba na początku 3 mies już nosiłam spodnie ciążowe bo nie umiałam się dopiąć a jak się jakimś cudem dopiełam to mnie brzuch bolał. Jestem szczupła ale mam tendencje do wysadzania brzucha np przy wzdęciach i wtedy to wyglądam jakbym w 3 była. Mnie piersi bolą i to był jeden z pierwszych sygn, że coś jest nie tak ;-) bo poprzednie cykle bolały, były powiększone ale miękkie czyli sama woda a teraz mam twarde i ciężkie. Mnie mdłości męczą z rana i wieczorem. Ssie mnie jak diabli a nie mam na nic ochoty.....
    T

To jak ja przy 170 waze teraz 51.5 i tak cud pierwsza i ostatnia start z 47. Ale szli w kazdej po 18 kg + z tym ze po mc sladu nie bylo.

A u nas 4 to juz maximum ale taka prawda ze mamy dom , w mieszkaniu to pewnie byśmy na 2 stanęli. Mieszkaliśmy 9lat na 70m w 4 potem 5 to łatwo nie bylo.

Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Trzymam kciukiza bete
    Podobno dobre sa witaminy pregna + , kolezanki brały i bardzo chwaliły . u mnie w aptece niestety byly niedostepne.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Witaj Iza.

Ja się tylko boje jazdy,jadę ze starszakami 4 razy w tyg na treningi plus basen po 20km w jedna stronę , to minus mieszkania na wsi.
    Plus młody zawsze jedzie ze mną. I boje się o najmłodszego bo on taki mamy jest.

Member
    Malwina4

O mnie
    Mami to ja więcej ważę, też mam 170 ale pod 60 dobijam, spodnie M noszę więc źle nie jest. Z synem startowałam z 64,5kg a w dn porodu 81 i kilka lat walczyłam z tym niestety. Teraz mam zamiar na siebie uważać.

Iza dzięki popatrzę za nimi. A wy już bierzecie jakieś witaminy???

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Ja tez nie pamiętam co bralam ostatnio na dobę bralam 40 tabletek w tym 8 tab magnezu ,fenoterol isoptin , witaminy chyba pragnę. Teraz kwas i magnez z b12

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    Mami to ja więcej ważę, też mam 170 ale pod 60 dobijam, spodnie M noszę więc źle nie jest. Z synem startowałam z 64,5kg a w dn porodu 81 i kilka lat walczyłam z tym niestety. Teraz mam zamiar na siebie uważać.

Iza dzięki popatrzę za nimi. A wy już bierzecie jakieś witaminy???

Ja jak tylko bedzie dobrze to chce ćwiczyć delikatnie.

Pierwsze moje życzenie dla męża to myjka do okien i plytek ha ha. Mc temu marudzil ze po co mi. A wczoraj tak kochnie kupie Ci ha ha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    malwina4 , ja mialam takie samo ciagniecie w poprzedniej ciazy co bylo u mnie pierwszym jej objawem, nie domyslalam sie wtedy ze jestem w ciazy bo mialam plamienia ktore zwyczajnie wzielam za okres . ciagniecia pojawialy sie przy gwaltownych ruchach np podnoszeniu sie z łóżka , wkrecalam sobie ze mam przepukline a okazalo sie zupelnie co innego

Member
    Malwina4

O mnie
    Mi lekarz mówił, że mogę brać wit przed staraniami, ale uznałam, że skoro mam osobno kwas foliowy i magnez to zużyję to. A teraz chyba czas pomyśleć.

Mami czyli ty też pregnę polecasz? Zaraz poszukam na necie. No to mąż musi kupić skoro obiecał ;-) Ja mam mieszkanie prawie 90m i też mam tutaj co robić, a co dopiero dom i 3 dzieciaczków ;-)

Member
    Malwina4

O mnie
    Iza ja mam cały czas to uczucie, nawet jak leżę. Ale czuję, że to macica i na 100% nie jest to ból na @. W ogóle ja ten cykl to miałam cyrki bo jeśli to faktycznie ciążą to ja chyba czułam każdy jej etap od owu. Miałam najpierw kłucie jajnika, potem po 2 dniach pieczenie które tak jakby wędrowało do góry aż w końcu zaczęło piec w macicy i zaczęły się skurcze. Potem miałam kilka dni spokoju i znowu zaczął brzuch bardziej boleć, potem okropny ból pleców, dwa razy miałam uczucie choroby i stan podg. czyli tak jakby po zapłodnieniu i w czasie implantacji. Od wtorku mdłości ale takie leciutkie a od soboty to już duże. Co chwilkę patrze na stronę czy jest wynik i nie ma......cierpliwość to nie jest moja cecha niestety ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów