Strona 656 z 898
Pokaż wyniki od 6,551 do 6,560 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dilajla nie mam pytam do lekarza ... a co ma waga do ciąży??? Przeciez problemy z cukrzyca czy cisnieniem moga sie zdarzyc kazdej i tej chujdej i tej wiekszej nie ma na to reguly... ja w 2 ciazy bralam dopegyt od 16 tc bo cisnienie bylo w granicy 160/90 teraz jestem grubsza o jakies 15 kilo niz wtegy i cisnienie mam w normie.. a jak lezalam w szpitalu bylo 100/60 ... wiec nie rozumiem jej podejścia....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    LAJLA jeszcze 2tyg temu było 373g a tutaj nagle taki wzrost zaczynają ciałka nabierac te nasze dzieciaczki

DILAJLA Wiesz jak to każdy lekarz mysli,że jest najmądrzejszy,Ty kochana się nie denerwuj pójdziesz na wizyte do gin i wszystkiego zapewne się dowiesz.Będzie dobrze!

Ja tez szybko padam.Wieczorem o 20-21 już leże w łóżeczku 5min i mnie niema,za to 3-4 nad ranem jak się obudzę na siku to już nie zasnę i tak leże i rozmyślam o wszystkim i o niczym...
    A kochane staracie się spac na lewym boku?Ja za każdym razem co się przebudzę to już leżę na plecach.

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    GOSIA jak pokazało się cisnienie u Ciebie to zaraz gin kierował cię do szpitala? Czy w domu kontrolowałaś?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    LAJLA jeszcze 2tyg temu było 373g a tutaj nagle taki wzrost zaczynają ciałka nabierac te nasze dzieciaczki

DILAJLA Wiesz jak to każdy lekarz mysli,że jest najmądrzejszy,Ty kochana się nie denerwuj pójdziesz na wizyte do gin i wszystkiego zapewne się dowiesz.Będzie dobrze!

Ja tez szybko padam.Wieczorem o 20-21 już leże w łóżeczku 5min i mnie niema,za to 3-4 nad ranem jak się obudzę na siku to już nie zasnę i tak leże i rozmyślam o wszystkim i o niczym...
    A kochane staracie się spac na lewym boku?Ja za każdym razem co się przebudzę to już leżę na plecach.

Mamaginekolog, prowadziła kiedyś transmisję na żywo i opowiadała o spaniu w ciąży. Podobno nie powinno się spać tylko na lewym boku, Masz spać tak żeby było Ci wygodnie.

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Dilajla nie mam pytam do lekarza ... a co ma waga do ciąży??? Przeciez problemy z cukrzyca czy cisnieniem moga sie zdarzyc kazdej i tej chujdej i tej wiekszej nie ma na to reguly... ja w 2 ciazy bralam dopegyt od 16 tc bo cisnienie bylo w granicy 160/90 teraz jestem grubsza o jakies 15 kilo niz wtegy i cisnienie mam w normie.. a jak lezalam w szpitalu bylo 100/60 ... wiec nie rozumiem jej podejścia....
    Tylko że mi nikt cukrzycy nie stwierdził, a każdy mi ją wmawia.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    GOSIA jak pokazało się cisnienie u Ciebie to zaraz gin kierował cię do szpitala? Czy w domu kontrolowałaś?
    Dostalam leki i kazala w domu mierzyc 3 razy dziennie czy spada... ja dopegyt bralam 4 razy dziennie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Tylko że mi nikt cukrzycy nie stwierdził, a każdy mi ją wmawia.
    No to moze zasugeruj niech cie wysla na diagnostyke a nie lecza na oko... bo moze sie meczysz niepotrzebnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Dostalam leki i kazala w domu mierzyc 3 razy dziennie czy spada... ja dopegyt bralam 4 razy dziennie
    W 1 ciązy brałam od 32 tyg 3x2 tabletki, póki co mam 3x1

O mnie
    02.07.2017
    No to moze zasugeruj niech cie wysla na diagnostyke a nie lecza na oko... bo moze sie meczysz niepotrzebnie
    czekam na skierowania na krzywą potem będę podejmować decyzję co dalej.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Nikol śpij tak jak Ci wygodnie albo tak żeby maluch Cię nie kopał że jemu nie wygodnie, a spanie tylko na jednym boku może przyczyniac się do asymetrii dzidziusia.

Dilajla ja to bym tą lekarke chyba udusila za takie gadanie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów