Strona 651 z 897
Pokaż wyniki od 6,501 do 6,510 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Hopka, Gosia dziękuję ze wiecie o co mi chodzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Szczesliwa trzymam za Was kciuki i mam nadzieję że to wszystko dobrze się skończy i będziecie się cieszyć synkiem.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Hopka, Gosia dziękuję ze wiecie o co mi chodzi.
    Ja Ci mogę zacytować o co mi chodzi. Bo pamiętam co wtedy napisałaś. Ale oczywiście ŚWIĘTA DILAJLA jak zwykle jest źle rozumiana "Jeżeli jednak okaże się,że zaraz po porodzie będziecie musieli pożegnać Jasia, to zajrzyj na stronę fundacji Gajusz [..]"

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Ja Ci mogę zacytować o co mi chodzi. Bo pamiętam co wtedy napisałaś. Ale oczywiście ŚWIĘTA DILAJLA jak zwykle jest źle rozumiana "Jeżeli jednak okaże się,że zaraz po porodzie będziecie musieli pożegnać Jasia, to zajrzyj na stronę fundacji Gajusz [..]"
    Tak ale nie napisałam tam wejdź na tą stronę zorganizują Ci pogrzeb. Co napisałaś już Ty. Wchodziłaś na tą stronę wiesz czym się zajmują? Nie. I w tym jest problem. Oni pomagają przejść ten trudny okres, organizują poród. Mają wielu specjalistów którzy pomagają rodzinie. Rozumiesz? Pomagają nie dołują, ani nie zabierają nadziei. I tylko dlatego że Szczęśliwa jest z Łodzi podałam jej ten link.
    Ostatnio edytowane przez Dilajla ; 07-03-17 o 09:53

O mnie
    02.07.2017
    Zresztą nie będę tu z Tobą na ten temat dyskutować bo to nie miejsce i czas. Szczęśliwa sama się wypowiedziała w temacie i ja uważam go za skończony.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Szczesliwa napisala ze Dilajli dziekuje i to powinno uciac spekulacje i dyskusje na ten temat.

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Szczesliwa napisala ze Dilajli dziekuje i to powinno uciac spekulacje i dyskusje na ten temat.
    Dokładnie.

A ja właśnie przeglądam łóżeczka i powoli się szykuje do zakupów Zrobiłam sie nagle wielką dekoratorką wnętrz i oglądam wszystkie pokoje dziecinne z IKEI haha czeka nas przeprowadzka do końca miesiąca, właśnie jesteśmy w trakcie szukania mieszkania i już nie mogę się doczekać aż tam się wyżyje artystycznie ;D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Moja dziecinka już w 16 tc ważyła 200g boję się do ilu może dojść :P

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Marysienka sorry ale to tobie powinno byc wstyd za to co piszesz...

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    SZCZESLIWA Ja trzymałam,trzymam i wciąż bardzo ściskam kciuki za was :*

MAMAMARTULI KOCHANA CO TAM U WAS???

Ja się dzis wkurzyłam na maxa miałam miec wizyte i co? Dostaje sms wizyta 08.03 a połozna jak mnie rejestruje to wpisała mi na karcie wizyta 07.03 mąż bieze wolne,dzieciakom obiecałam maka a tu wszystko pozamiatane nie wspominając jak ja sama się nastawiłam....
    W pon tez byłam u endo nasiedziałam się za wszystkie czasy,cos pomieszałam i pojechałam na 11 a wizyta była na 13...Masakra.
    DILAJLA a jakie masz wyniki do endo???

Witam serdecznie nową mamusie napisz coś więcej o sobie,ciąży jak wam ogólnie mija?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów