Strona 671 z 898
Pokaż wyniki od 6,701 do 6,710 z 8977

Lipcówki 2017

Hej.
    Butelek i smoczków nie kupuję póki co. Mój pierwszy nie używał, postaram się też drugiego maleństwa nie uczyć. Fakt, iż będzie wtedy więcej 'Roboty' z mojej strony, bo z nikim nie będę mogła np. zostawić malucha na dłużej niż ok 3 godziny ale po synku widzę same plusy tego rozwiązania; piękna wymowa od samego początku, ładne ząbki. Jak się nie uda, to na szczęście dzisiaj można dostać praktycznie wszystko co potrzebne maluchowi od ręki.
    U mnie umowa o pracę, także pierwsza pensja pracodawca, a później zus- nie odczułam różnicy, wszystko w terminie jak było podczas zwykłej pensji.
    Pieluchy i wszystko oprócz łóżeczka i wózka przede mną. Pamiętam, że ze tez używałam do wszystkiego, tzn. Jako parawan osłonny przed fontanną małego również.
    Imienia niestety nie mam, ba nawet pomysłu nie mam. Dla chłopaka żaden problem, na dziewuszkę nie byłam przygotowana.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja mam 75 gram ale pomiar po 2 godz

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Co do stosowania butelki o wad zgryzu oraz mowy nie zgadzam sie. Mam 3 synkow nie butlowych najmlodszy doslownie chwilke. I tak pierwszy mowil na 3 lata drugi na rok trzeci na 3 i od kilku mc mowi. Zgryz ...zeby mleczne mieli sliczne a teraz starszaki juz w aparatach. I jak dla mnie to nijakie poświecenie. Dziecko karmione piersia nie dokarmiane mm, w naturalny sposob nie toleruje butli.
    Ja będę miała ale czy wykorzystam nie wiem. Nie bede sie czuła przez to gorszą matka jak podam smoczek.
    I ja tam nie mialam problemu zapakowac dziecka do samochodu i zabrać ze soba.

O mnie
    Glukoza po 1-2-3 h tak mialam zalecone.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Moja była do 2 r na smoczku i butelce. Ząbki ma zdrowe wad zgryzu nie ma. Nie ma reguły na to

Bardziej chodzi mi o mowę- nie o fakt kiedy dzieciak zaczyna mówić, tylko jak. Może akurat przy waszych dzieciach nie miało to żadnego znaczenia, nie jestem żadnym specjalistą, ale u mojego syna w przedszkolu jak słyszę jak dzieci mówią i jak przypomnę sobie jak sama za dzieciaka jeździłam do logopedy ( i stwierdzili wtedy, że to butla i smoczek), to powalczę. Oczywiście może być różnie i może zdarzyć się coś, że nie będę mogła karmić, to się przecież nie zabiję. Sama jestem wychowana na butelce i nie czuję się gorsza czy mniej zdrowa. Wyrażam zdanie, że powalczę bo być może to będzie miało pozytywne skutki, no a być może nie- nie oceniam czy ktoś, kto tego nie zrobi będzie matką lepszą bądź gorszą, dziwne podejście.

O mnie
    I z kolei tez sie nie zgodze. Sama mowisz ze butelkowy nie był i pięknie mówił. Mój drugi syn nie miał nigdy butli i smoczka co z tego ze mówil na rok. Ale logopede potrzebował nie wymawiał (s-tylko - sz itp) chwila pracy i mowil ladnie. A znam dzieci butlowe do 2-3 roku mowia pieknie i wyraznie. Butla i smoczki maja raczej wiekszy wplyw na prochnicę ale tu tez wystarczy dbać o stan ząbków. Choć czasem mimo starań zabki sie psuja szybko.
    Zdania są podzielone. I za mowę odpowiada szereg czynników rozwojowych dziecka nie tyle sposób karmienia. Jedne dziecko bedzie miało lepszy start a inne w wieku 3 lat bedzie mówilo pięknie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez ETKA Zobacz posta
    Bardziej chodzi mi o mowę- nie o fakt kiedy dzieciak zaczyna mówić, tylko jak. Może akurat przy waszych dzieciach nie miało to żadnego znaczenia, nie jestem żadnym specjalistą, ale u mojego syna w przedszkolu jak słyszę jak dzieci mówią i jak przypomnę sobie jak sama za dzieciaka jeździłam do logopedy ( i stwierdzili wtedy, że to butla i smoczek), to powalczę. Oczywiście może być różnie i może zdarzyć się coś, że nie będę mogła karmić, to się przecież nie zabiję. Sama jestem wychowana na butelce i nie czuję się gorsza czy mniej zdrowa. Wyrażam zdanie, że powalczę bo być może to będzie miało pozytywne skutki, no a być może nie- nie oceniam czy ktoś, kto tego nie zrobi będzie matką lepszą bądź gorszą, dziwne podejście.
    Mój ze smokiem ganiał do 3 r.ż., butli też używał.
    Wymowa idealna, zero problemów z jakimikolwiek zgłoskami. Zgryz też ładny. Zresztą ja sama smoczko-butelkowa byłam i z opowieści wiem, że w okolicach 2 roku życia już r wymawiałam.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja mam. Dziewczyny które robiły test glukozy. 50 czy 75 gram i po ilu godz?
    75 na czzo po godzinie i po 2. jade jutro robic. wyposazylam sie juz w cytryne

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja chodze ze swoim 3 latkiem do logopedy i bylismy u psychologa i zadna doktork nie stwierdzila ze jego wada mowy wynika z butli a podkresle ze ze z butli jeszcze pije i bylismy u 2 innych logopedow. Kazdy lekarz wiedzial ze na butelce jest. Wiec nie zgadzam sie ze butla ma cos wspolnego z mowa dziecka. Ze zgryzem moze i cos wspolnego ma nie wiem nie wnikam. Ze smoczkiem rozstal sie wieku nie spelna 2 lat problemu wiekszego nie bylo. Meczymy sie z bitelkami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów