Strona 650 z 898
Pokaż wyniki od 6,491 do 6,500 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Pomóc nie pomóc - trochę empatii i pomyślunku może jednak.
    Marysia ja w jej postach nie widze braku empatii czy pomyslunku...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Nie będę się już wypowiadać bo az brak mi słów

O mnie
    02.07.2017
    Ta fundacja pomaga przy porodach i otacza rodzinę pomocą. I tylko o to mi chodziło. Żadnego pogrzeby nie brałam w ogóle pod uwagę.

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny,
    Dzwonilam do Gajusza 2 tygodnie temu... dziekuje za link.
    Fundacje znam bo na poczatku studiow przechodzilam szkolenie dla wolontariuszy w hospicjum. Zycie zatoczylo kolo:/

Boje sie tam pojsc bo czuje sie wtedy tak jakbym pogrzebala nadzieje... ale moze nie jest to sluszny tok myslenia.
    Wiem, ze takie miejsca sa bardzo potrzebne i sa tam ludzie ktorzy po prostu chca wziac za reke i pomoc przejsc przez to co nieludzkie. Zobacze, moze w koncu tam pojde... to hospicjum jest ok 3 km od mojego domu:/

Dziewczyny, wchodze do Was na forum zeby poczytac co u Was, jak wyglada normalńy ciazowy swiat. Robie to rzadko ale wchodze bo ... choc przez kilka chwil znowu jest normalnie i bede Wam tak milczaco towarzyszyc.

Tak bardo chcialabym, zeby takie sytuacje jak ta w ktorej jestem ... po prostu nie zdarzaly sie. Ciaza ro najpiekniejszy czas dla kobiety, to zycie ktore rozwija sie samo w sobie przynosi nadzieje.
    Wiem, ze kiedys bede sie usmiechac widzac kobiete w ciazy, tak jak jeszcze kilka miesiecy temu.
    Ciaza ze swoimi dziwnymi dolegliwosciami i zachciankami to magiczny i ekscytujacy czas. Kazdy Maluszek to cud a milosc Mamy to najsilniejsze uczucie jakie znam...

Rosnijcie zdrowo i cieszcie sie ciaza nawet jak bola plecy i dokuczaja skurcze B-H

O mnie
    02.07.2017
    Szczęśliwa mam nadzieję że Ty mojego postu nie odebrałas w taki sposób jak inne dziewczyny...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Szczęśliwa mam nadzieję że Ty mojego postu nie odebrałas w taki sposób jak inne dziewczyny...
    Nie odebralam Twojego postu w zaden negatywny sposob- dziekuje ze o tej fundacji napisalas. Takie miejsca sa bardzo potrzebne ... wlasnie w takich sytuacjach jak nasza. Nie kazdy wie ze sa ludzie ktorzy pomoga bezinteresowanie, ze sa rodzice ktorzy przeszli podobna droge.

Wczesniej nie interesowalam sie takimi tematami, nawet nie do konca wiedzialam co to amniopunkcja, kordocenteza, DORV czy TGA... dzisiaj wiem wiecej niz kiedykolwiek chcialam wiedziec:/
    Nie mozna niczego planowac, zycie pisze rozne scenariusze. Najwazniejsze to godnie przejsc przez to co zycie przygotowalo wlasnie dla nas. Gajusz w tym pomaga i za to mam duzy szacunek do ludzi ktorzy tam pracuja.
    Lekarka z fundacji z ktora rozmawialam byla bardzo empatyczna i nastawiona na drugiego czlowieka.

Niestety ale takie miejsca sa potrzebne:/

Dziewczyny, napiszcie prosze cos pozytywnego. Niech znowu bedzie normalnie! : )

O mnie
    02.07.2017
    Szczęśliwa ja cały czas w was wierzę z całego serca i pamiętaj o tym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Szczęśliwa ja cały czas w was wierzę z całego serca i pamiętaj o tym.
    Dziekuje! :*

Gdyby kiedys moja kolezanka przechodzila przez to co ja teraz nie wiem sama jak bym sie zachowala. Teraz wiem, ze samo wsparcie obecnoscia, cieple mysli czy modlitwa jesli ktos jest wierzacy to wlasnie to co pomaga najbardziej.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Weź się pierdolnij w łeb dziewczyno. Pytasz co u niej, ona cały czas ma nadzieje a Ty gadasz o fundacji która pomaga w pogrzebach. Brawo.
    Po co ta agresja? Dilajla napisała o fundacji, która jest w stanie zaoferować wszechstronne wsparcie oraz pomoc w prowadzeniu trudnej ciąży i porodu. Gdzie tu brak empatii?

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Dziekuje! :*

Gdyby kiedys moja kolezanka przechodzila przez to co ja teraz nie wiem sama jak bym sie zachowala. Teraz wiem, ze samo wsparcie obecnoscia, cieple mysli czy modlitwa jesli ktos jest wierzacy to wlasnie to co pomaga najbardziej.
    Dwie znajome mi osoby przechodziły bardzo trudne historie ciążowe. Jesteś bardzo silną i mądrą kobietą, masz w sobie dużo wiary i dojrzałości. Często myślę o Tobie i życzę Ci, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów