Strona 663 z 896
Pokaż wyniki od 6,621 do 6,630 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mam gineintyma i jest super.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    O to jutro dzień wizyt
    Moja następna dopiero na początku kwietnia i coś czuję że się naczekam w poczekalni bo mnie gin kazała dopisać między pacjentkami bo już miejsc nie było.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    O to jutro dzień wizyt
    Moja następna dopiero na początku kwietnia i coś czuję że się naczekam w poczekalni bo mnie gin kazała dopisać między pacjentkami bo już miejsc nie było.
    Dam, dam
    Moja następna 11.04 i będę musiała iść do swojego gina prywatnie bo w tej przychodni,w której mam abonament to k*** nie ma wolnych terminów do niego! :/

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    O to jutro dzień wizyt
    Moja pewnie będzie teraz ok 15 kwietnia, teraz tak wyszło że raz miałam złe wyniki krwi, potem połówkowe badania a teraz kończy mi się zwolnienie dlatego mam wizyty co 2 tyg. Ale dobrze poproszę go jutro żeby mi szyjkę zbadał bo coś mnie kroczę pobolewa i nie wiem czy to spojenie czy szyjka

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam od zalozenia szwu wizyty co 2 tygodnie

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Ale dzisiaj piękne słońce
    Lavvika powodzenia i daj znać po.
    Marysienka a Twoja wizyta dzisiaj czy coś pokręciłam ?
    to była taka wizyta dodatkowo, po ostatnim czwartkowym połówkowym USg - bo wtedy sie dziecko nie chcialo pokazac dokladnie i lekarka chciala jeszcze kregoslup dokladnie obejrzec, dzisiaj zobaczyla troche wiecej i mowi ze jest ok, ale jak chce moge przyjsc jeszcze za pare dni moze sie jeszcze lepiej ulozy :P ale zaczekam juz do kolejnej wizyty ktora mam na poczatku kwietnia ogolnie wszystko ok, przeszlam sie po slonku i to dodalo mi energii, teraz wcianam kanapke z paprykarzem...

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja mam lactacyd ultra-delikatny.
    A zażywacie witaminy dla kobiet w ciąży? Jeśli tak to jakie?
    U mnie też dziś piękne słońce, tylko zimno. Ja spaceruje codziennie, całą zimę wychodziłam, chyba, że był duży smog, to wtedy nie. Nie umiem wysiedzieć w domu.
    Ja mam wizyty co ok 3-3,5 tygodnia-mój lekarz twierdzi, że na dłużej nie może mi zwolnienia wypisać (chodzę prywatnie). Też tak macie? Bo u mnie generalnie wszystko ok i nie mam potrzeby chodzić tak często.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja uzywam uniewersalnny bezapachowy z ziaji. Witamin narazie nie biore bo nie ma nigdzie jak pojde do lekarza to jej powiem ze wracam do pregny po niej chpociaz cere mialam ladniejsza. a teraz powinnam niby brac summavit d. w poniedzialek ide robic krzywa cukrowa i w srde do lekarza spadam ;p

Member
    Ceddia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzieki za propozycje Ciesze sie ze po wizytach ok. Ja zwolnien nie biore i moj gin mowi, ze moge chodzic rzadziej, czyli co miesiac Oczywiscie wizyty prywatne Jezeli chodzi o witaminy to nie biore, stety czy niestety nie wiem. Bralam na poczatku a pozniej sie zapomnialo Nie wiem czy ktoras z Was ma jeszcze mdłości? Wiadomo ze nie sa one juz bardzo uciazliwe, ale mnie nadal dokuczaja. Znajoma twierrdzi ze to brak witaminy B6 i chyba pojde dzis po nia do apteki

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Ja mam lactacyd ultra-delikatny.
    A zażywacie witaminy dla kobiet w ciąży? Jeśli tak to jakie?
    U mnie też dziś piękne słońce, tylko zimno. Ja spaceruje codziennie, całą zimę wychodziłam, chyba, że był duży smog, to wtedy nie. Nie umiem wysiedzieć w domu.
    Ja mam wizyty co ok 3-3,5 tygodnia-mój lekarz twierdzi, że na dłużej nie może mi zwolnienia wypisać (chodzę prywatnie). Też tak macie? Bo u mnie generalnie wszystko ok i nie mam potrzeby chodzić tak często.

Mi wypisuje na 30dni za każdym razem i myślę że to tak akurat Nie wiem na jak długo może maksymalnie, ale na pewno może na dłużej niż 3 tygodnie co ja potwierdzam (tez chodze prywatnie)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów