Strona 658 z 896
Pokaż wyniki od 6,571 do 6,580 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Co spania na lewym boku-też słyszałam, że to już nieaktualne, powinno się spać tak, jak nam wygodnie...no może na brzuchu to już niekoniecznie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ceddia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-17 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, troche tu naskrobalyscie Ale to fajnie, ze znowu cos sie dzieje. Ja juz po pracy i po obiedzie z corka na miescie, ale strasznie nie chcialo mi sie gotowac. Maz jeszcze w pracy, wyjatkowo. Do pracy jeszcze chodze. Planuje do konca kwietnia, zobaczymy. Nie jest ciezka i chociaz czas mi szybciej leci
    Pisze z telefonu i mam wrazenie, ze niegramotnie mi to wychodzi.

Member
    Ceddia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja w 1 ciąży przytylam 12 kg ale waga wyjsciowa byla prawidlowa...przy 2 schudlam 8 kg potem wrocily 4 kg... teraz mialam jakies 20 kg za duzo wiec na poczatku schudlam 7 kg... teraz zaczely wracac na szczescie po malu... nie wyobrażam sobie wazyc 90 kg do porodu... nie urodze bo przy moim wzroscie to bedzie tragedia...
    Pytalas jak sie czuje... ogolnie nie jest zle... aktualnie wyszlam z 3 w tej ciazy zapalenia oskrzeli... generalnie ciazowo dobrze a jak u Ciebie??
    Gosiu u mnie ogólnie ok, ale czuję się dużo gorzej niż z córką. Podziębiona byłam już trzy razy w tej ciąży, ale ja ogólnie z tych nie-tabletkowych i czosnek dał radę Zatoki raz mi siadły, zadzwoniłam do pediatry mojej córki i powiedziała, żebym Sinupretu lepiej nie brała, kazała Fixsinem sobie płukać i jest ok. Zdziwiłam się, że nie mogę Sinupretu, podobno tylko ziołowe?

Od września biorę się za siebie, takie postanowienie, a teraz niech się już dzieje co chce

Dużo zdrówka i oby na tym już poprzestać

Member
    Ceddia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Ja byłam wczoraj na połówkowym Wszystko superowo, dzieciaczek waży 330g i okazalo się ze to dziewczynka juhuuu

Na razie przytyłam dokładnie 3,5kg, wiec lekarka jest zadowolona, zwłaszcza że waga wyjściowa to z 5kg za duzo
    Lavika gratulacje A to Twoje pierwsze?

Member
    Ceddia

O mnie
    Nikol, rzeczywiście spory ten Twój bobas.
    Ja połówkowe miałam 22 lutego. Mały ważył 320 g. Ciekawa jestem ile mu przybyło Kolejna wizyta 27.03. Nie mogę się doczekać

Lajla, jak tam po wizycie?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    To ze jestes gruba nie znaczy ze musisz miec wszystkie choroby świata.Ja o sobie moge napisac ze jestem gruba a cukier mam w normie ostanie badanie 85 cisnienie tez mam dobre na ogol 125 na 70 jest czasami mniejsze czasami wieksze wiadomo. W pierwszej ciazy mialam podejrzenie cukrzycy i mialam cisnienie a bylam chudsza o14 kg I nie zgodze sie ze w malych miejscowosciach czlowiek jest skazany na glupie komentarze lekarzy.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Na połówkowych u nas dziecko wazylo 411g wedlug terminu byl to 20+0 tydz a wedlug polowkowych 21+6. Jutro jade na kontrole to zobaczymy ile przybral.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Jestem po. Zdrowy bobas, wszystko ma na swoim miejscu, leży przytulny buzią do łożyska, waga 348g i wymiarami odpowiada 20t2d. No i będzie dziewczynka, ale chyba charakterna jak brat bo całe badanie kopała w sondę.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Jestem po. Zdrowy bobas, wszystko ma na swoim miejscu, leży przytulny buzią do łożyska, waga 348g i wymiarami odpowiada 20t2d. No i będzie dziewczynka, ale chyba charakterna jak brat bo całe badanie kopała w sondę.
    Super Kochana, bardzo się cieszę!

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Lajla gratuluję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów