Strona 682 z 898
Pokaż wyniki od 6,811 do 6,820 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Słoneczko swieci ale strasznie wieje. z domu przez ten wiatr nie chce mi sie wyjsc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny słyszałyście o tym że zmieniono normy rozpoznawania cukrzycy ciążowej?
    To są obecne normy

stężenie glukozy w osoczu na czczo od 92 do 125 mg/dl (5,1-6,9 mmol/l)
    stężenie glukozy po 60 minutach ≥180 mg/dl (10,0 mmol/l)
    stężenie glukozy po 120 minutach od 153 do 199 mg/dl (8,5-11,0 mml/l)

Mój wynik na czczo to 4,17 mmol
    po 2 godz 6,9 mmol
    czyli jestem poniżej norm, jestem ciekawa jak to zinterpretuje gienek, i pani endo/diabetolog

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny słyszałyście o tym że zmieniono normy rozpoznawania cukrzycy ciążowej?
    To są obecne normy

stężenie glukozy w osoczu na czczo od 92 do 125 mg/dl (5,1-6,9 mmol/l)
    stężenie glukozy po 60 minutach ≥180 mg/dl (10,0 mmol/l)
    stężenie glukozy po 120 minutach od 153 do 199 mg/dl (8,5-11,0 mml/l)

Mój wynik na czczo to 4,17 mmol
    po 2 godz 6,9 mmol
    czyli jestem poniżej norm, jestem ciekawa jak to zinterpretuje gienek, i pani endo/diabetolog
    yhym slyszalam...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja na swoich wynikach z labolatorium mam podane jeszcze stare normy

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Hej mamusie
    Pogoda przepiękna,pranie już wisi posciele także kupiłam dzis bratki i nasadziłam na całym tarasie,aż się serducho raduje dzis obiadek chyba tez zjemy na tarasiku.

MAMI4 u mnie jest podobnie z zatrzymaniem wody w organizmie jeszcze jest ok,ale w ubiegłych ciążach w ostatnim miesiącu robiłam sie porządna kuleczka,aczkolwiek po powrocie ze szpitala potrafiłam tak zjechać,że nie mogłam patrzec na moje nogi wyglądały jak u anorektyczki...

DILAJLA jestem kochana bardzo ciekawa wersji twojej pani dr.endo jak zobaczy wyniki ciekawe jak to skomentuje

Co do wagi to u mnie 8-9 na plusie :/ i dobrze i zle,choć w ubiegłych ciążach było już o wiele więcej na liczniku.Szczerze to po ostatniej wizycie się troszkę przestraszyłam tak jak wam wspomniałam 3tyg i 3kg na plus... tak dalej byc nie moze! Więc przez cały tydz w ogóle nie tykam słodyczy wyjątkiem jest niedziela kiedy skuszę sie na kawałek ciasta własnej roboty,pije wode i mega dużo herbaty zielonej wręcz ja uwielbiam wy też ją w ciazy pijecie?
    Z ograniczen to chyba tyle,obiady jem tak jak wszyscy i do syta mega dużo owoców i warzyw...Jak przytyje do 20kg to będzie dobrze w poprzedniej było 26 i 28...!!!

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    U mnie też dzisiaj piękne słońce i bezchmurne niebo ale strasznie zimny wiatr. Spacer z młodym zaliczony
    Jeśli chodzi o wagę to ja mam +5 a w pasie na wysokości pępka 89 cm. Jem tyle co kiedyś ale zdecydowanie więcej słodyczy.

Kto teraz wizytuje ? Ja dopiero w przyszły piątek.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam wizyte w czwartek...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Nikol

O mnie
    Moje wyniki jeszcze też w starym wydaniu.

PATI co do cesarki to tak po 2 już tylko i wyłącznie cesarka.Wczoraj koleżanki-kolezanka miała 8 cesarke,jak bym jej nie znała to bym nie uwierzyła...SZOK...
    Ty tez będziesz miec cesarke?

Któraś z mam miała miec też 3-cc jest jeszcze ta mamuska? Pomału zaczynam martwic sie o moją blizne...:/

Dziewczyny czy któras z was zamawiała juz może koszule do karmienia lub staniki? Poleca kogoś na allegro,prosiła bym o linka.

Miłego dnia

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Wizyte mam w srode,aż boję sie wejśc na wagę...

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja dopiero 13.04. Mam nadzieje ze nie bedzie pechowy dzien;p
    Mi doktorka powiedziala ze ladnie przybieram i nie za duzo. zadowolona z wagi..
    A co donorm glukozy to u mnie nie pisza jakie sa normy. Moze jak bym typowo w laboratorium robila to by napewno podali ale ja robilam w krwiodactwie.
    Nikol tez bede sobie sadzic kwiaty na balkonie w tym roku tylko zastanawiam sie jeszcze jakie. uwielbiam surfinie ale moze cos innego bymzasadzila 2 lata pod zad mialam surfinie w oknie moze bratki albo pelargonie A bratki moga w domu stac w doniczce?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów