Strona 673 z 898
Pokaż wyniki od 6,721 do 6,730 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To ja wyniki dostaję do ręki. Mam zamiar jechać w czwartek. Powtarzałyście badanie na toksoplazmozę?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja nie będę już badać toksoplazmozy, bo na początku ciąży (jaki i w poprzedniej ) miałam IgM-, przy IgG+.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja miałam oba ujemne wiec teraz musze powtórzyć

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja na glukoze jade w tym tygodniu chyba w srode pojde... toxo powtarzam bo mam 2 koty i moge to niech sprawdza co do wad zgryzu itd od smoczkow i butelek to chyba tez zalezy od tego jak dlugo dziecko uzywa bo jak widze 5 letnie dziecko ze smoczkiem to jestem w szoku... ale to tak samo jak ssanie palca tez "deformuje" podniebienie...

Senior Member Awatar SyZetka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Dziewczynki A macie już wybrane imię dla malucha?

Ja mam wybrane, ale mąż na razie się nie zgadza
    Imię dla starszaka w sumie wybrał mąż, ja tylko potwierdziłam, więc teraz ja mam więcej do powiedzenia Czekam na jakąś propozycję z jego strony, jak nie wymyśli nic lepszego to postawię na swoim wyborze

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ale to też nie jest wyznacznik, Ja też się leczyłam w 1 ciąży na te schorzenia a mimo wszystko córka rozwija się prawidłowo bez problemu. A uwierz mi brałam ok 14 tabletek dziennie na wszystko a im dalej tym więcej.
    Czytaj ze zrozumieniem. Napisałam ze moglabym nante czynniki zgonic a tego nie robie. Moze i cos ma wplyw bo za kazdym razem lekarz pyta o przebieg ciazy ale ja tego nie napisalam!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Nie bede sie czuła przez to gorszą matka jak podam smoczek.
    Ja przerabiałam ten dylemat przy pierwszym maluchu i przy drugim nie zamierzam. Jak maluszek będzie tego wymagał to w sytuacjach kryzysowych do uspokojenia czy do spania smoczek dostanie i już. Nie będę kolejny raz przeżywać tej decyzji. W ogóle mam nadzieję, że przy drugim dziecku więcej rzeczy będzie psychicznie łatwiejszych do ogarnięcia i nie będę stresować się tak każdą decyzją.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja byłam w piątek na glukozie miałam krew pobieraną przed piciem po 1h i po 2h.Ja kupiłam sobie glukozę o smaku cytrynowym jest o niebo lepsza od zwykłej.Po zwykłej w obu ciążach kończyło się wymiotami

Biorąc pod uwagę moje ciężkie przechodzenie przez badanie glukozy w pierwszej ciąży, moja ginekolog też zaleciła mi zakup glukozy cytrynowej w aptece. Mam nadzieję, że nie będą robić mi problemów aby przyrządzić smakową glukozę w punkcie laboratorium.

Dziewczyny a mierzyłyście się w pasie? Ile centymetrów już/dopiero macie?

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    DZIĘKUJĘ KOCHANE ZA ODP

Przy moich poprzednich dzieciaczkach używałam smoczka nuk a butelki LOVI Teraz coraz mniej słyszy się o tych firmach na prowadzeniu jest chyba Avent,choć Lovi też wysoko.Zaryzykuje i chyba zakupie butelki Avent choc w późniejszym czasie bo w poprzedniej ciąży mała była ciągle na cycu i butla dopiero ok 6m została wprowadzona.
    A te pieluchy jeszcze zobacze czy 20 czy 15.

DiILAJLA Ja wyniki miałam glukozy ok przypomnę na czczo 88 po 1h 105 po 2h 100. Także polecam glukoze smakową.Tabletek w poprzedniej ciąży rzeczywiscie brałaś duuużo,ciśnienie,tarczyca to była podstawa?

LAJLA u nas chyba zostanie Natalka,mąż już tak zaczął do brzuszka mówić

A drugie imie też dajecie? My chcemy dać po mojej mamie która w ubiegłym roku tak nagle zmarła.

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Wczoraj spędziliśmy większość dnia na zakupach rodzinnych wszyscy się obkupili tylko mamusia musiała obejść się smakiem dziewczynki nie dały mi żyć i przy każdym sklepie dla niemowlaków wciskały mnie tam siłą,a z racji że ja nie chcę jeszcze nic kupować to nie miałam wyjscia i pozwoliłam sobie na jeden mały zakup przeslicznego kocyka
    A wieczorem z tego chodzenia to porządnie rozbolał mnie dołem brzuszek,nawet w nocy było co odczuć

Powiedzcie mi jak u was sytuacja wygląda z przygotowaniami do narodzin? Pokoje szykujecie,ubranka poprasowane? Szczerze powiedziawszy u mnie za pasem 7m a ja nic a nic jestem nie przygotowana nic nie kupione,nic nie urządzone może ten ostatni trymestr mnie obudzi...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów