Strona 674 z 898
Pokaż wyniki od 6,731 do 6,740 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Wczoraj spędziliśmy większość dnia na zakupach rodzinnych wszyscy się obkupili tylko mamusia musiała obejść się smakiem dziewczynki nie dały mi żyć i przy każdym sklepie dla niemowlaków wciskały mnie tam siłą,a z racji że ja nie chcę jeszcze nic kupować to nie miałam wyjscia i pozwoliłam sobie na jeden mały zakup przeslicznego kocyka
    A wieczorem z tego chodzenia to porządnie rozbolał mnie dołem brzuszek,nawet w nocy było co odczuć

Powiedzcie mi jak u was sytuacja wygląda z przygotowaniami do narodzin? Pokoje szykujecie,ubranka poprasowane? Szczerze powiedziawszy u mnie za pasem 7m a ja nic a nic jestem nie przygotowana nic nie kupione,nic nie urządzone może ten ostatni trymestr mnie obudzi...
    Ja prac prasowac i szykowac rzeczy dla dziecka bede w czerwcu... wczesniej to by sie tylko zakurzylo...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez SyZetka Zobacz posta
    Ja przerabiałam ten dylemat przy pierwszym maluchu i przy drugim nie zamierzam. Jak maluszek będzie tego wymagał to w sytuacjach kryzysowych do uspokojenia czy do spania smoczek dostanie i już. Nie będę kolejny raz przeżywać tej decyzji. W ogóle mam nadzieję, że przy drugim dziecku więcej rzeczy będzie psychicznie łatwiejszych do ogarnięcia i nie będę stresować się tak każdą decyzją.
    Ja w pierwszej ciąży miałam mnóstwo idealistycznych wizji odnośnie karmienia i pielęgnacji dziecka, a wyszło zupełnie inaczej. Chciałam być super matką, a im bardziej chciałam, tym gorzej mi to wychodziło. Teraz się już wogole nie spinam. I mam nadzieję, że mi tak zostanie.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja do wyznaczonego terminu mam jeszcze 4 miesiące, więc tak jak Gosia zbiore się za przygotowanie ciuszków w czerwcu. Narazie zamówiliśmy starszej córce łóżko, żeby zwolnić łóżeczko. Nie będziemy urządzać pokoju, a jedynie wstawimy łóżeczko i komode z przewijakiem do naszej sypialni, co moj M. uczyni pewnie dopiero jak będe w szpitalu. Zakupy też planuję dopiero na czerwiec, ale to dlatego, że jak już pisałam większość rzeczy już mamy po starszej córce.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Ja też będę prać dopiero w czerwcu. Muszę przejrzeć rzeczy po synku bo miałam większość unisex więc na początek zbyt wiele nie będę pewnie kupować.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Pati nie unoś się bo ja nie miałam nic złego na myśli.

Ja wyprawkę zacznę szykować już na przełomie maja i czerwca bo termin mam na 2 lipca. Przygotowania zaczynam od pokoju.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja sie nie unosze tylko normalnie napisalam.
    Co do prania ciuchow to mysle ze zabiore sie.za to pod koniec maja w czercu bym chciala miec juz wszystko naszykowane. Jakos wydaje mi sie ze urodze wczesniej. Tyn bardziej ze z polowkowych termin mi wychodzi na koniec czerwca...

O mnie
    02.07.2017
    a ja mam przeczucie że tym razem urodzę przez cc nie wiem czemu ale gdzieś mi tak po głowie krąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    To ja jestem rekordzista w braniu lekow. Poprzednio bralam na dobe na stale okolo 40 tabletek plus antybiotyki i inne leki na stany zapalne. Nie liczac ciaglych pobytow w szpitalu.
    Teraz mam 2 duphastony 6 magnezow 2 luteiny i witaminki takze tez sporo.
    Co do zakupow ja po swietach chce kupic fotelik i baze wkoncu to bedzie jeden z najdroższych zakupow pomijajac wózek. Meble zarezerowane to tylko odebrac. Ubranka powoli kupuje jak cos mi wpadnie w oko. Wozek dopiero kupie po porodzie ale w maju go zamowie czas oczekiwania to 8 tyg. Wiec bedzie prawie.

O mnie
    02.07.2017
    To ja biorę 3 magnezu 2 euthyroxu 2 witamin 2 żelaza i 3 dopegytu

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Odnrazu dal ci lekarz 3 tabletki dopegytu? Czy zaczynalas od mniejszej dawki? Ja mam nadzije ze mnie ominie cisnienie w tej ciazy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów