Strona 686 z 897
Pokaż wyniki od 6,851 do 6,860 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Materac dzięki Bogu mam nowy. Położna mi dzisiaj powiedziała że spacery mi dobrze zrobią na spanie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    A ja na razie na nic nie mogę narzekać, przesypiam bez problemu całe noce (pamiętam, że w poprzedniej ciąży na tym etapie bolał mnie kręgosłup, spałam już z rogalem i trudno mi było wygodnie się ułożyć) i nic mi nie dolega. Korzystam z okazji i dużo teraz spaceruję, córka przeszczęśliwa bo spędzamy w parku i na placu zabaw sporo czasu.
    Wczoraj byłam u koleżanki, która ma 3 miesięcznego syna, przecudny chłopak, aż mi się zachciało mieć już swoją dzidzię na świecie. Pisałam tu kiedyś, że nie będę inwestować w kołyskę, że wydaje mi się zbędnym wydatkiem i na krótki okres czasu. Ale powiem Wam, że zmieniłam wczoraj zdanie. Koleżanka ma taką na kółkach, siedziałyśmy sobie na kanapie w pokoju dziennym, a mały sporo czasu spędził w tej kołysce,nawet spał przy nas jak piłyśmy kawę...Mogłabym mieć dzidzię na oku podczas zabawy ze starszą córką w "bezpiecznym" miejscu, bo taka kołyska jest poza zasięgiem rozpędzonej dwulatki i jej rączek. W sypialni będę mieć łóżeczko, ale dla starszej córy siedzenie w naszej sypialni to nuda. Co prawda tak samo mogłabym używać wózka, ale jeżdżenie po domu brudnymi kółkami, wydaje mi się kiepskim pomysłem. Miała któraś z Was kołyskę, kosz czy coś podobnego? Jakie są Wasze opinie, może coś polecacie?

O mnie
    02.07.2017
    Musiałam zaspokoić bóla na biały chleb z dżemem pierwszy raz od nie niepamiętnych czasów jadłam biały chleb.

Nie miałam kołyski z córką ja korzystałam z wózka. Myłam koła po spacerze i śmigałam po domu. Teraz mam łatwiej bo nie muszę z wózkiem ganiać po schodach.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    A ja na razie na nic nie mogę narzekać, przesypiam bez problemu całe noce (pamiętam, że w poprzedniej ciąży na tym etapie bolał mnie kręgosłup, spałam już z rogalem i trudno mi było wygodnie się ułożyć) i nic mi nie dolega. Korzystam z okazji i dużo teraz spaceruję, córka przeszczęśliwa bo spędzamy w parku i na placu zabaw sporo czasu.
    Wczoraj byłam u koleżanki, która ma 3 miesięcznego syna, przecudny chłopak, aż mi się zachciało mieć już swoją dzidzię na świecie. Pisałam tu kiedyś, że nie będę inwestować w kołyskę, że wydaje mi się zbędnym wydatkiem i na krótki okres czasu. Ale powiem Wam, że zmieniłam wczoraj zdanie. Koleżanka ma taką na kółkach, siedziałyśmy sobie na kanapie w pokoju dziennym, a mały sporo czasu spędził w tej kołysce,nawet spał przy nas jak piłyśmy kawę...Mogłabym mieć dzidzię na oku podczas zabawy ze starszą córką w "bezpiecznym" miejscu, bo taka kołyska jest poza zasięgiem rozpędzonej dwulatki i jej rączek. W sypialni będę mieć łóżeczko, ale dla starszej córy siedzenie w naszej sypialni to nuda. Co prawda tak samo mogłabym używać wózka, ale jeżdżenie po domu brudnymi kółkami, wydaje mi się kiepskim pomysłem. Miała któraś z Was kołyskę, kosz czy coś podobnego? Jakie są Wasze opinie, może coś polecacie?
    Miałm i kołyskę i kosz Mojżesza. Kosza wcale nie używałam. Kołyska służyła nam bardzo krótko, bo jak dziecko się zrobiło ruchliwe, zaczęło się przekręcać, to już strach było zostawiać. Przy drugim dziecku ograniczam gadżety do minimum. Pewnie kupię jakiś bujaczek, albo huśtawkę ale to już po porodzie. Na szczęście rodzimy w lecie i mieszkam w domu, więc na początek wózek w zupełności mi wystarczy.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja kołyske mam bo dostałam w prezencie od kolegow na uczelni jak bylam w 2 ciąży i tak obchodzi cała rodzine.
    Sama nie kupilabym raczej. Jak cienwiatru lezaczek bujaczek itp.

O mnie
    02.07.2017
    Ja juz nie inwestuje w tego typu rzeczy. Bo więcej dzieci nie planuje. Mam po córce sporo rzeczy i tym się zadowolimy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Żyjecie my mamy dzis 100 dni równe jeszcze pogoda nie dopisala siostra myje mi okna potem bede prasowala firanki i zaslony ale regeneruje sily

O mnie
    02.07.2017
    Ja sprzątam szafy i robie przemeblowanie. Nie długo będziemy robić malowanie i meblowanie. U nas pogoda w sam raz na spacer.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja po wizycie dziś... cukry mam do dupy wiec diabetologa musze odwiedzic... zdecydowanie jestem za stara na dzieci... mam dzis dość wszystkiego...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów